Forum

Komentarze użytkownika "1Zdzislaw"

Komentarze użytkownika: 1Zdzislaw

1Zdzislaw / 2009-04-24 12:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
24.4.Warszawa (PAP) - MSP czeka z decyzją co do wysokości
dywidendy z ubiegłorocznego zysku KGHM na stanowisko rady
nadzorczej spółki.

"Rząd ma pewne oczekiwania co do dywidendy. Oczywiście muszą mieć
one charakter wyważony. W tej chwili nie ma jeszcze decyzji, ile
wyniesie dywidenda, nie ma bowiem stanowiska rady nadzorczej" -
powiedział PAP Zdzisław Gawlik, wiceminister skarbu.

"Dopóki nie będzie stanowiska rady i zarządu co do proponowanych
propozycji podziału zysku, nie będziemy mogli przeprowadzić
analizy naszych oczekiwań" - dodał.

Gawlik poinformował, że decyzji MSP co do oczekiwanej wysokości
dywidendy od KGHM można spodziewać się najpóźniej w przededniu
walnego zgromadzenia akcjonariuszy.

KGHM poinformował w zeszłym tygodniu, że zarząd spółki
zaproponuje, by zysk osiągnięty w 2008 roku pozostawić w spółce.
Również budżet KGHM zakładał pozostawienie całości zysku w spółce.
Jednak przedstawiciele skarbu państwa liczyli na dywidendę z zysku
miedziowego koncernu.

W 2008 roku zysk netto KGHM wyniósł 2,92 mld zł.

oto dobre wiadomosci ,może to bedzie ten kop na PN
1Zdzislaw / 2009-04-24 23:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Panowie !! Rekomendacje 17.04 DMPKOBP przy cenie 55.80 bedzie 51,01 ALE PRECYZJA 16.04 Erste Sec. " " 58,40 " 50,00 ???
14.04 Uni Credit. " " 56,20 " 64,00 !!!!!!!!
Komu te rekomendacje mają służyc .Sokol 13 (12:14:14)pisze ze oddał wszystkie papiery i liczy ze odkupi po 50,00 zł .Wreszcie mamy jednego co zrozumiał rekomendacje. My czekamy na Połnoc a tu robi sie gorąco bo miedz sie podgrzała do czerwonosci, niech sie dalej grzeje!!!!
1Zdzislaw / 2009-04-27 15:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PAP 8:30:14Cena miedzi spadła nad ranem w londynie a pełny tekst:
27.4.Szanghaj (PAP/Bloomberg) - Cena miedzi spadła na giełdzie w
Londynie podczas handlu azjatyckiego, z powodu obaw, że światowa
recesja nie zakończy się tak szybko, bo przedstawiciel rady
ekonomicznej Białego Domu ocenił, że gospodarka amerykańska nadal
będzie spadać.

Na giełdzie w Londynie cena kontraktów trzymiesięcznych na miedź
spadała nad ranem o 3,4 proc. do 4.320 USD za tonę.
Cena miedzi na dostawy sierpniowe na giełdzie w Szanghaju wzrosła
na otwarciu o 2,4 proc. do 35.820 juanów (5.248 USD) za tonę.(PAP)
bas/ gor/ Ogodz.14:50:54 podano następującą informacje:
27.4.Londyn (PAP) - Cena miedzi w transakcjach trzymiesięcznych na Londyńskiej Giełdzie Metali wyniosła 4.355,25 wobec 4.548,50 USD/t podczas poprzedniej sesji.

Oficjalne ceny metali z LME (tabela)

Metal Transakcja Cena rozlicze-
niowa w USD/t
Miedź,
gatunek A natychmiast 4361.50
3 mies. 4355.25 To Dowody manipulacji w komunikatach
1Zdzislaw / 2009-04-27 16:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeszcz dwniosku o dywidendę nie przedstawiła R.N. a dopiero pożniej decyzje podejmie ZWZ . Kiedy nastąpi wypłata to nic nie jest wiadomy. Jeszcze się nie denerwujmy, jeszcze się nie spieszmy, na wszystko musi być czas. Potem bedzie po wypłacie spadek Swoją drogą nie pamiętam co było w ubiegłym roku po wypłacie dywidendy, może przypomnicie!!
1Zdzislaw / 2009-04-27 17:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie tylko Anglia ale takżeSzwajcaria,Niemcy i Włochy. Również w St.Zjedn.A.Pn./USA/ giełda o 11:15 /nasz czas to 17:15 /wszystkie indeksy lekko w góre, jak się dobrze zakończy to zobaczycie jak jutro nasz WIG 20 odbije. To nie jest rekomendacja to tylko moje głupie przemyślenia. Pamiętajcie także ze że 3 dni przed dniem dywidendy nabywa się prawo do dywidendy , często się o tym zapomina pisze o tym bo ktoś się o to pytał.-
1Zdzislaw / 2009-04-28 17:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
maca_maca 14:09:56 masz racje ale ja nie jestem grubą rybąJa dziś co nie co kupiłem na dołku bo mam nadzieje ze zgodnie z przewidywaniami pojdzie miedz na połnoc od jutra -trzeba przy tej huśtawce też w tą i nazad. Dziś sesja upłynęła pod znakiem spadków. Spodziewam się jednak, że w środę nastąpi odreagowanie ostatnich zniżek. Rynek powinien złapać trochę oddechu.Jutrzejsza sesja moim zdaniem winna być wzrostowa może nawet i w czwartek ??!!!Przecież, KGHM spadł o 2,61 proc., do 55,9 zł i musi to odrobić co najmniej do 57,40 a w czwartek dalej!!!!!??To nie jest Rekomendacja to są jedynie moje przemyślenia a być może także marzenia- pozdrawiam

Re: Arabowie chca kupic Bioton?? Ich tez wydymam

1Zdzislaw / 2009-04-28 22:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co to za bujda, skąd ta wiadomość że arabowie chcą kupić Bioton? Czy to może prawda o tej szczepionce?kto wie naprawdę to niech coś napisze
1Zdzislaw / 2009-04-29 12:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nikt nic nie odpowiada,zaraz wiedłem że to jakaś podpucha by ludzi zbałamucić. a przecież ja pisałem ,w "Biotonie" ze nie rozumiem tych zzagrywek , ze tu sie amituje nowe akcje i sciąga fundusze a następnie pożycza sie szwajcarom - wide raport Biotonu z 23.04
1Zdzislaw / 2009-04-29 12:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Maciek_KGH Na jakiej podstawie to myslenie ze Miedz bedzie kosztowec 1 akcja 140-180 Pln. Pamietam, xa krach w 2007/8 to miedz skonczyłóa się na 140,oo z małym dodatkiem a pozniej lecziała na łeb do 20,00 . Ja rozumie że jest to podppucha ale my tutaj nie uprawiamy marketingu a widze że forum GKHM zaczyna propagowąc również inne społki (maxsztos,Kazimierz i inni) , nie jest to zabronione ale proponuje nas nie rozpraszać jJa też mam inne spolki ale to nikogo nie obchodzi. Pozdrowienia dla Szreka
1Zdzislaw / 2009-05-12 22:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kol.Szrek- nie odzywałemm się bo kiedys napisałem ze mam nadzieje na cene 80,00 i spokojnie czekam a miedz powoli idzie na połnoc . Wyższej ceny nie przewiduję.pozdrowienia!!- dzis trochę w dół ale to jest prawidłowość.
1Zdzislaw / 2009-05-14 16:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kolego TRTami nie można wykluczyć zjazdu do 55 ale kiedy to nie jest wiadomo-IDMSA 29.4.09 rekomendował "trzymaj cena docelowa 55,00 Przy wszystkich rekomendacjach brak jest szczegółowo okreslonych terminów, również Kolega też podaje ogolnikowo. Ja nie daje zadnej rekomendacji bo nie jestem do tego upoważniony lecz dalej myślę ze czeka nas droga na północ aż ta miedż się rozgrzeje do 80 stopni a potem trzeba będzie jechać na południe.Dlatego nie siejmy paniki !!!!Ja narazie czekam spokojnie- pewnie że mogą byc drobne skoki co potwierdza tylko połnocny trernd. Dzis chyba ZAKONCZYMY NA DROBNYM PLUSIE.Pozdrawiam.
1Zdzislaw / 2009-05-14 18:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kol.Kolwkcjoner 1961 .POPULARNIE mowi sie" święta prawda" ci co sie pozbyli teraz zaklinają i przeklinają a my znów powoli na północ.!!
1Zdzislaw / 2009-05-14 18:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
panie-Don Kenobi-* Giełda jest informatorem przyszłych zdarzeń, trend połnocny oznacza zapowiedz poprawy gospopdarki. a wiec przyszłosciowego spadku bezrobocia, spadku strat i poprawe ogólną gospodarki. Niech więc giełda rośnie a za nią nasza gospodarka. Nie bądżmy pesymistami. Dość tego pesymizmu mamy na codzień w mediach, nie pokazują osiągnięć a tylko same złe wiadomosci.
1Zdzislaw / 2009-05-17 10:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
maca-maca 16-05-09.13:37:3 myslę ze dalej bedziemy jechać sukcesywnie na połnoc a w poniedziałek najpierw wzrost potem spadek i ponownie powrot do zamknięcia z piatku -wydaje mi sie taki scenariusz. Ja nic z miedzi nie upłynniłem bowiem liczę że zagrzeje się ona do 80 stopni i popiero wówczas zacznie się schładzać. pozdrowienia
1Zdzislaw / 2009-07-13 23:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam Cię Szrek po dłuższej przerwie - juednak moje prognozy się spoelniły doszła ya miedz do ponad 80,00 mimo że nie była to żadna rekomendacja. Myśle że w dalszym ciągu miedz będzie kTo ierować się na połnoc z lekką czkawką około 76,00 a le po małym cofnięciu poleci do 80,00. Wskazują na to wyniki I kwartału -vide raport- orazprzymiarki za II kw. .To nie jest żadna rekomendacja to są tylko lużne moje przemyślenia - zgadzam się ze ktoś inny może mieć inne bardziej optymistyczne lub pesymistyczne zdane na ten temat - pozdrowienia
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - 1Zdzislaw.]

Najnowsze wpisy