Forum

Komentarze użytkownika "1Zdzislaw"

Komentarze użytkownika: 1Zdzislaw

Re: PKOBP

1Zdzislaw / 2009-10-02 11:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Uważam że przekazanie informacji o cenie i dalszych dopiero o 21,15 zamiast do 19-tej jest łagodnie mówiąc lekceważeniem akcjonariuszy --ONI JUŻ SĄ NASI ONI Mają PRAWO POBORU- .W Polsce zawsze lekceważy się stałych klientów a faworyzuje nowych -takt też się stało tym razem. Nawet nas nie przeprosili za to. Ponadto proszę wyjaśnić w jaki sposób mam uzyskać dodatkowe prawo zakupu nowych akcji ponad posiadaną ilość wynikającą z pp. Czy wystarczy po 7 października 2009 złożyć dodatkowe zlecenie czy też w innej formie ma się to zrobić. Mam r-k brokerski w DM PeKaO.S.A.
1Zdzislaw / 2009-10-02 22:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kiedyś byłem przyzwyczajony,że takie sprawy najpierw się bada w ciszy gabinetów Prokuratorskich a po zakończeniu dopiero ukazuje się stosowny komunikat. Dzisiaj od czasów sławnego Pana Prokuratora Generalnego z urządzeniem do podsłuchiwania najpierw sie podsłuchuje , potem się robi raban na całą Polskę a potem prowadzi się śledztwo, które na ogół się umarza z braku dostatecznych dowodów winy lub z braku cech przestępstwa.A co biedni ludzie posądzeni i załatwieni im sie nawet nie mówi przepraszam. Przecież to są rozgrywki polityczne. Teraz też CBA chciało ustrzelić Kwaśniewskich i sami sobie strzelili w pietę - maja za to wille
1Zdzislaw / 2009-10-03 15:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
GPW: Duży spadek na koniec tygodnia --- Jest na tym forum podstawowa zasada jesli klikniesz na nic-k i i nie pokaże się pod nic-kiem kreska to znaczy ze ta osoba nie jest formalnie zarejestrowana i ona w ogóle może opowiadać brednie bo z nią się nie możesz porozumieć . UNIKAJMY TAKICH LUDZI KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ROZPOZNAWALNI -ja generalnie na ich wywody nie zwracam uwagi i wszystkim też
to radzę robić . Pozdro
. P.S.Tylko maman i Longterm są uczestnikami rozpoznawalnymi.
1Zdzislaw / 2009-10-03 16:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na ten temat wypowiada się wielu analityków- oto ich głosy
Ostatnie sześć z siedmiu sesji na giełdach w USA było spadkowych. Najmocniej giełdy traciły na wartości w czwartek. Na przestrzeni całego tygodnia indeks Dow Jones stracił około 4,5 proc.
Zdaniem analityków, po silnych wzrostach w ostatnich miesiącach obecne spadki to jedynie naturalna i zdrowa korekta, zwłaszcza że zwykle w końcówce notowań poszczególnych sesji indeksy odrabiały znaczną część strat.
"Cofnięcia rynku zazwyczaj traktowane są ostatnio jako okazja do tańszych zakupów" - Nic dodać nic ująć .Pozdro.
1Zdzislaw / 2009-10-03 16:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A co z ministrem sprawiedliwości -jeżeli mówimy o odpowiedzialności Rządu Buzka?
1Zdzislaw / 2009-10-03 22:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Lock Prorok 2009-10-03 21:32:16--/ nie zarejestrowany na Forum a wiec może pisać co chce bo trudno się dowiedzieć kto on zacz.-----/ Po co Pan miesza tu Tuska i uprawia politykę . Niedługo napisze kto z P S-u radzi sobie najlepiej lub ze ich pociągnięcia ratują giełdę .. A przecież to jest normalność że na giełdzie także nadchodzi czas korekty /płytkiej lub głębszej./ Zobaczymy jak głęboka to będzie - analitycy wspominali iż może ona wynosić 10-15% ale nie można tego wyraźnie przewidzieć.[ile i kiedy] Najlepiej by było by osoby których NIC-K nie jest zarejestrowany na forach się nie wypowiadały.Pozdro..
1Zdzislaw / 2009-10-07 10:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tak w swoim Biurze maklerskim od dzisiaj możesz kupic nowe akcje PKO BP po 20,50PLN
za 4 pp masz prawo kupić 1 nową akcje.Pozdro
1Zdzislaw / 2009-10-13 16:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ser SZREK 16:30:28A ja się dopiero dziś wycofałem po 91,45 i byłbym tego nie zrobił gdyby nie zapowiedz związkowcow o znów jakiś protestach co będzie pewno miało wpływ na cenę -Oni grają na zniżkę, to poczekajmy teraz na zjazd.Pozdro.
1Zdzislaw / 2009-10-14 11:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dalismy sie zrobic w capa przez te zwiazki zaw. tym czasem kurs ponad 92 i mysle ze dzis dojdzie jeszcze wyzej na koncówce.Szkoda ze wczoraj sprzedalem.ale niech sie dalej winduje to pryznajmniej poznamzy wartosc rynkową kghm-u. pozdro.
1Zdzislaw / 2009-10-14 13:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale korekta,!!!!!!! już ponad 95,-a naprawdę jesli się okaże że wyniki w stanach są dobreto może być wielki wystrzal co się zapowiada bo futures idą w gore w USA. Poczekamy co będzie dalej.Pozdo.
1Zdzislaw / 2009-10-14 15:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kwachs 14:46:58Ja kghm w tamtym czasie kupiłem po143,60 wyżej chyba już nie poszedł.Potem byylko zjjjjjaaaaaazzzzzzzzzzd, DLATEGO TERAZ BYWAM PEŁEN OSTROŻNEGO optymizmu, NIE DZIWIE SIĘ ADRIANNO 27.POZDRO,
1Zdzislaw / 2009-10-20 08:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
KGHM[0] UWAGA!!marco80 Po co tutaj poruszać PGE a ponadto sieje defetyzm sugerując to nie rejestrowanym NIC-kiem. My takim ludziom na Forum KGHM nie wierzymy .Odnośnie akcji KGHM to w związku z pięknym zamkinieciem w USA i dobrym w Azji uważam że nasze KGHM-owskie akcje mogą dziś nawet osiągnąć pułap 100 PLN czego Wam i sobie życzę . Pozdro.
1Zdzislaw / 2009-10-21 10:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re KGHM[0] W zasadzie z wczorajszej ceny 99,90 mogę być zadowolony ale czuje niedosmak iż nie przekroczylismy setki/100 PLN/ Teraz mam 0 akcj kghm czekam na dalsze ruchy .
1Zdzislaw / 2009-10-22 20:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re KGHM[0] adamusso {praktykant} 2009-10-22 03:00:55 ==Jest na tym forum podstawowa zasada jeśli klikniesz na nic-k i i nie pokaże się pod
nic-kiem kreska to znaczy ze ta osoba nie jest formalnie zarejestrowana i ona
może opowiadać brednie bo z nią się w ogóle nie możesz porozumieć . UNIKAJMY TAKICH LUDZI KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ROZPOZNAWALNI -ja generalnie na ich wywody nie zwracam uwagi i wszystkim też to radzę robić - ignorować takich pisaków. Szkoda ze sprzedałem i nie mogłem przeżyć to po 101 PLN.Pozdro.
1Zdzislaw / 2009-10-28 10:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
bardzo ładnie że wrócono do "Re KGHM[0]" to kiedyś było również moj zwiastun. Wprawdzie mam zasadę nie dyskutować z niezatejestrowanymi na Forum ale zrobie wyjątek bo nie widzę tu żadnej propagandy. Jestem przekonany ,ze znów ukrywa sie "Kwachs" lub ktos inny - rozsądny gracz. Podzielam myśli "pczątkująca od 5 lat." Pozdro.

Najnowsze wpisy