Forum

Komentarze użytkownika "1Zdzislaw"

Komentarze użytkownika: 1Zdzislaw

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-02 18:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kupuj akcje DUDY ten PAN TOPSERET123 nadał na następujących Spółkach: KGHM; LCCORP; HAWE;CHEMOS; MONNARI; KOLESYNA; ROPCZYCE;TECHMEX; JUTRZENKA; BIOTON pewno jeszcze na innych ale już mi się niechce szukać . Nie wiem czy to jest oferta czy rekomendacja a może ....MANIPULACJA ???? Może facet coś tam, coś tam za to dostaje może warto ?. Może naganiacz? Nie wiem jak się do tego odnieść bo jak jutro cena pojdzie to człowiek wyjdzie na dudka!!!
1Zdzislaw / 2009-08-02 19:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dodatkowo-do 1ZdzislawTą propozycję od TOPSERET123 znalazłem równiez na sp-ce SKOK a na sp-ce BEEFSAN z taką samą propozycją dn.2009-08-01 20:54:12 dołączył MACIEJD- co się dzieje panowie. to jest grane-pachnie mi to na jakieś uzyskanie wiadomosci poufnych z którymi się dzielą wszech i wobec. albo faktycznie naganianie !!!!!
1Zdzislaw / 2009-08-02 22:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA OSOBY Z KTÓRĄ NIE MOGĘ NAWIAZAĆ ZA POSRADNICTWEM FORUM KONTAKTU /JAK SIE NACISNIE NA PSEUDO TO JEST ONO NIE AKTYWNE/ PRZEPRASZAM ALE MAM SWOJE ZASADY
1Zdzislaw / 2009-08-02 23:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
RE:KGHM(0) PAGED 22:o7:51- znow się nam przytrafił propagandysta " PAGED" który namawia do tego samego graczy KGHM, POLIMEXMS,PKOBP, BUDIMEX; GETIN; DUDA;CEZ widze że ludzie wystepujący na forach nie są graczami tylko naganiaczami i ich pseuda nie są aktywne- brawo panowie. Co jeszcze byście chcieli zaoferować grającym na Sp-ce KGHM? Czekamy kto następny.
1Zdzislaw / 2009-08-02 23:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re KGHM [0] Figofago- 23:41:17 Miał Pan - czytając uważnie to forum- kilka propozycji intratnego zakupu różnych akcji od pana "Paged" "TOPSECRET123 iinnych - niech Pan skorzysta z ich rad . Tu bedzie raczej trudno kupić w proponowanej cenie , chyba że Pan chce je po tej cenie sprzedać , CHĘTNIE KUPIE. Zyczę powodzenia .
1Zdzislaw / 2009-08-03 09:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re:KGHM[0] No i gdzie Ci co mieli na otwarciu kupować po 75,00 - czy Wam nie wstyd straszyć ludzi , Idzcie kupować dude lub paged dziś wysoko poszły-duda -0,68 a paged + 0,39 spieszcie się i patrzcie jakie są dalsze rekomendacje DM Milenium. A my z miedziakiem jedziemy na północ do 90 rown.szer.połnocnaj aby tak dalej. Pozdro

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-03 11:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
już mamy90.95 hhhuuurrraaa!!!!!!!! jadziemy dalej na północ

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-03 11:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Za chwilę osiągniemy 92,00 PLNi dalej jedziemy na pólnoc. Kwiczeć i nerwy na wodzy , może dojedziemy do 95,00
1Zdzislaw / 2009-08-03 12:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
RE;KGHM[0] DontCallMeBaby 12:41:26.- Za kol.Ser Szreka przepraszam on to za bardzo przeżywa ale trochę przesadził- poprawi się .Dalej jedziemy na północ i to jest dobrze - wyrażenia niekiedy nie uchodzą ale jednemu zawodzą nerwy i sprzedaje po 88,00 a drugi sie trochę w ten sposób{acz nie przystoi} wyładuje i dalej trzyma miedziaka i trzeba go zrozumieć.Pozdro

Re: KGHM]0]

1Zdzislaw / 2009-08-03 15:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Obiecuje ze nizej 98,00 jest u mnie nie do kupienia - czekam na ofertę po wyższej cenie jak podałem. To nie jest rekomendacja to spokojne moje przemyślenia.Każdy może myśleć inaczej Pozdawiam Ser.S-ka .cześć

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-03 19:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Widzę że dzisiaj jest wielu przyznających się do tego ,że namawiali aby trzymać bo kurs bedzie WYSOKI !!! Brawo - sukces zawsz ma wielu ojców a porażka tylko jednego. Jesteśmy na dobraj drodze że może być ładny sukces , bądżmy optymistami i jeszcze jeszcze nie musimy sprzedac to tego nie musimy robić , chyba że nerwy już pekają dlatego w tych sprawach trudno już jest dzisiaj doradzać.Jeszcze raz powtarzam do sątylko moje przemyślenia a nie żadna rekomendacja, każdy niech robi tak jak chce w konkretnej sytuacji
1Zdzislaw / 2009-08-04 11:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re:KGHM[0]Ja już napisałem nizej 98,00 nie oddam-czekam -będziemy jechać na północ bo to jest jedyny kierunek. WIDZĘ ŻE TRACICIE CIERPLIWOŚĆ. To też bywa . Dlatego powtarzam to nie jest żadna rekomendacja, każdy robi w/g własnego uznania.Pozdrawiam wszstkich optymistów!
1Zdzislaw / 2009-08-04 11:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re:KGHM[0]-serek szrekuś=9:04:09= PIERWSZY RAZ PANA CZYTAM NA TYM FORUM /może wczesniej nie zwróciłem uwagi -to przepraszam/ I JUŻ PAN PRAGNIE ODSZKODOWANIA?? A MOŻE PAN COŚ ODPALI ŻE ZOSTAŁ PAN DO TEJ CHWILI //CENY//- TO BY BYŁO ŁADNIE= MOŻE CZŚ TAM, COS TAM
1Zdzislaw / 2009-08-04 16:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ReKGHM[0] Giełda -wykresy, wyniki,analiza techniczna,itp. to wszystko jest po to by uwiarygodnić grę na giełdzie i dać zarobic analitykom, twórcom wymyślnych wykresów i tp.Czytałem niżej że cana miedzi spadła w Londynie o 40 USD- ale nikt nie napisał ile w tpoprzednim miesiącu poszła do góry=={ to jest spekulacja}==. Można wszystko podciągnąc pod spekulacje można także podciągnąć pod grę- jak kto woli.Ja mówie że myślę i co z tego wynika .Wynika że odddam za 98,00 ale każdy może myśleć inaczej , jego wola.To nie jest rekomandacja -każdy może sam sobie rekomandować cenę tak jak ja to robie własnymi (może nie tylko) dozwolonymi metodami.Pozdo.
1Zdzislaw / 2009-08-04 23:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re;KGHM[0] NIE JEST TO ZGODNE Z MOIMI ZASADAMI ODPOWIADAC OSOBIE, KTÓRA NIE JEST WPISANA NA LISTĘ UŻYTKOWNIKÓW FORUM /nazwa uzytkownika nie jest aktywna/ p.efelipe-lubin -lecz zostałem do tego zmuszony nieprawdziwymi danymi, ktore Pan serwuje w swojej wypowiedzi.USA NA ZAMKNIĘCIU MIAŁY KOLOR ZIELONY A TO : +0,37; +0,13 i +0,30 tj. wszystkie trzy notowania na plusie w USA. Natomiast nie podaje swoich analiz bo to jest moja sprawa i Ser Szreka. Moim zdaniem pojedziemy dalej na północ bo u żółtków miedż osiągnęła najwyższy poziom w br. To nie jest żadna rekomendacja ja tak myślę a każdy gracz powinien i pewno ma swoje przemyślenia niech będzie z nimi zgodny w działaniu. Pozdro.

Najnowsze wpisy