Forum

Komentarze użytkownika "1Zdzislaw"

Komentarze użytkownika: 1Zdzislaw

1Zdzislaw / 2009-08-04 23:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re;TP SA[0] WY PANOWIE NIE MACIE AKTYWNYCH NAZW I WASZE UWAGI NIE POWINNY BYĆ BRANE NA SERIO.jak ktoś ma dużo po 16,00 to po co tyle kupował. Można sprzedać trochę taniej i dokupić pozniej za te pieniądze po 8,00{MARZYCIELE I MARZENIA] dwa razy tyle bo jaka jest pewnosc że jak osiągnie cenę 8,00 to powróci do 14 lub17 Poco taą ciemnotę ludziom wciskać. mYSLĘ ŻE TRZEBA SPOKOJNIE CZEKAĆ NA WYNIK NEGOCJACJI Z UKE .pozdro.

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-05 12:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przykro mi powiedzieć że nie dotrzymuje słowa , wprawdzie miedziak miał 98,00 lecz ja postanowiłem się wstrzymać ze sprzedażą oczekując na lepszy wynik jaki -to bedzie zależeć od wielu czynników naturalnie myślę o cenie ponad 100. Proszę nie traktować tego jako rekomendacji, każdy musi miec własne przemyslenia oparte na wielu różnych sposobach. Nie żegnam lecz pozdrawiam szczególnie neutralnych i optymistów.
1Zdzislaw / 2009-08-05 17:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re:KGHM[0] Dokupiłem 2tys po 90,0 myslę że dobrze zrobiłem bo jutro wszystko powinno być OK pojedziemy znów na północ -dzisiaj się trochę ogrzaliśmy na południu bynnabrać nowych sił do marszu na pólnoc,. Myslę że pesymiści już nie maja miedziaka więc zostali tylko optymiści i grubasy. Pozdrawiam optymistów - jutro nowe wezwania

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-05 18:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cena miedzi na dostawy listopadowe na giełdzie w Szanghaju wzrosła o 2,3 proc. do 48.850 juanów (7.152 USD) za tonę. Był to najwyższy poziom od 6 października.
==================================
Cena miedzi w transakcjach trzymiesięcznych na Londyńskiej Giełdzie Metali wyniosła w środę 6.138,50 wobec 5.922,50 USD/t podczas poprzedniej sesji.
To jest nalepszy prognostyk na przyszłość drodzy panowie.To nie jset rekomendacja,Ja nikogo do niczego nie namawiam.-

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-06 09:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Myslę że dzis rano pojdzie do 95,00 czekamy na otwarcie i zobaczymy pozdro.

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-06 11:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
10:50:11 serek szrekus. == w poruszanej kwesti radzę sobie przeczytać niektóre opracowania na: www.gpwinfostrefa.pl/ oraz na www.gpw.pl, może to nieco rozjaśni niektóre zagadnienia. Nie jestem ja ani Ser Szrek do wyjasniania tych kwesti, każdy kto długo gra na giełdzie ma stosowne statystyki i programy w swoim komputerze, codziennie wprowadza sie dane i otrzymuje się na zadaneodpowiednie pytania wyniki,Pozdro .

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-06 11:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
serek szrekuś ---Uczta się na błedach ja się uczyłem gdzie indziej.Na pałe to mozna inwestować parę groszy. Na wyk lad nie ma miejsca = jak .co i z czego. Powinno to Panu wystarczyć Wy nawetn nie wiecie kiedy jest przekazywana na konto dywidenda- o czym my mówimy. pozdro.

Re: TPSA[0]

1Zdzislaw / 2009-08-06 18:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Panie stalomost godz.12:34:11 nawet pan swojego adresu internetowego nie udostępnił na forum bo sie pan kryje za kurtyną. Wydaje mi się że straszenie robi pan w bliżej nie określonym celu lub jest pan strasznym pesymistą. Już ich wielu widziałem na tych forach .Jeszcze raz powtarzam że tacy gracze powinni siedzieć u babci pod pierzyną bo albo sie tak trzęsą albo robią jakieś extra podchody. Ja w tym miejscu tylko przekazuje informację : "06.8.Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE w raporcie z 31 lipca podwyższyli rekomendację dla TP do "kupuj" z "akumuluj", wyznaczając dla akcji tej spółki cenę docelową na 19,40 zł. Na czwartkowym zamknięciu kurs akcji TP SA wynosił 14,39 zł - "rekomendacja dużo mówi.!!!! Jasne że nie można bez zastrzeżeń polegać na rekomendacjach ,one są różne nawet w dniu dzisiejszym na temat TP.SA. śą również niekorzystne Ale jak Pana zdaniem głupcy kupują to prosze zobaczyc na jutrzejszą tabele notowań 3000 akcji chcą kupic po teoretycznym kursie otwarcia 14,45 a 20461 po dzisiejszym kursie zamknieęcia -czyż mamy do czynienia z głupcami? A MOŻE PANA PROPOZYCJE CZY STRACHY SĄ NIERZETELNEa może pana informacje są podyktowane grą na obniżenie ceny by ktoś mogł kupić resztówke od Skarbu Państwa po duzo niższej cenie. Jesli tak nie jest to przepraszam ale nie znalezłem podstaw do wyliczenia iż akcje te spadną do 8,00 zł ani teraz ani w najbliższym czasie. Pozdrawiam OPTYMISTÓW w tym również "chet-a 14:48:46

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-06 18:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Znawca 1 17:20:44==Ja mam czas ja poczekam,może znajdziesz innego z lepszym sercem od mego-!!! to niech on CI sprzeda!!!!!
1Zdzislaw / 2009-08-06 18:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ISSUER 22:44,29 PODZIELAM REKOMENDACJE NAPISANĄ NIEBIESKO =="IGNOROWAĆ TEGO INTERNAUTĘ"===

Re: PKNORLEN[0]

1Zdzislaw / 2009-08-06 22:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co sądzicie o dzisiejszym wzroscie i zablokowaniu na zamknięciu.Mysle że jutro pojdzie na polnoc z powrotem na 28,30 [tj.o ca 2,5%] i bedzie jechał jak wskazuje analiza do 31,20 zł. przez jakieś 10 dni .Nie jest to żadna rekomendacja to jedynie moje skromne uwagi,każdy może mieć inne i najlepiej jak postępuje zgodnie ze swoimi ustaleniami. Skromna uwaga- i tutaj ten naganiacz PAGED nagania !!!!!! do akcji Pagedu.Pozdro.
1Zdzislaw / 2009-08-07 10:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Re:tpsa[0] in or out 01 : 56:49 ---Nie podzielam wywodów w.w. z dwóch powodów: 1 ten uzytkownik forum nie udostępnił swojego adresu e-mail do korespondencji co automatycznie wyklucza mozliwośc dyskusji z tym użytkownikiem [również z innymi tego typy użytkownikami- mam takie zasady-.]
2.konćowkę Min.Skarbu chce sprzedać dopiero po osiagnieciu sredniej notowań z ostatnich 3-ch m-cy z przed podjecia decyzji o sprzedaży końcówek przez SP.. Jest to z jednej strony gwarantem nie wpuszczenia na rynek akcji TPSA po zaniżonej cenie a z drugiej powoduje opór i naganiania by cena spadła znacznie i w ten sposób zmusić SP. do negocjacji ceny akcji TPSA z potenconalnymi nabywcami.

Re: TPSA[0]

1Zdzislaw / 2009-08-07 19:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
in or out 10:32::02 nwyniki dzisiejsze pozostawiam za komentarz pamietając ,że nie odrazu Kraków zbudowano. pozdro dla optymistów
1Zdzislaw / 2009-08-07 19:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
13:48:52 DontCallMeBaby ja aż takiego wzrostu nie widziałem od dawna , na tej spółce się kiedyż dobrze przejechałem myśle że aktualne analizy wskazyją że byc może się to zwróci z nawiązką jak dojedziemy na pólnoc do 42 równoleżnika szer.północnej. Bądzmy optymistami. To nie jest żadna rekomendacja , to są jedynie moje wyniki i przemyślenia, każdy ma prawo mieć inne ustalenia i niech się nimi kieruje przy obrocie akcjami PKNORLEN. Pozdro. szczsgólnie dla neutralnych i optymistów.

Re: KGHM[0]

1Zdzislaw / 2009-08-07 20:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2009-08-07 19:54:53 | 83.21.216.* | Figofago to poco tu wogóle jestes.Masz ochotę trochę postraszyć graczy -jak ktoś płochliwy to cii się uda zobacz treść kol.- "2009-08-07 17:55:24 | DontCallMeBaby" - to jest normalny gracz, Gra nie składa się tylko z SAMYCH WZROSTÓW .WAŻNE BYŚ WYGRAŁ MECZ, ROBRA LUB COŚ INNEGO. jAK GRASZ W BRYDŻA TO TEŻ ZDARZAJĄ SIĘ WPADKI TAK JAK KOL SER SZREK-OWI I MNIE , ale dalej gramy i pojedziemy jeszcze na północ do 98 równoleżnika szer.północnej bo tam czeka Ser Szrek . Pozdro. dla wszystkich optymistów-jedziemy na północ

Najnowsze wpisy