Forum

Komentarze użytkownika "aber"

Komentarze użytkownika: aber

Ruch rowerowy zmiana od kiedy?

aber / 2011-05-23 11:25
zmiany te nastąpiły z dniem 21 maj

zasiłek dla bezrobotnych a wyrejestrowanie

aber / 2011-05-13 10:13
masz 7 dni na zgłoszenie w urzędzie zatrudnienia

wycieczki a tanie linie lotnicze

aber / 2011-05-11 15:54
witam, wycieczki z biur podróży są dość drogie, dlatego zastanawiam się czy nie bardziej opłacalne jest zorganizować podróż na własną rękę, bilety kupić w tanich liniach i spać w hostelu a nie hotelu 5 gwiazdkowym. Co o tym myślicie? macie może dostęp do jakiś fajnych stron z tanim lataniem?

nagana dla pracownika

aber / 2011-05-05 14:23
Na podstawie art. 108&1pkt.2 udzielam Panu/i karę nagany z powodu
( tu wpisać powód )
Od niniejszej decyzji przysługuje Panu/i prawo odwołania w terminie 3 dni
od daty wręczenia kary nagany do Prezesa/Dyrektora/Zarządu( w zależności kto
reprezentuje firmę )
data i podpis odbierającego

kiedy kolejne zmiany w systemie emerytalnym?

aber / 2011-04-29 10:35
jedna weszła już w życie, ta dotycząca 2,3 % na ofe i 5% na zus, teraz od 1 maja będziemy mogli za darmo zmienić fundusz, wcześniej trzeba było płacić, poza tym od przyszłego roku zakończy się praca akwizytorów ofe, nagabywanie klientów będzie zakazane

kto ponosi koszty sądowe?

aber / 2011-04-27 10:12
wydaje mi się że to zależy od tego kto wygra rozprawę.

program do wypełnienia e-PIT

aber / 2011-04-21 12:04
komercyjne programy mogą nie przesłać naszego PIT-u do Urzędu a wtedy czeka nas kara 2770 zł, więc faktycznie lepiej korzystać z deklaracji elektronicznej udostępnionej przez ministerstwo finansów

Dla kogo środki unijne-czy osoba po 30 ma szanse

aber / 2011-04-19 12:51
te dotacje chyba bardziej zależą od Twojej sytuacji zawodowej niż od wieku, jeśli jesteś gdzieś zatrudniony to jej nie dostaniesz

koszty kredytu mieszkaniowego

aber / 2011-04-18 10:30
witam,
czy mógłby mi ktoś z Was powiedzieć co wchodzi w koszty kredytu mieszkaniowego? i jakie dokumenty należy przedstawić przed bankiem w celu uzyskania takiej pożyczki? z góry dziękuje

awans Schalke i Realu Madryt

aber / 2011-04-14 09:33
Schalke pokonało Inter Mediolan w rewanżu 1/4 finału Ligi Mistrzów, tym samym historycznie awansowali do półfinału, wczoraj również awansował Real Madryt, w półfinałach znalazły się również Manchester United i Barcelona, za kogo trzymacie kciuki? ja kibicuje teraz czarnemu koniowi tych mistrzostw - Schalke!

ponowne wstrząsy w Fukushimie

aber / 2011-04-13 08:53
Wczoraj ponownie zatrzęsła się ziemia w Japonii, bardzo odczuł to rejon Fukushima, trzęsienie miało siłę 5,8 stopni w skali Richtera, na razie nie ma zagrożenia tsunami. Pracownicy elektrowni nie zostali ewakuowani. Trzęsienie sprzed miesiąca pochłonęło 28 tysięcy ofiar.

jakie jest minimalne wynagrodzenie pracowników biurowych?

aber / 2011-04-08 11:56
ja zarabiam 2tys na reke, wydaje mi sie ze powinnas poprosic o taka kwote z ktorej wiesz ze bedziesz mogla sie utrzymac

pieniądze zarabiające na siebie - nocne lokaty dobry wybór?

aber / 2011-04-07 10:18
witam,
zamieściłem pieniądze na lokatach nocnych. Czy uważacie że pomysł był chybiony? jeśli tak to jakie macie inne pomysły żeby pieniążki mogły same na siebie zarabiać?
pozdrawiam

mbank vs. inteligo vs. alior vs. ING

aber / 2011-04-06 15:53
ja jestem bardzo zadowolony z Banku Śląskiego, polecam :)

Większe uprawnienia kontrolerów biletów!

aber / 2011-04-06 11:25
samowolka dla kontrolerów niczego dobrego nie przyniesie
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy