Forum

Komentarze użytkownika "adrianoo"

Komentarze użytkownika: adrianoo

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

adrianoo / 2010-03-18 20:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
chlopaki zza Oceanem dorysowali kolejny neutralny aczkolwiek prowzrostowy element ukladanki
adrianoo / 2010-03-18 20:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Uwazasz ze samo bedzie spadalo "pod wlasnym ciezarem" czy ze przyczynia sie do tego nowe (stare) problemy w strefie Euro?
adrianoo / 2010-03-18 20:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
cos z przeciwnej strony barykady czyli ogloszenie o prace:
Organizator wykładów na uczelniach i w szkołach AUTORA TEORII BYTU opartej na nieantagonistycznej teorii rozwoju, czyli na aksjomacie o korelacji i eminencji przeciwieństw, O WZAJEMNEJ KREACJI SIĘ, a nie znoszeniu się PRZECIWIEŃSTW -- "COŚ POWSTAJE Z NICZEGO" jest istotną tezą tej teorii, a jest to twierdzenie całkowicie sprzeczne z głoszoną "nauką" i filozofią współczesną --- TNR jest to teoria filozoficzna całkiem nowa i jedyna na świecie, radykalnie przeciwna obowiązującej i kultywowanej przez ortodoksyjną teorię bytu Parmenidesa ("byt jest, a niebytu nie ma") opartej na twierdzeniu o znoszeniu się przeciwieństw, oraz przeciwna teorii bytu "komunistycznej" (marksistowskiej i również obowiązujacym teoriom "kapitalistycznym" wywodzącym się z Hegla (tzw. triady Hegla: teza - antyteza -- synteza) i wszystkich innych opartych na znoszeniu się przeciwieństw --- Obecnie żyje na świecie tylko jeden filozof w Indiach, ktory uprawia podobną do mojej teorii i jest jeden filozof i przyrodnik w Niemczech (Krueger), który w jednym ze swoich dzieł przyrodniczych wychodzi z podobną do mojej koncepcją w rozdziale pt. "me-ontologia", ale to nie jest to samo --- ja jestem autorem dosyć zupełnej teorii bytu, która jest osiągalna w wersjii elektronicznej na następującej stronie Wydawnictwa Jerzy Kowalczyk Nadarzyn: teoriabytu.bo.pl ---- Dyrektor, którego moje wydawnictwo chce zatrudnić, będzie miał za zadanie szukanie i organizowanie zamówień uczelni i szkół, tak w Polsce, jak i w USA na WYKŁADY o tej teorii niesłychanie interesującej i odkrywczej, bo jeśli COŚ POWSTAJE Z NICZEGO, to wysilki człowieka muszą zmierzać do wykrywania sposobów praktycznych (np. mechanicznych) JAK WYTWARZAĆ np. ENERGIĘ Z NICZEGO ?

Wymagania:
MĄDROŚĆ I UCZCIWOŚĆ
Mile widziane:
Jezyk angielski, koniecznie
Ilość wakatów: 1
Dodatkowe informacje
Miejsce zamieszkania: Polska
Obywatelstwo: Polska
Pozwolenie na pracę: Polska
Godziny pracy: Obojętne do uzgodnienia
Dział: Organizowanie WYKŁADÓW

Region - Kraj: Woj. mazowieckie - Polska
Minimalne wykształcenie: Wyższe inżynierskie
Minimalne doświadczenie : Powyżej 5 lat
Rodzaj umowy: Na okres próbny do uzgodnienia
Minimalne wynagrodzenie: 8.000 PLN brutto/rok
Maksymalne wynagrodzenie: 8.000 PLN brutto/rok
adrianoo / 2010-03-18 19:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
jako solenizant za szybko sie ewakulowales;) czesc Big
adrianoo / 2010-03-18 19:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
moze zainstalowac "wtyczke"?
polecam mozille
adrianoo / 2010-03-18 19:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kam, tozto dopiero 1/3 Twojego zbioru a Ty tu o odpoczynku, masz chlopie zdrowie:)
adrianoo / 2010-03-18 19:05 / 10-sięciotysiącznik na forum
podwojne fixingi dzialaja jak widac w przypadku np.ADD, skutecznie demotywujac spequlacyjna brac
adrianoo / 2010-03-18 16:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
- Z nawozu można robić meble - stwierdzili amerykańscy naukowcy
- I nie tylko meble - stwierdzili rosyjscy konstruktorzy samochodów.

Re: WŁASNY WĄTEK

adrianoo / 2010-03-18 16:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
W ramach programu wsparcia rodzimego przemysłu motoryzacyjnego oficjalnie zezwolono AwtoWaz na handel narkotykami.
adrianoo / 2010-03-18 16:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
2.38 mialem na mysli
adrianoo / 2010-03-18 16:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
niby tak... ale poniewaz wlasnie tak my myslimy, to bedzie inaczej, tam silne glowy to rozkmilaja:) poza tym nic fundamentalnego sie nie stalo zeby spusic do ceny sprzed zakupu banku
adrianoo / 2010-03-18 16:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
zle przeczytalem, ustawilem sie na 2.38... no nic po ptokach... jutro albo wolno w dol albo trwale odbije
adrianoo / 2010-03-18 16:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
osz Ty, ja za pozno sie ustawilem, tez na tym poziomie ale juz nie wpadlo, nie ma co za duzo myslec, powienien isc jeszcze do gory a zrobil psikusa, analogia do Romana wskazana
adrianoo / 2010-03-18 16:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
jest strach, jest dobrze, to ja moze z innej kategorii pytanie, moze cto zas na dokupienie kwitow, clo co sadzisz?
adrianoo / 2010-03-18 16:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
:)))

Najnowsze wpisy