Forum

Komentarze użytkownika "adrianoo"

Komentarze użytkownika: adrianoo

adrianoo / 2010-02-19 20:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzieki anonimie za wskazowke.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

adrianoo / 2010-02-19 19:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=Xh_AQUYvRvg&feature=related
U2 - miss sarajevo
adrianoo / 2010-02-19 18:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ben pokazal palcem kierunek, nie mam przekonania ze zmiany stop bedzie realizowal bardzo szybko ale to zrobi (2-3 kwartal). Jestem przekonany, ze wzrost inflacji jest potrzebny i nie ma celu go oslabiac, wplynie krotkoterminowo ale znaczaco na ilosc zebranych podatkow a kasa sie przyda do ograniczania deficytu. Dopiero po tym okresie bedzie mozna z nim powalczyc. Efektem tych dzialan bedzie znaczny wzrost wartosci $.
adrianoo / 2010-02-19 18:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
cyfra, sns jest kupowany przez duzego gracza po kazdej cenie i w ilosciach hurtowych, mam go caly czas na podgladzie i lykanie zlecen po 1m kwitow nie jest rzadkoscia, dzisiejszy spory bialy korpus na ladnym obrocie zdaje sie ze przekonuje o dominacji byczka/-ow na walorze, a co bedzie... gielda, moze byc wszystko, wiecej zdaje sie wskazywac na wzrost
adrianoo / 2010-02-19 18:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
:))) uwielbiam ich sparawdze w poniedzialek to stwierdza ze jak juz 2gi dzwoni to zaczna szukac co to jest
adrianoo / 2010-02-19 18:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
W naszym DMie pytales?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

adrianoo / 2010-02-19 18:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zastanawiasz się, dlaczego rośniemy? I dlaczego surowce idą w górę?
Ano jak prawi Trystero "Swiat stoi na glowie", w sytuacjach kryzysowych (na przykład kryzysu w Grecji czy Dubaju) rosną ceny obligacji ‘niemalże bankrutującego’ USA (to ironia) a spadają ceny najbezpieczniejszego z aktywów: złota a w syt. odwrotnej do tej powyzej, czyli gdy kryzys zjezdza na drugi plan mamy wzrost surowcow i spadek obligacji.
A ze nasz stragan oparty jest w duzej mierze na spolkach surowcowych to na efekty dlugo czekac nie trzeba.
adrianoo / 2010-02-19 18:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
ups, ja o rachunku maklerskim a Ty o firmowym... sorry:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

adrianoo / 2010-02-19 18:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=sZfBR5G8FZ8&feature=related
The Ground Beneath Her Feet - U2
adrianoo / 2010-02-19 18:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie to nie;) zapytam i dam znac o poziomie wody na Sanie w Przemyslu i czy mierza u mnie w DMie;)
adrianoo / 2010-02-19 17:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
A to teraz nie rozumiem tej calej reszty WBKowcow... w Aliorze masz rachunek bez oplat, jesli sobie polaczysz z kontem to kasa na noc leci na rachunek na lokate overnight, prowizje atrakcyjne, przelewy bez oplat, dostep do informacji, fajny interface (z wszelkimi opcjami spotykanymi w innych systemach, np. zmiana wiszacego zlecenia, ktorej nie bylo w PKO SA i co mnie denerwowalo) - tak w skrocie.
adrianoo / 2010-02-19 17:46 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jestes pierwsza osoba, ktora znam chcaca wyjsc z wbk, musial Ci DM podpasc;) jestem zadowolony z Alior'a ale juz na ta chwile odczuwam ze ich mozliwosci a moje potrzeby sie rozmijaja i kombinuje nad rozwiazaniem tego "problemu" w postaci dodatkowego DM.
Alior zgarnal wszystkie mozliwe nagrody za DM i umocnil swoja pozycje ale ze wiem jak sie nagrody w tym kraju przyznaje to nie bede czarowal:)
Sprawdz jeszcze BRE, milo wspominam wizyte w ich biurze.
adrianoo / 2010-02-19 17:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie sprawdzalem ale dowiem sie w poniedzialek - bo dzis juz nie odbiora;) i dam znac

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

adrianoo / 2010-02-19 17:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
to lecimy dalej
U2... tym razem z oblednym* video
http://www.youtube.com/watch?v=K0adFYuNuns
U2 - Electrical Storm

* - uzycie wyrazenie "obledny" nie jest zwiazane z tytulem filmu "Obledy rycerz" choc rola Heatha'a Ledger'a niezapomniana
adrianoo / 2010-02-19 17:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie przejmuj sie Thai, ja przynajmniej raz na tydzien wprawiam pracownikow DMu w stan malo komfortowej niewiedzy polaczonej ze zmieszaniem... ale oddzwaniaja... jeszcze ;)

Najnowsze wpisy