Forum

Komentarze użytkownika "adrianoo"

Komentarze użytkownika: adrianoo

adrianoo / 2009-12-13 19:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
witaj Big

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

adrianoo / 2009-12-13 19:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=fc5XFkloUDw&feature=related
Kingdom Come - Twilight Cruiser Live
adrianoo / 2009-12-13 19:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
po prawdzie, na dwoje babka wrozyla, tyle argumentow ku up co i down
witam wszystkich wieczorkiem
adrianoo / 2009-12-13 00:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jak nie kreci? to po co na sile:)
adrianoo / 2009-12-12 23:41 / 10-sięciotysiącznik na forum

weterani będą wiedzieć o co chodzi

no wiesz, zeby tak o nas:)
polecam na hobby sport
adrianoo / 2009-12-12 14:46 / 10-sięciotysiącznik na forum
o ile sie nie myle to ladnym tego poparciem jest % wygenerownych wzrostow od dolka, zdaje sie ze Kanada pod tym wzgledem jest w swiatowej czolowce
adrianoo / 2009-12-12 14:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
pozdrawiam rowniez serdecznie:)
mistrza znam, jako ciekwostke wspomne ze to czlowiek ktory zlamal nadgarstek senowi connery:)
adrianoo / 2009-12-12 14:05 / 10-sięciotysiącznik na forum
dodge, zeby byla jasnosc, ja nie jestem przeciwny sportom walki, ogladam boks, jestem fanem wschodnich sztuk walki (aikido), ale to co widzmy w MMA opiera sie zasadniczo na ich braku - to wlasnie mnie odrzuca
wydaje Ci sie ze mozna odseparowac to co dzieje sie wokol Ciebie (Twoje oczekiwania wobec otoczenia) od tego ze chetnie chcialbys byc swiadkiem takich spektakli "sportowych" - to powinno isc w parze, te swiaty sie przenikaja i ustepstwa w tym zakresie beda niekrzystnie wplywaly na siebie wzajemnie
adrianoo / 2009-12-12 13:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
tacy podajacy sobie bohateriowie staja sie idolami dla pewnej grupy niezbyt rozgarnietych mlodych ludzi i wtedy zaczyna ten "sport" zyc wlasnym zyciem, wiec mysle ze de facto nie sprzyja to Twojemu, mojemu... naszemu bezpieczenstwu

PS. nie odnosze sie do zwierzecosci czlowieka, bo to temat rzeka ale konkudujac: roznimy sie znacznie od innych gatunkow na tej planecie i instynkty pierwotne powinny sie pojawiac u nas tylko w syt. krancowych a nie byc stymulowane i pokazywane ku uciesze gawiedzi
adrianoo / 2009-12-12 13:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Thai, widze ze Madeleine wpadla Ci w ucho :)
adrianoo / 2009-12-12 13:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
czesc Big
adrianoo / 2009-12-12 13:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
to ja bede w opozycji i napisze ze to nic innego jak wspolczesna wersja walk znanych z czasow zaszlych, ktore odeszly wraz z rozwoje spoleczenstwa w ciemne zaulki, jak komus cos takiego odpowiada to w kazdym miescie znajdzie "klatki" a propagowanie tego typu "sportu" nie uwazam za sluszne (jako cofanie sie w czlowieczenstwie)
adrianoo / 2009-12-12 13:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
wez jeszcze pod uwage ze to raczej nie bedzie kupienie wagonu i trzymanie tylko to co na stopie wypadnie trzeba bedzie w dolku zebrac i z tryndem wzrastajacym (oby) podazac, bedzie to wymagalo poswiecenie troche czasu ale rezultaty... moga byc rozne... in plus zycze
adrianoo / 2009-12-12 12:47 / 10-sięciotysiącznik na forum

mozesz zarobic 1000% a stracic tylko 100%

to zalezy na czym sie gra:)
pozdrownienia mariolko
adrianoo / 2009-12-12 12:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kam... hmmm... ogolnie odradzam, to jedne z typowych bledow na poczatku inwestowania. Ale ze poczatkujacy nie jestes, wiare w walor masz i emocji szukasz to moge tylko podpowiedziec by przy zwiekszonych zasobach kwitow ustawiac ciasne stopy (wtedy wypada ich zrobic kilka) i w miare wzrostu przenosic wyzej. Risk jest jednek spory, musisz wziac pod uwage ze tira papierow ciezko upchnac momentami, a gwarancji sporych obrotow (jak w w20) nie mamy.
Znawcy jednek podpowiadaja ze dywersyfikacja (chociazby minimalna) jest wskazana i tego sie bede trzymal (wskazuja na to rowniez osobiste doswiadczenia z maxymalnym wchodzeniem w 1 papier).

Najnowsze wpisy