Forum

Komentarze użytkownika "antttek"

Komentarze użytkownika: antttek

nie mamy szansy na etat

antttek / 2011-09-08 14:14
powinni młodym w czasie studiów zapewniać jak największą liczbę praktyk, udostępniać więcej staży w PUP, żeby po studiach również istniała możliwość zdobycia wymaganego doświadczenia, ale oczywiście rząd zakłada ręce i woli patrzeć jak sobie sami z tym poradzimy i jeżeli sie uda to zasługi sobie przypiszą!

gaz tyle samo co benzyna

antttek / 2011-08-09 12:42
też mam wrażenie, że jeżeli unia w ten sposób rozwiąże problem, to benzyna również podrożeje, tylko szkoda, że płace nie pójdą proporcjonalnie w górę... zamiast podwyższać owe ceny mogliby zwiększyć ilość dystrybutorów dla samochodów elektrycznych czy na biopaliwa, wtedy też zmniejszyli by produkcję CO2, choć cena przerobienia samochodu musiałaby też zmaleć...

jak ubiegać się o podwyżkę?

antttek / 2011-08-04 11:04
jeżeli chcesz ubiegać się o podwyżkę, to musisz szefowi przedstawić argumenty, które przedstawiają Twój wkład w firmę, bądź pewny siebie, ale nie bezczelny, nie proponuj stawki, czekaj aż zrobi to szef

internet Areo2

antttek / 2011-07-26 11:31
ten internet dostępny jest w większości większych miast Polski, trzeba mieć jednak kartę SIM, którą należy odebrać z Warszawy :/ ma pewne utrudnienia, co godzinę trzeba go jakby resetować, prędkości też nie są zbyt duże :/ ale jest za darmo :P

bilbordy PO, PiS, SLD

antttek / 2011-07-20 11:38
i co myślicie że znikną? będą nas straszyć aż do października, a prezes PiS byłby pierwszym który wytykałby takie łamanie prawa przez inne partie, gdyby sam nie brał w tym udziału

Re: jak długo czeka się na zwrot?

antttek / 2011-07-15 13:55
za nasze opóźnienia są wielkie kary, a oni mogą robić sobie co chcą! tak wygląda sprawiedliwość

umowa o dzieło a nie wykonanie zadania

antttek / 2011-07-12 09:40
zostałem zatrudniony na umowę o dzieło, ale nie mogłem wykonać swojego zadania z powodów ode mnie nie zależnych, czy jeśli pracodawca jest winny niewykonania dzieła to i tak powinien mi za nie zapłacić? w końcu poświęciłem mu swój czas.

jak zaczac oszczedzac?

antttek / 2011-07-06 11:29
możesz sobie założyć lokatę długoterminową, na która co miesiąc będziesz wpłacać wyznaczoną przez siebie sumę pieniędzy, zawsze coś zaoszczędzisz

Kurtka Jacksona sprzedana!

antttek / 2011-06-27 11:53
zdziwili się że za tyle została wylicytowana, obstawiano kilkaset tysięcy dolarów, a nie miliony, co nabywca teraz z nią zrobi?

kościół kontra szkoły

antttek / 2011-06-24 14:53
nie widzę w tym problemu, czy dziecko przystąpi pierwszy raz do komunii w wieku 7 czy 8 lat nie ma większego znaczenia dla jego duchowości, a na spowiedzi i tak nie powie wszystkich swoich grzechów...

oświadczenie o spłacie długu

antttek / 2011-06-21 13:59
jeśli spłacam za kogoś dług, to w jaki sposób mogę napisać odpowiednie oświadczenie, które potwierdzi że to ja pokryłem wszelkie należności?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy