Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-05-07 16:33 / Tysiącznik na forum
Będzie lepiej, jak obecna ekipa stanie przed Trybunałem Stanu
za doprowadzenie kraju do ruiny i kreatywną księgowość,
SKOŃCZYMY jak udziałowcy ENRONU.

---faktyczna wielkość długu publicznego Polski na koniec 2010r
----55,4% PKB , wobec--wg.Eurostatu - metodologia dla wszystkich państw UE.
---50,9% PKB rok wcześniej .
www.bankier.pl/wiadomosc/Dlug-publiczny-jak-klamac-by-rownocz
esnie-mowic-prawde-2316049.html .
arch / 2011-05-07 16:30 / Tysiącznik na forum
Tusk i jego minister -Rostowski / jako najgorszy minister finansów III RP--internauci z portalu pb.pl oraz
polscy przedsiębiorcy zrzeszeni w organizacji Pracodawcy RP przyznali mu Gospodarczą Malinę 2010 za

-szkodliwe dla polskiej gospodarki zaniechanie reformy finansów publicznych, co spowodowało
-rozpoczęcie demontażu reformy emerytalnej,
-podwyżkę stawek VAT i
-skasowanie odliczeń tego podatku przy zakupie aut i paliwa przez firmy, a także za
-blokowanie nowego systemu grantów dla inwestorów i
-zamrożenie pieniędzy na rachunku Funduszu Pracy. W efekcie tych działań pogorszyły się warunki dla rozwoju biznesu.

www.pb.pl/2/a/2011/03/07/Gospodarcze_Maliny_przyznane_WIDEO?readcomment=1#comment /

zwyczajnie nas okłamywali, jeszcze kilka miesięcy temu byliśmy wg nich zieloną wyspą, mieliśmy podziw świata, a dziś mamy podniesiony Vat / przez liberalną podobno partię/,
skok na kasę przyszłych emerytów, drastyczny deficyt budżetowy i lawinowy !! przyrost długu publicznego.

Oto prawdziwy obraz odpowiedzialnej ???, liberalnej ???, europejskiej parti politycznej.

Na pohybel wam mądrale. .
arch / 2011-05-07 16:28 / Tysiącznik na forum
Siema. czyli co?????.........dalej bedziemy na zielonej wyspie?????

" nawet centralny organ państwa ma trudności z interpretacją znowelizowanych przepisów, której wymaga od podatników.
A ci są zostawieni sami sobie, bowiem nie pomoże nawet wystąpienie o indywidualną interpretację, gdyż na tą czeka się trzy miesiące. "

PO wszystkich zmianach, VAT stał się zbyt trudny nawet dla Ministerstwa Finansów .

.http://podatki.gazetaprawna.pl/wywiady/505063,po_wszystkich_zmianach_vat_stal_sie_zbyt_tr
udny_nawet_dla_ministerstwa_finansow.html .

Re: Tusk: Rolą związkowców jest protestować, rządu rządzić

arch / 2011-05-07 15:46 / Tysiącznik na forum
zapomniałeś o swoim wezwaniu - Tusku do obywatelskiego nieposłuszeństwa?
To miał być konstruktywny dialog?
... kto wzywał do obywatelskiego nieposłuszeństwa, kto pierwszy wołał `tu jest Polska'?
Tak, to Donald Tusk krzyczał : `Przyszliśmy, żeby powiedzieć głośno to, co czuje Polska, ...

Re: "Polska może być natchnieniem dla Europy"

arch / 2011-05-07 15:00 / Tysiącznik na forum

" Mamy być z czego dumni, mówił Bronisław Komorowski

" Planowane wydatki na Kancelarię Prezydenta w 2012 roku wzrosły o 9% do 187 mln . zł w stosunku do 2011 r gdzie wynosiły 171 mln "

http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/334580,rostowski-obcial-wszystkim-procz-prezydentowi.html,1,9

Hrabia Komorowski i jego dwór kosztuje Polskę więcej niż wydają na dwór Elżbiety II Brytyjczycy. ! ! !
Królowa kosztuje Wielką Brytanię około 145 milionów zł, a my na prezydenta Komorowskiego- wydajemy blisko 170 milionów zł ! ! !
W 2011 r będzie nas kosztował o 23 miliony czyli 16 % więcej niż w 2010 r
a w 2012r będzie nas kosztował o 17 milionów czyli 9 % więcej niż w 2011 r.

Toć to hrabia! A jakem hrabia to mu sie należy! Nie będzie sobie od gęby odejmował. A innej szlachcie nie odbierze bo larum by podniosła że zamach na demokracyje i swobody.

Kmiotkom się zabierze bo oni wiedzą gdzie ich miejsce, słowa na pana nie pisną nawet. Wiedzą że mają pracować co by się panom lepiej żyło. .
arch / 2011-05-07 14:06 / Tysiącznik na forum
Aż strach POmysleć -

A co będzie, gdy Tusk wyda wojnę pijanym kierowcom na drogach?
A co będzie, gdy Tusk wyda wojnę gwałcicielom kobiet?
arch / 2011-05-07 14:03 / Tysiącznik na forum
Widzisz jest to o tyle ciekawe że POkazuje pana Tuska który jest na prostej do faszyzmu.

"-Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."

Martin Niemöller
arch / 2011-05-07 13:42 / Tysiącznik na forum
Widzę że dawno nie ogladałęś Misia -Bareji .-a odpowiadałem ci wczoraj -przypomnę
" arch / 2011-05-06 18:12 /
.To co się dzieje przypomia coraz bardziej " Misia " - Bareji
" Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi:
-„Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego
uciekiniera”.
Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy... Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy... "
Postać: reżyser "

Re: Polacy popierają zamykanie stadionów

arch / 2011-05-07 10:37 / Tysiącznik na forum
Około 6 tysięcy kibiców Legii zgromadziło się przed stadionem na Łazienkowskiej,z transparentami -
-- "Donald, matole, twój rząd obalą kibole!"

http://niezalezna.pl/10128-donald-matole-twoj-rzad-obala-kibole
ciekawe zdjącia !

Re: Tusk kończ

arch / 2011-05-07 10:34 / Tysiącznik na forum
Około 6 tysięcy kibiców Legii zgromadziło się przed stadionem na Łazienkowskiej,z transparentami -
-- "Donald, matole, twój rząd obalą kibole!"

http://niezalezna.pl/10128-donald-matole-twoj-rzad-obala-kibole
bardzo ciekawe zdjącia !
arch / 2011-05-07 10:25 / Tysiącznik na forum
Kolejne KŁAMSTWA - TJ. Tusk obiecywał w lipcu 2009 roku:

"...Chciałbym państwu powiedzieć najważniejszy komunikat na dzisiejszej konferencji. Podatki w 2010 r. nie będą podniesione. ..a później

" Musimy podnosić podatki," ---bo ---- " Polska się bogaci -"

www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-sie-bogaci-ale-i-tak-jestesmy-na-szarym-koncu-2258880.html .
.
..
arch / 2011-05-07 10:16 / Tysiącznik na forum
POaznie ?

Re: Polacy popierają zamykanie stadionów

arch / 2011-05-07 09:50 / Tysiącznik na forum
POważnie ?
arch / 2011-05-06 18:12 / Tysiącznik na forum
To co się dzieje przypomia coraz bardziej " Misia " - Bareji
" Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi:
-„Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera”.
Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy... Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy... "
Postać: reżyser

Re: Opozycja o budżecie na 2012 rok: To bujanie w obłokach i zamki na piasku

arch / 2011-05-06 12:10 / Tysiącznik na forum

minister finansów Rostowski jest politykiem i ma zadanie do wykonania.


" Działacz: -No pięknieś pan nam to wszystko wyśpiewał, panie Cwynkar.
Piosenkarz: -Ja wam zawsze wszystko wyśpiewam.."- "Miś" Bareja

Najnowsze wpisy