Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

Re: Chlebowski i Drzewiecki na listach PO?

arch / 2011-04-07 11:27 / Tysiącznik na forum
--POdobnie jak z hodowcą świń ? - "Hodowca trzody chlewnej w akcie seksualnym z kobietą .

„Teraz myślę, że musiało do tego dojść”, wyznał reporterce radia „Luz” Marian B., znany w środowisku hodowca.
--„Już jako nastolatek czułem pewnego rodzaju fascynację płcią odmienną, ale do tej pory nie miałem z tym problemów. Pięćdziesiąt lat spokojnie sobie hodowałem i nagle coś takiego! Do zbliżenia doszło wieczorem. Co czułem? To trudno wyrazić, proszę mnie zrozumieć, zajmuję się hodowlą.
-Nie sądziłem, że jestem do tego zdolny.

- Bożena jest tego samego zdania. Najbardziej boli, że inni hodowcy we wsi robią to samo, tylko nikt z nich się do tego nie przyznaje, ale śmiać się i wytykać palcami to potrafią”, zakończył z żalem w głosie.

Oburzony tym zarzutem sąsiad powiedział reporterce, że to, co robi Marian, to zwykłe świństwo. "
Za nowypompon pl
arch / 2011-04-07 11:13 / Tysiącznik na forum
dobrze że chociaż Pitera ----"Minister odpowiedzialna za walkę z korupcją pogrąża wiele osób. Raport - pokazujący, gdzie i jak często naruszano przepisy - przysporzy kłopotów ministrom i "dziewczynie od Drzewka".
.........Wyciekł raport Julii Pitery o roli najważniejszych urzędników w aferze hazardowej.

http://forum2.dziennik.pl/read.php?2,1708379
arch / 2011-04-07 09:52 / Tysiącznik na forum
W państwie mafijnym, zawsze tak jest, że ktoś kto próbuje wsadzić łapówkarzy do więzienia
sam do niego trafia...
A mafiosi chodzą swobodnie na wolności i robią interesy z politykami...Ale, cóż takich mamy
polityków, na jakich głosujemy...

Tawariszcz pasłuszaj - - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - u Rymanowskiego -.
------..zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html
arch / 2011-04-07 09:46 / Tysiącznik na forum

Podniesienie podatków dla rodzimych przedsiębiorców

Komisarz PO w UE Lewandowski chciałby wprowadzenia podatku od ruchu lotniczego (tzw. opłata lotnicza, płacona przy zakupie biletu), transakcji finansowych, opłat bankowych, przejęcia
wpłat z handlu prawami do emisji CO2, a także przejęcia części podatku VAT od państw członkowskich.

Pieniądze uzyskane tym sposobem zasilałyby unijne konto.

Berlin nie zgadza się na propozycję unijnego komisarza ds. budżetu
i mówi stanowcze "Halt!" ! genialnym pomysłom naszym POtumanionym delegatom z Wyzszej Szkoły Biznesu i Magii ! ".


Takie POdwyżki to sobie róbcie w waszym Tuskostanie a nie u nas, i lepiej o tym nie zapominajcie ! (ks/źródło: tvn24.pl)
arch / 2011-04-07 09:29 / Tysiącznik na forum
By żyło się lepiej WSZYSTKIM!!!

." Jesteśmy biedakami " - www.pb.pl/2/a/2010/08/11/Jestesmy_biedakami

"Polacy biedakami Europy"

www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polacy;biedakami;europy,134,0,547974.html
arch / 2011-04-07 09:21 / Tysiącznik na forum
SPOKO nic im nie zrobią ! już dziennik w 2009 pisał -

- Palikot podawał nieprawdę w poselskim oświadczeniu majątkowym z kwietnia 2008 r. Napisał w
nim, że dostał od luksemburskiej CEPI 1,5 mln euro pożyczek. Jednak z jawnych sprawozdań
spółki wynika, że pożyczyła mu pół miliona euro więcej. Palikot do dziś nie wytłumaczył się
z "zagubionego" pół miliona.

W weekendowych artykule, który był kontynuacją tematu, podaliśmy, że:

- Palikot wykonał osobliwy ruch biznesowy. Polegał on na sprzedaży luksemburskiej spółki
CEPI, w której ma 2,35 mln euro pożyczek. Kupcem okazała się być cypryjska firma Hydrativa,
której udziałowcem jest tajemnicza fundacja zarejestrowana w raju podatkowym na Antylach
Holenderskich.

- Hydrativa ma ten sam adres w Limassol co Decleora, z której płynęły pożyczki do polityka.
Cypryjskie prawo pozwala ukrywać dane o finansach spółek i ich właścicielach.

- Polityk PO dostał w 2008 r. blisko 4 mln euro pożyczki od młodszego brata Bogdana.
Młodszy Palikot był przesłuchiwany przez policję na zlecenie prokuratury.
Po przesłuchaniu POprosił o zwrot kosztów przejazdu, ponieważ pozostaje bez pracy.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/151156,zobacz-za-co-pozywa-nas-palikot.html

Re: Chlebowski i Drzewiecki na listach PO?

arch / 2011-04-07 08:37 / Tysiącznik na forum

- bohaterowie afery hazardowej
- Jacy bohaterowie , POrządni posłowie przecie

Afery hazardowej nie było. Śledztwo umorzone
Amen.
arch / 2011-04-06 19:42 / Tysiącznik na forum
Z was się śmieję, z was !
Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków !
(...) Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu i płemieł (...) wasz wielki człowiek, (...)
-to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny
kretyn ! Idiota niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii.
-To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania ! Przyjrzyjcie się jego (..)
prostackim manierom ! Skończony tuman, kompletne zero ! (...) Wulgarna figura spod ciemnej
gwiazdy, o moralności rzezimieszka. (...)
-To wy wywindowaliście to bydle na piedestał ! „

A. Dołęga-Mostowicz: "Kariera Nikodema Dyzmy"
arch / 2011-04-06 19:39 / Tysiącznik na forum
Miłość Ci wszystko wybaczy ,Smutek zamieni Ci w śmiech.

Miłość tak pięknie tłumaczy: Zdradę i kłamstwo i grzech.
Choćbyś ją przeklął w rozpaczy, Że jest okrutna i zła,

Miłość Ci wszystko wybaczy Bo miłość, mój miły, to ja.Sfera intymna -str. 15 miesięcznik
Pinezki . ue

I znowu zadaję pytanie czy to jest przyjaxń czy bzykanie ?
arch / 2011-04-06 19:38 / Tysiącznik na forum
I znowu zadaję pytanie czy to jest przyjaxń czy bzykanie ?
arch / 2011-04-06 19:04 / Tysiącznik na forum
łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu, Dyzma .
arch / 2011-04-06 18:38 / Tysiącznik na forum
to partia reformatorska działająca dla dobra RP i Polaków...

Polityk PO: ": Kupowaliśmy głosy, ale źle, że daliśmy się złapać! "

- Rzecznik prasowy wałbrzyskiej PO chciał zrobić dobrze swojej partii. Bronił jej przed zarzutami o kupowanie głosów i trzeba przyznać, że zrobił to w sposób bardzo specyficzny.

-"Matka bije Cygana nie za to, że kradł, ale za to, że dał się złapać."

Czyli problem z aferą w Wałbrzychu nie tkwi w tym, że działacze PO kupowali głosy. O nie.
Problem tkwi, jak nam uświadamia pan Marek Rząsowski, w tym, że Platforma dała się złapać za
rękę,
arch / 2011-04-06 18:36 / Tysiącznik na forum
-- Karnowski z zarzutami prokuratorskimi za korupcję, popierany w wyborach na przez.m.Sopotu
przez PO,
- Afera korupcyjna w Wałbrzychu. Panowie z PO, kupowali głosy wyborców,
A wiodące media z wiodącym kapitałem zagranicznym będą robić wodę z mózgów przyszłym
wyborcom następnej odmiany PO.

A tak przy okazji przejrzyj stronę http://markd.pl/afery-po O zgrozo, już jest
--470 afer , autor zastrzega, że jak któraś z afer jest nieprawdziwa to ją usunie
arch / 2011-04-06 18:32 / Tysiącznik na forum
Nawet już ekonomiści nie wierzą ministrowi Rostowskiemu . "

www.pb.pl/2/a/2011/01/11/Ekonomisci_nie_wierza_min
istrowi_Rostowskiemu?readcomment=1

oraz. -----"Na czym polega wielkie oszustwo rządu Tuska "

http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_w_usa/news/
na-czym-polega-wielkie-oszustwo-rzadu-tuska,1580942
arch / 2011-04-06 18:01 / Tysiącznik na forum
Tawariszcz pasłuszaj - - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - w TVN24 u Rymanowskiego -...zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html

Najnowsze wpisy