Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2010-08-25 17:46 / Tysiącznik na forum
Kancierta nie budiet ,patamu szto. Donald i Vincent padpizdili patefon tri niedieli na nim grali, a na czwartoj r...... :-)

Re: Rekomendacja T: Z dużej chmury mały deszcz

arch / 2010-08-25 17:42 / Tysiącznik na forum
Pożywiom-uwidim, -jak to mówią starożytni Rosjanie.- po 1.01.2011r .
arch / 2010-08-24 13:31 / Tysiącznik na forum
Tajny współpracownik SB zaprzecza, że jest profesorem uniwersytetu Profesor Kazimierz Luśniak nie przyznał się, że jest profesorem poznańskiegouniwersytetu.

„To nieprawda. Nigdy nie byłem profesorem”, stwierdził stanowczo. Na dowód pokazał swoją teczkę tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa.
„Profesor",
to był mój pseudonim operacyjny i chyba z tego powodu tak na mnie do dzisiaj wołają studenci. A moje dane personalne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza są po prostu spreparowane”.

Profesor Luśniak dodał, że podobny los spotkał jego kolegów o pseudonimach: Rektor, Ksiądz, Redaktor Naczelny. za nowypompon.pl
arch / 2010-08-23 16:49 / Tysiącznik na forum

Broń Boże
Polskę przed takimi "ekonomistami".

Komisarz PO w ue Lewandowski chciałby wprowadzenia podatku od
- ruchu lotniczego (tzw. opłata lotnicza, płacona przy zakupie biletu),
--transakcji finansowych, opłat bankowych,
--przejęcia wpłat z handlu prawami do emisji CO2, a także przejęcia części podatku VAT odpaństw członkowskich.
Pieniądze uzyskane tym sposobem zasilałyby unijne konto.

Berlin nie zgadza się na propozycję unijnego komisarza ds. budżetu
i mówi stanowcze "Halt!" genialnym pomysłom naszym POtumanionym delegatom z Wyzszej Szkoły Biznesu i Magii ! ".


Takie POdwyżki to sobie róbcie w waszym Tuskostanie a nie u nas, i lepiej o tym nie zapominajcie !

(ks/źródło: tvn24.pl)
arch / 2010-08-23 09:26 / Tysiącznik na forum
Tajny współpracownik SB zaprzecza,
że jest profesorem uniwersytetu
Profesor Kazimierz Luśniak nie przyznał się, że jest profesorem poznańskiego uniwersytetu.

„To nieprawda. Nigdy nie byłem profesorem”, stwierdził stanowczo. Na dowód pokazał swoją teczkę tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa. „Profesor, to był mój pseudonim operacyjny i chyba z tego powodu tak na mnie do dzisiaj wołają studenci. A moje dane personalne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza są po prostu spreparowane”.

Profesor Luśniak dodał, że podobny los spotkał jego kolegów o pseudonimach: Rektor, Ksiądz, Redaktor Naczelny.
za nowypompon.pl

Re: Nie potrafimy walczyć o unijne pieniądze na naukę

arch / 2010-08-23 09:09 / Tysiącznik na forum

. W konkursach o środki na badania naukowe wypadamy bardzo blado, zajmujemy dopiero 13 miejsce w UE.


Lenistwo idzie tak wolno że bieda nas dogania !
arch / 2010-08-20 10:43 / Tysiącznik na forum
Najważniejszym „osiągnięciem” rządu Tuska jest doprowadzenie do gigantycznego wzrostu długu publicznego, który po niemal trzech latach rządów PO wzrósł do710 miliardów złotych.
Przejmując władzę Tusk i jego rząd przejął dług w wysokości 480 miliardów zŁ , czyli obecna ekipa rządowa zadłużyła nas wszystkich w ciągu trzech lat na kwotę 230 miliardów zł.
arch / 2010-08-20 10:41 / Tysiącznik na forum
Najważniejszym „osiągnięciem” rządu Tuska jest doprowadzenie do gigantycznego wzrostu długu publicznego, który po niemal trzech latach rządów PO wzrósł do710 miliardów złotych.
Przejmując władzę Tusk i jego rząd przejął dług w wysokości 480 miliardów złotych, czyli jak łatwo policzyć obecna ekipa rządowa zadłużyła nas wszystkich w ciągu trzech lat na kwotę 230 miliardów zł.
arch / 2010-08-19 10:42 / Tysiącznik na forum

Większy sens mają już inwestycje w sieć kolejową.

A corobi rzżed ?
-Za rok państwowa kolej może zbankrutować .

Rząd przyjął projekt ustawy umożliwiającej ogłoszenie upadłości spółek kolejowych grupy PKP.
arch / 2010-08-19 10:00 / Tysiącznik na forum
A w exposé premier obiecywał tysiące km , obniżenie deficytu budżetowego, długu publicznego i podatków.
Jak jest naprawdę, każdy widzi.
-Rok temu premier zapewniał, że podatki nie wzrosną, a tymczasem rząd podnosi VAT, akcyzę i PIT,
arch / 2010-08-19 09:58 / Tysiącznik na forum
POdobnie jak - „Przyjazne Państwo”, mające zwalczać biurokrację i legislacyjne buble, które m.in. krępują ekonomiczne działania ludzi przedsiębiorczych.
politycy PO, i wudu Janusz Palikot - kolene leniwce POSPOLITE !
Komisja okazała się całkowitym niewypałem.
Tymczasem Polska spada w rankingach wolności gospodarczej.
W rankingach e-administracji ONZ w ciągu dwóch lat spadliśmy z 33. na 45. lokatę,
-jesteśmy najbardziej przeregulowaną gospodarką wśród krajów OECD.
System podatkowy jest w Polsce koszmarnie skomplikowany i oceniany jako jeden z najgorszych na świecie.
To są fakty.
To jest dramat.

POLSKA w czołówce najdroższych w Europie ! ! !

arch / 2010-08-17 18:01 / Tysiącznik na forum
--"Od domku letniskowego podatek zapłacimy 10 RAZY WIĘKSZY niż od budynku mieszkalnego !
-Sygn. akt III SA/Wa 520/10

http://podatki.gazetaprawna.pl/orzeczenia/443339,od_domku_letniskowego_podatek_
placimy_wedlug_wyzszej_stawki.html
arch / 2010-08-17 17:53 / Tysiącznik na forum

ściągną Wam niedługo majtki przez głowę i przetrzepją
doopska aż do ostatniego centa


już ściągają --"Od domku letniskowego podatek zapłacimy 10 RAZY WIĘKSZY niż od budynku mieszkalnego !
-Sygn. akt III SA/Wa 520/10

http://podatki.gazetaprawna.pl/orzeczenia/443339,od_domku_letniskowego_podatek_placimy_wedlug_wyzszej_stawki.html
arch / 2010-08-17 16:03 / Tysiącznik na forum
---Chamskaja łada, podłaść i zdrada , czornaja mać.
www.youtube.com/watch?v=-Sb2ll7pPuI&am...!

Tawariszcze!

arch / 2010-08-17 15:52 / Tysiącznik na forum
Wot koncierta nie budiet , patamu szto Donalu i Vincentu zapizdili rieformu !

Najnowsze wpisy