Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

Re: Komorowski wygrał w sądzie: Kaczyński ma przeprosić

arch / 2010-06-22 16:37 / Tysiącznik na forum
KOMOROWSKI ODCINA SIĘ OD PRYWATYZACJI - ale jaja !
Komorowski zeznaje:
"nigdy nie bylem za CALKOWITA PRYWATYZACJA" - czyli ze byl ZA prywatyzacja, ale nie calkowita. Czesciowa prywatayzacja prowadzi do calkowitej oprywatyzacji.
Nastepnie mowi:
"Nie było w nich mowy o chęci prywatyzowania szpitali, a raczej mowa o utrudnieniu ewentualnej "dzikiej" prywatyzacji" - czyli, ze prywatyzacja BEDZIE ale niby nie ma byc dzika.
arch / 2010-06-22 15:59 / Tysiącznik na forum
Głosując na Komorowskiego - głosujesz na Białoruś!
Łukaszenka też zawsze ma rację i potrafi "wykręcić kota ogonem".
arch / 2010-06-22 15:55 / Tysiącznik na forum
W specjalnym dodatku wyborczym w "Angorze" nr 26 /27.06.2010 jest wywiad z wicemarszałkiem Sejmu Stefanem Niesiołowskim w którym na pytanie red. Krzysztofa Różyckiego :
"Co musiałby zrobić Kaczyński, żeby w drugiej turze wygrać z Komorowskim ? " odpowiada:

"Nic nie może zrobić, gdyż nie ma żadnych szans na wygraną. Nie pomoże mu nawet posługiwanie się Martą Kaczyńską i jej kolejne sesje w tabloidach. To tak, jakby zapytał pan, co powinien zrobić Rydz-Śmigły, żeby wygrać w 1939 r., albo co mógłby uczynić rząd londyński, żeby objąć władzę w Polsce, okupowanej przez Armię Czerwoną."

Dobre, prawda ? Porównanie Kaczyńskiego do Rydza-Śmigłego i rządu londyńskiego, a Komorowskigo do ... Sztabowcy Kaczyńskiego nigdy by się nie ośmielili robić takich porównań, ale pan marszałek idzie na całość.
arch / 2010-06-22 15:40 / Tysiącznik na forum
” Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.” Mao Zedong

Re: Tusk mocniej wesprze Komorowskiego

arch / 2010-06-22 14:29 / Tysiącznik na forum
JANUSZ WYMIEŃ BATERIE !

Re: Winiecki: Kończą im się nasze pieniądze

arch / 2010-06-22 13:44 / Tysiącznik na forum
Winiecki: Rząd dobrze robi, że nie proponuje reform -2009-12-18
arch / 2010-06-22 13:42 / Tysiącznik na forum

Gdyby pan Niesiołowski z taką zajadłością rozpylał swoje owady,
mielibyśmy w Polsce prawdziwą plagę komarów.

www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Widać bardzo mocno konkuruje z Palikotem, Bartoszewskim, Kuzem,
Wajdą ,Nowakiem itp.
Ale palma błazeństwa jednak należy się Tuskowi ,bo to on sko/
mercjaliz /ował całą tę menażerię i porozdzielał im stanowiska .

Re: Komorowski: Gaz to problem rządu, a nie prezydenta

arch / 2010-06-22 13:39 / Tysiącznik na forum
Kilka dni temu Marszałek Komorowski stwierdził, że

-„wydobywanie gazu łupkowego jest niepotrzebne, bo mamy dobry kontrakt gazowy z Rosją”.

Marszałek tłumaczył, że metoda odkrywkowa powoduje niszczenie krajowej przyrody, a co za tym idzie,
-„grozi zniszczeniem wielkiej części krajobrazu Polski. Tradycyjna kopalnia odkrywkowa zajmuje bowiem teren o obszarze tysięcy hektarów, gdzie wycinane są drzewa, a w ziemi po wydobyciu węgla zostają ogromne dziury.
-Odkrywki gazu łupkowego, podobnie jak węgla brunatnego, bezpowrotnie psują piękno polskiej przyrody”.

Re: Komorowski zeznaje w procesie przeciw Kaczyńskiemu

arch / 2010-06-22 12:41 / Tysiącznik na forum
Słuchajcie, mam tu coś lepszego niż "emeryci Palikota":

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ugoda-PZU-z-Eureko-Polska-rozdaje-pieniadze-2023636.html

oraz tu:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ugoda-z-Eureko-za-8-5-mld-zl-2025434.html

Tematy zastępcze
Tymczasem okazuje się, że to koledzy Bronka powinni stanąć przed sądem. Pieniądze stracone przez Państwo Polskie w związku z tamtą sprawą - to są straty, które będziecie musieli pokryć Wy, mili Państwo - z waszych kieszeni.
Taki jest koszt dziwnych i niejasnych działań kolegów Bronka.
- A czym się zajmuje polski Wymiar Sprawiedliwości? -Pozwem Bronka przeciwko Kaczyńskiemu.

To są kpiny!

Re: Miller: Będzie koalicja SLD z Platformą

arch / 2010-06-22 12:15 / Tysiącznik na forum
Napieralski domaga się przeprosin od szefa klubu PO Grzegorza Schetyny.
Ten ani myśli przepraszać.-"Nie przeproszę.'

Widać - Polityka miłości - Przeprosić kogoś - no nie to wbrew polityce miłości ! !
arch / 2010-06-22 10:57 / Tysiącznik na forum
Fragment rozmowy Roberta Mazurka z Małgorzatą Kidawą- Błońską, rzecznikiem sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego. „Rzeczpospolita” 22.05.2010 r.

RM: „Czemu sztab kandydata gromiącego innych w sondażach ucieka się do agresji?”
MKB: „Tylko że ja żadnej agresji z naszej strony nie widzę, a pan nie może mi jej wykazać.”
RM: „Kandydat specjalnej troski, nekrofil, psychopata… Mam to powtarzać?”
MKB: „Nie ma potrzeby. Ja w tym nie widzę żadnej agresji.”
RM: „A chciałaby pani, by tak mówiono o Bronisławie Komorowskim?”
MKB: „Przecież nie pochwalałam takich wypowiedzi, ale nie dostrzegam w nich agresji. Agresją jest za to sposób, w jaki pan prowadzi ze mną ten wywiad.”
RM: „Żebym dobrze zrozumiał: jak oni to mówili, to nie byli agresywni, a jak ja powtarzam, to jestem?”
MKB: „Dobrze pan to zrozumiał.”
RM: „Nikt dotychczas lepiej nie wyłożył mi zasady podwójnych standardów.”
MKB: „Wie pan, sposób prowadzenia tej rozmowy w dalszym ciągu jest agresywny”.

Re: Winiecki: Kończą im się nasze pieniądze

arch / 2010-06-22 10:45 / Tysiącznik na forum
Dla wyborcy PO trzyletni okres nieudolnych, aferalnych rządów, z finałem tragedii smoleńskiej i kompromitacją w czasie powodzi nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny kandydata tej partii .

Wczorajsze WYNIKI Eurostatu odają księżycowy obraz Polski .

"Najniższy parytet siły nabywczej w UE . Polacy najbiedniejsi w Unii "

www.dziennik.pl/gospodarka/article631105/Polacy_wsrod_najbiedniejszych_w_Unii.html
arch / 2010-06-22 10:44 / Tysiącznik na forum
Dla wyborcy PO trzyletni okres nieudolnych, aferalnych rządów, z finałem tragedii smoleńskiej i kompromitacją w czasie powodzi nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny kandydata tej partii .

Wczorajsze WYNIKI Eurostatu odają księżycowy obraz Polski .

"Najniższy parytet siły nabywczej w UE . Polacy najbiedniejsi w Unii "

www.dziennik.pl/gospodarka/article631105/Polacy_wsrod_najbiedniejszych_w_Unii.html

Re: Niesiołowski: Polska jest najważniejsza, nie może wygrać Kaczyński

arch / 2010-06-22 10:40 / Tysiącznik na forum
Dla wyborcy PO trzyletni okres nieudolnych, aferalnych rządów, z finałem tragedii smoleńskiej i kompromitacją w czasie powodzi nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny kandydata tej partii .

Wczorajsze WYNIKI Eurostatu odają księżycowy obraz Polski .

"Najniższy parytet siły nabywczej w UE . Polacy najbiedniejsi w Unii "

www.dziennik.pl/gospodarka/article631105/Polacy_wsrod_najbiedniejszych_w_Unii.html

Re: Niesiołowski: Komatry są najważniejsze,

arch / 2010-06-22 08:42 / Tysiącznik na forum
Gdyby pan Niesiołowski z taką zajadłością rozpylał swoje owady, mielibyśmy w Polsce prawdziwą plagę komarów.

www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Widać bardzo mocno konkuruje z Palikotem, Bartoszewskim, Kuzem, Wajdą ,Nowakiem itp.
Ale palma błazeństwa jednak należy się Tuskowi ,bo to on sko/ mercjaliz /ował całą tę menażerię i porozdzielał im stanowiska .

Najnowsze wpisy