Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2010-06-16 16:12 / Tysiącznik na forum
- Moze Kopernik też była kobietą ? / -Seksmisja
arch / 2010-06-16 15:39 / Tysiącznik na forum
dobre !
arch / 2010-06-16 13:32 / Tysiącznik na forum
Ten wyrok o niczym nie świadczy
Dlatego że Sąd nie zna prawdziwych intencji. Rozstrzyga tylko na podstawie deklaracji i udokumentowanych wypowiedzi.

Nie bada rzeczywistych procesów - więc w tej sprawie de facto nic nie jest przesądzone.
arch / 2010-06-16 12:52 / Tysiącznik na forum
Tajny współpracownik SB zaprzecza, że jest profesorem uniwersytetu

Profesor Kazimierz Luśniak nie przyznał się, że jest profesorem poznańskiego uniwersytetu.

-„To nieprawda. Nigdy nie byłem profesorem”, stwierdził stanowczo. Na dowód pokazał swoją teczkę tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa.
-„Profesor, to był mój pseudonim operacyjny i chyba z tego powodu tak na mnie do dzisiaj wołają studenci. A moje dane personalne na Uniwersytecie A. Mickiewicza są po prostu spreparowane”.
ZA -http://netbird.pl/a/1445/35291,1
Profesor Luśniak dodał, że podobny los spotkał jego kolegów o pseudonimach: Rektor, Ksiądz, Redaktor Naczelny.
arch / 2010-06-16 12:40 / Tysiącznik na forum
Szkoda to jest życia tych dwóch młodych żołnierzy którzy zgineli w Afganistanie w wyniku wypowiedzi podwórkowych polityków takich jak Tusk i Komorowski .
Dwóch debili chciało POprawić notowania ,podnieść słupki sondażowe. Albo mamy do czynienia z idiotami , albo z gnojkami w krótkich sPOdenkach , albo z jednym i drugim
Czego się nie dotkną to spieprzą.
Teraz jednak za ich kretynizm płacą życiem Polscy żołnierze.
arch / 2010-06-16 11:55 / Tysiącznik na forum

Co ci wspieracze mają dostać w zamian?

e NIE INTERNET !
Nie wiemy jeszcze, jaką cenę PO zapłaci, a konkretnie - co obiecała Cimoszewiczowi za wyjście z lasu i uściśnięcie dłoni Bronkowi !

Cena musiała być atrakcyjna, skoro były złożył deklarację lojalności jeszcze przed I turą głosowania.
Może Cimoszewicz obejmie jakiś państwowy urząd, a może będzie patronował zawiązaniu koalicji PO z tą częścią SLD, która jest przeciwna Napieralskiemu?
arch / 2010-06-16 10:08 / Tysiącznik na forum

A przypomnienie społeczeństwu prywatyzacji szpitali i (realizowanego nadal przez PO) planu Sawickiej

"K...a mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem
byłby, gdybyśmy my wzięli władzę(...), zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la
la la,(...) i kręcimy lód." Beata Sawicka (PO)
arch / 2010-06-16 09:57 / Tysiącznik na forum
Dzięki Ci Bronisławie za twoją przezorność w formułowaniu i wypowiadaniu deklaracj .
Myślę, że p. Bronisław Komorowski jeszcze nie dorósł lub już nie powinien uczestniczyć w życiu politycznym.
Cena jest zbyt wysoka
arch / 2010-06-16 09:13 / Tysiącznik na forum

Słów Beaty Sawickiej z PO i jej koncepcji Prywatyzacji Szpitali nie da się cofnąć...

"..K...a mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem
byłby, gdybyśmy my wzięli władzę(...), zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la
la la,(...) i kręcimy lód." Beata Sawicka (PO)
arch / 2010-06-16 08:57 / Tysiącznik na forum
Sprawdza się powiedzenie napluj czerwonemu w gębę, a czerwony gada, że to Miodowicz pada.
Jak widać strach coraz większe oczy , coraz bardziej paraliżuje umysły i odbiera rozum.
Po hucpie Ustawy Medialnej popieranie PO przez SLD, to jak pocałunek śmierci .
arch / 2010-06-16 08:46 / Tysiącznik na forum

Tak, że dzisiejszy elektorat PO, to ludzie , prymitywni, niewykształceni ...

Nie tylko elelktorat !
Po oświadczeniu Bronisława iDonalda Talibowie zachęcają w ten sposób do realizacji obietnicy szybkiego wycofania naszych żołnierzy z Afganistanu i NATO.
- Oczekujemy jeszcze na poparcie ze strony przyjaciela- Putina.
- Pan dużo może Panie Bronisławie ! A co będzie gdyby -nie daj Boże- został Pan prezydentem? Czy warszawskim metrem będziemy się POruszać ?
arch / 2010-06-16 08:21 / Tysiącznik na forum
Fiskus niszczy firmy proszące go o pomoc"

www.pb.pl/a/2009/10/09/Propagandowa_walka_rzadu_z_biurokracja?readcomment=1

Pakiet antykryzysowy to kolejny bubel prawny -
250 tys. osób straciło zatrudnienie na etacie w I półroczu 2009 r.
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/416630,pakiet_antykryzysowy_nie_pomogl_firmom.html

-Firmy nie chcą pakietu antykryzysowego
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/410848,firmy_nie_chca_pakietu_antykryzysowego.html
arch / 2010-06-16 07:26 / Tysiącznik na forum

okazuje się, że sprawę można rozpoznać w czasie krótszym niż tydzień (!!!)

" Pan Komorowski naradza się z premierem na temat wyjścia Polski z NATO, później mówi, że nikt nie każe mu stać tak gdzie stoi NATO, pan Komorowski wypowiada się publicznie przeciw żywotnym interesom obronnym Polski.
- Pan Komorowski ani jego sztab nie zdementowali tych wypowiedzi, należy je więc uznać za wypowiedzi programowe kandydata na prezydenta. Pan Komorowski jawnie oświadcza publicznie, że zniszczy jedno z najważniejszych politycznych osiągnięc Polski w ostatnich 20 latach, jeśli zostanie wybrany na prezydenta.
-Pan Komorowski przedstawia się publicznie jako człowiek dla Polski niebezpieczny, jako reprezentant niepolskich interesów. Podobnie już było z gazem łupkowym.
To nie są lapsusy słowne to są "lapsusy" merytoryczne i najdziwniejsze jest to, że sens tych wypowiedzi całkowicie dewastuje dokonania polskiej polityki i wskazuje na dążność do osłabienia bezpieczeństwa kraju.
-Możemy się liczyć z tym, że ten kandydat, jeśli wygra, te zapowiedzi może zrealizować we wspólpracy z premierem i nowym sojusznikiem ,gdyż oświadczy, że przecież to zapowiadał i nigdy nie zdementował.

Re: Oleksy: Szkoda Napieralskiego, Cimoszewicz wybrał PO

arch / 2010-06-16 06:41 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
arch / 2010-06-15 18:01 / Tysiącznik na forum
"K...a mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę(...), zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la la la,(...) i kręcimy lód." Beata Sawicka (PO)

Najnowsze wpisy