Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

Re: Komorowski grozi PiS pozwem - Polish Proud: Mogą skoczyć i obtoczyć...

arch / 2010-06-11 18:13 / Tysiącznik na forum
I pomyśleć, że prywatyzacja służby zdrowia była jednym ze sztandarowych pomysłów PO, zaraz obok podatku liniowego! Pseudo-liberałowi! oj wstydziłby się pan, panie Bronisławie!


Projekt ustawy PO przewiduje zapis komercjalizacji,co wiąże się z prywatyzacją,z tego co wiem,ani i PIS ani SLD nie przedkładało tej ustawy,tylko genialna pani Kopacz.Niech podają do sądu..
.STRACH ELYTY JEST WIELKI,JEŚLI STRASZĄ SĄDAMI W SPRAWIE DLA SIEBIE PRZEGRANEJ,JEŚLI WYSTAWIAJĄ TUZA PANIKOTA,TZN.,ŻE TYŁKI SIE JARAJĄ...
BYSTRZY SZTABOWCY W RODZAJU NOWAKA PEWNO COŚ WYSMAŻĄ,TYLE,ŻE SKUTEK BĘDZIE RACZEJ ODWROTNY,BO LUDZIOM NAWET MAŁO ZORIENTOWANYM,PRZESTAJĄ SIE PODOBAĆ WOJEWÓDZKIE,PANIKOTY I INNE...
CHOĆ WIERNA RZESZA WCIĄŻ JEST DUŻA.
arch / 2010-06-11 18:08 / Tysiącznik na forum
POwinieneś chyba zaśpiewać piosenkę Elektrycznych Gitar
"Ja jestem ze WSI - to widać, ja jestem ze WSI - to słychać, ja jestem ze WSI - to widać, słychać i czuć"

Re: Komorowski grozi PiS pozwem

arch / 2010-06-11 18:06 / Tysiącznik na forum

by nie przyklejało PO łatki zwolenników prywatyzacji służby zdrowia.

Bronek !
Przeciez to, że chcecie sprywatyzowac służbę zdrowia to hasło powtarzane ciągle i w koło
od 2007 r. Beatka nawet zaczęła je realizować. Przecież Ty nie pamiętasz nawet programu wyborczego własnej partii!
Bronek -iIdź się leczyć, bo coś z pamięcią u ciebie nie tak!

"K...a mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę(...), zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la la la,(...) i kręcimy lód." Beata Sawicka (PO)
arch / 2010-06-11 17:49 / Tysiącznik na forum
Plandeka już nie ta . Zaczyna przeciekać na całego .
” Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.” M. Zedong

Spotkamy się?
Tak
Gdzie?
Może w " Pedzącym Króliku " ?
arch / 2010-06-11 15:26 / Tysiącznik na forum
To tylko był - Homo i piknik prorodzinny ?
-Jak homo moze uczestniczyc w pikniku prorodzinnym ?To jakis absurd !
-Kolejny absurd:ten, co wyzywa, bluzni i obraza innych-mowi o kulturze zachowania !
Przeciez to schizofrenia !
Kto nami rządzi?
http://chelmonline.pl/index.php/informacje/1-chelm/381-region-kaczyski-kontra-palikot-wideo.html
arch / 2010-06-11 15:17 / Tysiącznik na forum
” Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.” Mao Zedong
arch / 2010-06-11 14:50 / Tysiącznik na forum
Marszałek zapowiada, że złoży pozew wyborczy za dalsze przyklejanie jemu i PO "łatki zwolenników prywatyzacji służby zdrowia".

"K...a mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę(...), zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la la la,(...) i kręcimy lód." Beata Sawicka (PO)

Re: PO wzywa do debaty, PiS chce spokoju w kampanii

arch / 2010-06-11 13:02 / Tysiącznik na forum
I PO co ta debata ?- -Wedlug -onet.pl “Miażdżący wynik Kaczyńskiego: 69,86 %.”

“Jarosław Kaczyński dosłownie zmiażdżył rywali ..uzyskał bardzo wysoki wynik – aż 69,86%, zostawiając swoich politycznych rywali daleko w tyle "
arch / 2010-06-11 12:26 / Tysiącznik na forum
POmysły krzykliwe i coraz słabsze. Januszek niedoróbka myli się, jeżeli myśli że Polaków interesuje w co wierzy PO.Z dotychczasowych obserwacji wynika że to partia miłości( wpisz w google:partia miłości i oglądaj ich szlachetne twarze),że to partia Zbychów i Mirów.Partia która Polskę zmieniać próbuje w dziki kraj !
arch / 2010-06-11 11:54 / Tysiącznik na forum
"Proponuję jeden na jednego, honorowo. U mnie na podwórku nazywało to się solówą" - powiedział KOMOROWSKI w wywiadzie dla "Faktu"
Hrabia z podwórka. Nawet nie hreczkosiej, tylko zwyczajny menel.
arch / 2010-06-11 10:13 / Tysiącznik na forum
wystarczy sam Bronek -
- 'Na przykład w Grecji czy we Włoszech doprowadziły do stu-, stupiętnastoprocentowego deficytu.
(31.05.2010. Europejski Kongres Gospodarczy, pomylenie przez Hrabiego długu publicznego z deficytem).
arch / 2010-06-11 09:26 / Tysiącznik na forum
"Mowy powinny być krótkie, a kiełbasy tylko długie. '(13.05.2010, na spotkaniu ze studentami UŚ).

"Komorowski w TVN 24, że trzeba szybko powołać szefa NBP, bo ten zwołuje R P P , która ustala kursy. ." ! !

"Do strefy euro powinniśmy dołączyć wówczas, gdy gospodarka europejska będzie się rozwijała szybciej od polskiej, bo wtedy członkostwo w tym klubie będzie niosło nas w górę. -' nonie kolejny geniusz ekonomiczny ' -w tej sytuacji nigdy nie dogonimy UE , TYLKO STANIMY SIĘ CHLEWIKIEM (26.05.2010.)

Re: Minister uspokaja: Powódź nie zagrozi zbiorom

arch / 2010-06-11 09:09 / Tysiącznik na forum
"Druga Wenecja". -Marcin Wolski
-
Dużo było o cudach, które miały się udać: autostrady, szpitale, stadiony...
A tu ludzie pyskują i sondaże dołują, jeden Putin jest zadowolony.

Ta perfidna optyka bardzo wielu dotyka, widać przecież z powietrza i z łodzi,
w Sandomierzu i Płocku, we Wrocławiu, w Otwocku, że się ludziom zaczęło powodzić!

Obraz krzepi wspaniały, rząd wychodzi na wały, aby ludziom otuchy dziś dodać, idą zwarci, gotowi,
pragnąc służyć krajowi, aż krew naród zalewa jak woda.

Tu pochylą się z troską nad miasteczkiem i wioską (choć od Unii szmal weźmie dziś Grecja).
Gdy brak Drugiej Japonii, można rzec bez ironii, że udała się Druga Wenecja!

Na gondoli powoli płynie rząd i... pomaga. I zachęca, by woda już wyschła.
Świetne mają pomysły gondolierzy znad Wisły
- Tusk i jego załącznik - Bronisław.
arch / 2010-06-11 09:07 / Tysiącznik na forum
"Druga Wenecja". -Marcin Wolski
-
Dużo było o cudach, które miały się udać:
autostrady, szpitale, stadiony...
A tu ludzie pyskują i sondaże dołują,
jeden Putin jest zadowolony.

Ta perfidna optyka bardzo wielu dotyka,
widać przecież z powietrza i z łodzi,
w Sandomierzu i Płocku, we Wrocławiu, w Otwocku,
że się ludziom zaczęło powodzić!

Obraz krzepi wspaniały, rząd wychodzi na wały,
aby ludziom otuchy dziś dodać, idą zwarci, gotowi,
pragnąc służyć krajowi, aż krew naród zalewa jak woda.

Tu pochylą się z troską nad miasteczkiem i wioską
(choć od Unii szmal weźmie dziś Grecja).
Gdy brak Drugiej Japonii, można rzec bez ironii,
że udała się Druga Wenecja!

Na gondoli powoli płynie rząd i... pomaga.
I zachęca, by woda już wyschła.
Świetne mają pomysły gondolierzy znad Wisły
- Tusk i jego załącznik - Bronisław.
arch / 2010-06-11 08:59 / Tysiącznik na forum
Oto co mozna przeczytac o Palikocie : http://1maud.salon24.pl/191777,nie-wincie-palikota-gdy-winien-marszalek

Najnowsze wpisy