Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2010-06-14 18:28 / Tysiącznik na forum

…Panie Nowak… Wczoraj, w Kielcach… Czego tam powiedzialem?..
-Skad to sie trzeba wycofac?.. Z Afganistanu... Czy... w ogóle z NATO?..

– W ogóle z polityki, panie marszalku. Nie mówiac o wyborach...
arch / 2010-06-15 17:45 / Tysiącznik na forum
Przecież razem się POdpisali pod programem PO z roku 2007, którego pan Komorowski jest autorem, na stronie 68 i 69 jest napisane wyraźnie (cytuję):

- "Szpitale rządzą się takimi samymi zasadami rachunku ekonomicznego jak inne podmioty gospodarcze. Efektywne zarządzanie na poziomie szpitala jest niezwykle istotne zarówno z punktu widzenia pacjentów, jak i personelu medycznego. Niestety, podobnie jak w przypadku na przykład przedsiębiorstw państwowych, nadzór właścicielski sprawowany przez podmioty państwowe nie sprzyja efektywnemu zarządzaniu w służbie zdrowia.

-PRYWATYZACJA będzie służyła poprawie efektywności, a więc podniesieniu jakości usług oraz obniżeniu ich kosztu. Nie ma powodów, aby szpitale nie były normalnymi przedsiębiorstwami, nadzorowanymi przez właścicieli za pośrednictwem rad nadzorczych, które ? w trosce o zapewnienie wysokiej rentowności ? zatrudniałyby najlepszych, dostępnych menedżerów.

-Dzięki PRYWATYZACJI w Polsce powstałaby grupa wysokiej jakości menedżerów służby zdrowia, którzy sąbardzo potrzebni z punktu widzenia obsługi całego systemu."
arch / 2010-06-16 08:46 / Tysiącznik na forum

Tak, że dzisiejszy elektorat PO, to ludzie , prymitywni, niewykształceni ...

Nie tylko elelktorat !
Po oświadczeniu Bronisława iDonalda Talibowie zachęcają w ten sposób do realizacji obietnicy szybkiego wycofania naszych żołnierzy z Afganistanu i NATO.
- Oczekujemy jeszcze na poparcie ze strony przyjaciela- Putina.
- Pan dużo może Panie Bronisławie ! A co będzie gdyby -nie daj Boże- został Pan prezydentem? Czy warszawskim metrem będziemy się POruszać ?
arch / 2010-06-16 09:57 / Tysiącznik na forum
Dzięki Ci Bronisławie za twoją przezorność w formułowaniu i wypowiadaniu deklaracj .
Myślę, że p. Bronisław Komorowski jeszcze nie dorósł lub już nie powinien uczestniczyć w życiu politycznym.
Cena jest zbyt wysoka
arch / 2010-06-17 10:51 / Tysiącznik na forum
Tajemnicza śmierć dr. Dariusza Ratajczaka – Morderstwo polityczne w państwie Tuska-Komorowskiego? --- www.bibula.com/?p=22973
arch / 2010-06-17 18:19 / Tysiącznik na forum
Palił, ale się nie zaciągał -Dziennik, 21 października 2008

“Sejm zgodził się na prywatyzację szpitali”, [link]

“Hańba!” – krzyczały pielęgniarki w Sejmie. Ale to nie pomogło. (…)
Zakłady opieki zdrowotnej będą przekształcone w spółki. Samorządy dostaną 100 procent zakładu kapitałowego szpitali i przychodni. Będą mogły go na przykład sprzedać. W ten sposób prywatyzacja służby zdrowia staje się faktem. (…)

***
Bronisław Komorowski głosował “ZA”, [link]

***

PAP [link]:

Kaczyński powiedział nieprawdę o Komorowskim, musi sprostować (opis):

“(…)Sędzia Matlak przypomniała orzeczenie sądu okręgowego z października 2007, kiedy to sąd stwierdził, że doszło do zmiany programu wyborczego PO i nie przewiduje on prywatyzacji a komunalizację zoz-ów. “Od tego czasu (października 2007) nie nastąpiło żadne zdarzenie, które miałoby świadczyć o tym, że Platforma Obywatelska opowiada się za prywatyzacją służby zdrowia”
– orzekł w środę sąd.(…)

***

14 czerwca, poniedziałek TOKFM [link]:

Grzegorz Kozak (TOKFM): (…)sztab Jarosława Kaczyńskiego wyciąga program Platformy Obywatelskiej(…) [z 2007 roku]

Małgorzata Kidawa – Błońska (PO): (…) ale Marszałek Komorowski, który kandyduje na prezydenta nie jako Platforma Obywatelska, ale jako kandydat Platformy Obywatelskiej, czyli już jego, tym bardziej nie można go w ten sposób oskarżać i mówić, że chce prywatyzacji”

***

PAP [link]:

“(…)Sprostowanie ma mieć następującą treść: “Ja, Jarosław Kaczyński kandydat na prezydenta RP, na wiecu wyborczym w Lublinie rozpowszechniłem informację, że B. Komorowski chce, aby służba zdrowia była prywatna, sprywatyzowana. Informacja ta jest nieprawdziwa bowiem w
rzeczywistości program wyborczy Bronisław Komorowskiego nie przewiduje, by służba zdrowia była prywatna, sprywatyzowana“. (…)”

***

Czyli Komorowski jest członkiem PO a jednocześnie nie jest. Popiera program PO a jednocześnie nie popiera. Głosował za ustawą, ale sie z nią nie zgadza.

Sąd opiera swój wyrok na programie PO z 2007 roku z którym – ustami Kidawy-Błońskiej –Komorowski nie ma nic wspólnego, a jednocześnie Sąd odnosi się do “programu wyborczego Komorowskiego”.

Czy ktoś widział program wyborczy Bronisława Komorowskiego, bo chciałbym sie o tym przekonać?

Re: Apelacja PiS uznana ! ! !

arch / 2010-06-18 17:38 / Tysiącznik na forum
Komunalizacja - jest to przekazanie majatku państwowego do samorządów i może także odbywać się przy pomocy prywatyzacji,
- komercjalizacja - jest to odmiana prywatyzacji wymyslona dla potrzeb powstawania jednoosobowych spółek skarbu państwa.
-Jak by nie nazwał tego co proponuje PO to jest to prywatyzacja, ponieważ każde przekształcenie przedsiębiorstwa państwowego w prywatne (a takim jest spółka prawa handlowego) jest prywatyzacją i tyle na ten temat prawo. Mam nadzieję, że Jarosław Kaczyński jao doktor prawa wytłumaczy Pani Sędzi te niuanse i drugi raz nie popełni takiego błędu.
-Pani Kidawa nie rozumie na czym polega uchylenie wyroku, właśnie na tym, że SA zakwestionował wyrok SO.
-Ale dla jedynie słusznej prawdy można wszystko powiedzieć
arch / 2010-06-19 10:35 / Tysiącznik na forum
Możesz wybierać !
Witamy na Oszczędności Bank ---www.sparkasse.de

Juz w POLSCE ! ! !

Das Girokonto der Sparkasse: Mit Inklusiv-Leistungen

Elastyczność i całodobowa dostępność
Konto firmowe to podstawa Twojego obrotu płatniczego.

Oferujemy konto, które otworzy przed Tobą nowe możliwości.

proszę wybierać 0049 116 116

Re: Trwa cisza ---bo PRZEPADŁY MILIARDY NA TORY

arch / 2010-06-19 12:09 / Tysiącznik na forum
PRZEPADŁY MILIARDY NA TORY -Spółki PKP - nie dostaną unijnych dotacji na modernizację torów, bo nie przygotowały na czas odpowiednich dokumentów.
No przeciez to było wiadomo -przepadło 19 mld zł (4,86 mld euro) na remonty najważniejszych szlaków kolejowych w Polsce. Panie Tusk .. no i w koncu o to chodziło...?

Informacje potwierdził Robert Kuczyński z Centrum Realizacji Inwestycji PKP PLK. To specjalnie wyodrębniona część spółki (zatrudnia ponad 1 tys. pracowników ! ! ), która miała rozruszać kolejowe inwestycje. Nic z tego nie wyszło.
arch / 2010-06-21 16:34 / Tysiącznik na forum
Już nam ruskie wybierają „prezydenta” HRABIEGO Komuchowskiego. Dwie trzecie Polaków, którzy w wyborach prezydenckich głosowali w największych demokracjach - w Moskwie i na Bialorusi , poparło Komuchowskiego.

W USA wśród Polonii zwyciężył Kaczyński, zdobywając prawie 70% głosów . W samym, Chicago 80% .
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci,1,3300925,aktualnosc.html

Re: PO i PiS chcą debat: PO co ?

arch / 2010-06-21 17:36 / Tysiącznik na forum
To jest dopiero szczyt hiPOkryzji ! ! !

2010-06-21 15:46:54 | 213.77.81.* | asdfasdfasfasf
Nowy Spot Platformy Obywatelskiej - Stefan Niesiołowski [1]


www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Re: Chochołowski: Wybory wygrał N E S I O Ł O W S K I ! ! !

arch / 2010-06-21 17:40 / Tysiącznik na forum
2010-06-21 15:46:54 | 213.77.81.* | asdfasdfasfasf
Nowy Spot Platformy Obywatelskiej - Stefan Niesiołowski [1]

www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Re: Niesiołowski: Polska jest najważniejsza, nie może wygrać Kaczyński

arch / 2010-06-22 10:40 / Tysiącznik na forum
Dla wyborcy PO trzyletni okres nieudolnych, aferalnych rządów, z finałem tragedii smoleńskiej i kompromitacją w czasie powodzi nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny kandydata tej partii .

Wczorajsze WYNIKI Eurostatu odają księżycowy obraz Polski .

"Najniższy parytet siły nabywczej w UE . Polacy najbiedniejsi w Unii "

www.dziennik.pl/gospodarka/article631105/Polacy_wsrod_najbiedniejszych_w_Unii.html
arch / 2010-06-22 10:57 / Tysiącznik na forum
Fragment rozmowy Roberta Mazurka z Małgorzatą Kidawą- Błońską, rzecznikiem sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego. „Rzeczpospolita” 22.05.2010 r.

RM: „Czemu sztab kandydata gromiącego innych w sondażach ucieka się do agresji?”
MKB: „Tylko że ja żadnej agresji z naszej strony nie widzę, a pan nie może mi jej wykazać.”
RM: „Kandydat specjalnej troski, nekrofil, psychopata… Mam to powtarzać?”
MKB: „Nie ma potrzeby. Ja w tym nie widzę żadnej agresji.”
RM: „A chciałaby pani, by tak mówiono o Bronisławie Komorowskim?”
MKB: „Przecież nie pochwalałam takich wypowiedzi, ale nie dostrzegam w nich agresji. Agresją jest za to sposób, w jaki pan prowadzi ze mną ten wywiad.”
RM: „Żebym dobrze zrozumiał: jak oni to mówili, to nie byli agresywni, a jak ja powtarzam, to jestem?”
MKB: „Dobrze pan to zrozumiał.”
RM: „Nikt dotychczas lepiej nie wyłożył mi zasady podwójnych standardów.”
MKB: „Wie pan, sposób prowadzenia tej rozmowy w dalszym ciągu jest agresywny”.

Re: Miller: Będzie koalicja SLD z Platformą

arch / 2010-06-22 12:15 / Tysiącznik na forum
Napieralski domaga się przeprosin od szefa klubu PO Grzegorza Schetyny.
Ten ani myśli przepraszać.-"Nie przeproszę.'

Widać - Polityka miłości - Przeprosić kogoś - no nie to wbrew polityce miłości ! !

Najnowsze wpisy