Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2010-06-02 15:58 / Tysiącznik na forum
Mój Wujek wacek nie może nawet stolca POstawić !
arch / 2010-06-02 16:00 / Tysiącznik na forum
Ta pani się NAPEWNO zabezpiczyła !
arch / 2010-06-02 16:01 / Tysiącznik na forum
Dobre pytanie . - proszę o następne .
arch / 2010-06-04 09:32 / Tysiącznik na forum

Im więcej Komorowski mówi tym dla niego gorzej

www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w

Re: Flis:

arch / 2010-06-04 09:34 / Tysiącznik na forum
Bronisław "Wpadka" Komorowski przedstawia

www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w
arch / 2010-06-04 09:44 / Tysiącznik na forum
Ale po wizycie w Londynie mu rosnie !
arch / 2010-06-04 10:03 / Tysiącznik na forum
na żartach się nie znasz ?

„PO jest i będzie partią odpowiedzialną. Musimy szybko naprawić finanse publiczne - i to zrobimy. Musimy obniżyć i uprościć podatki - i tego dokonamy. Proszę mnie nie pytać o szczegóły. Ufam naszym eks-pertom, ale decyzje podejmują w ostatecznym rachunku politycy. „
W. Gadomski: Tusk „ Platformą do zwycięstwa. „ 30.08.2004 GW
arch / 2010-06-04 10:04 / Tysiącznik na forum
Maraton lenistwa trwa -
PO od ponad 1925 dni mówi w czasie przyszłym - zrobimy, naprawimy stworzymy, wybudujemy, uchwalimy, odbudujemy, …….
„Uda nam się. Za nami stoją ludzie inteligentni, wykształceni „-Tusk .
Ja osobiście bym wolał w czasie przeszłym dokonanym - zrobiliśmy, naprawiliśmy , stworzyliśmy wprowadziliśmy np. podatek liniowy 3x 15 .
arch / 2010-06-04 10:44 / Tysiącznik na forum
a PATOM -
"Jesteśmy niewypłacalni. Sytuacja jest dużo gorsza niż sądziliśmy" -
- Węgrom grozi bankructwo (...) W najbliższych dniach zostanie ogłoszony "kryzysowy scenariusz na najbliższe dwa lata -
Mihaly Varga, szef kancelarii premiera Węgier.
arch / 2010-06-04 13:00 / Tysiącznik na forum

Słyszałeś kiedyś o takim fenomenie

Bronisław "Wpadka" Komorowski przedstawia

www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w
arch / 2010-06-04 13:08 / Tysiącznik na forum
' Unia Europejska chce wyższych podatków na węgiel, benzynę i olej napędowy '

http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/426158,unia_europejska_chce_wyzszych_podatkow_na_wegiel_benzyne_i_olej_napedowy.html
arch / 2010-06-05 09:11 / Tysiącznik na forum
Kraków – Z badań wynika, że telewidzowie i osoby nie oglądające telewizji krańcowo różnie definiują słowo „rzeczywistość”. -za http://nowypompon.netbird.pl/
arch / 2010-06-07 11:28 / Tysiącznik na forum
Narciarze będą trenować na zeszłorocznym śniegu

Ze względu na konieczne cięcia finansowe w budżecie Polski Związek Narciarski zadecydował, by do nowego sezonu zawodnicy przygotowywali się na zeszłorocznym śniegu.

„Nie stać nas na świeży”, tłumaczył prezes PZN Apoloniusz Tajner. „Co prawda zarezerwowaliśmy środki na ten cel, ale musieliśmy je wydać na zakup góry, z której zawodnicy będą zjeżdżać na nartach. Oczywiście pod warunkiem, że je też kupimy.
-Jeżeli nie będziemy mieli za co, to narciarze nie będą z góry zjeżdżać, tylko schodzić. Chyba że zdecydujemy się na sanki. Po pierwsze są tańsze, a po drugie można zjeżdżać na nich w parę osób. Będzie raźniej, weselej i przyjemniej. Chuchu-ha, chuchu-ha, nasza zima zła!”, wyjaśniał prezes.

-Jak objaśnia członek zarządu PZN Jan Mysłajek, zeszłoroczny śnieg jest wypróbowany i się sprawdził.
– Nie ma co szaleć z nowym. Jeśli jednak jakiś zawodnik zwróci się do nas z prośbą, damy mu trochę świeżego śniegu do podsypywania w czasie zjazdu, ale pod warunkiem, że go potem odda.
....
cały arty http://netbird.pl/a/1442/44956,1

Re: Gałązka: Spoty kandydatów to tylko wypełniacz czasu

arch / 2010-06-08 08:46 / Tysiącznik na forum
„Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych.”
to tylko „ Lokalne podtopienia, ale sytuacja jest opanowana.”

" W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem.
"Woda ma to do siebie, że się zbiera , a potem spływa do Bałtyku. " – B. Komorowski o powodzi.
arch / 2010-06-08 10:45 / Tysiącznik na forum
to tylko „ Lokalne podtopienia, ale sytuacja jest opanowana.”

" W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem.

"Woda ma to do siebie, że się zbiera , a potem spływa do Bałtyku. " – B. Komorowski o powodzi.

Najnowsze wpisy