Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-04-07 11:38 / Tysiącznik na forum
"-- Chłopie, masz tę robotę jak w banku - powiedział premier. " . Dyzma - "Kariery Nikodema Dyzmy
arch / 2011-04-07 14:16 / Tysiącznik na forum
Autentyczna elita to tyle co ogół najwybitniejszych ludzi w danym społeczeństwie,
najwybitniejszych pod względem charakteru, wiedzy, inteligencji, zdolności twórczych itd.
Dobrobyt, postęp a nieraz i samo życie społeczeństwa zależy od tego, czy potrafiło ono
wytworzyć dobrą elitę. Społeczeństwo bez elity skazane jest na skostnienie i rychłą śmierć.
arch / 2011-04-07 15:51 / Tysiącznik na forum
" – Tom, możesz się za mną wstawić? Przez wzgląd na stare czasy? "
"Przychodzisz do mnie i prosisz: „Donie Corleone, daj mi sprawiedliwość”. Nie prosisz jednak z szacunkiem, ani myślisz nazwać mnie Ojcem Chrzestnym."
- don Vito Corleone
arch / 2011-04-07 16:43 / Tysiącznik na forum
EIA: Polska ma gaz na 300 lat --PAP Puls Biznesu, pb.pl,07.04.2011
Polska ma 5,3 bln m sześć. możliwego do eksploatacji gazu łupkowego - podaje amerykańska Agencja ds. Energii (EIA). Przy obecnym zużyciu, gazu wystarczy, więc na ok. 300 lat.

www.pb.pl/2/a/2011/04/07/EIA_Polska_ma_gaz_na_300_lat?readcomment=1&CommentID=660e8286-5552-47a7-85c9-72563c75920a&readcomment=1#comment
arch / 2011-04-07 17:00 / Tysiącznik na forum
Wyd..........ali nas wszystkich .
arch / 2011-04-08 09:24 / Tysiącznik na forum
rąbać frajerów ? -wesoły drwal .
arch / 2011-04-08 09:30 / Tysiącznik na forum
Czego chcesz - " To była rozmowa, która nigdy nie miała się ukazać; rozmawiałem z dziennikarzem, z którym miałem tylko rozmawiać na temat golfa "

. Drzewiecki to nie mucha - on jest jak ćma tuskmeńska i spalił się w płomieniach świecy.
Tuskowi i jego ekipie, a nawet wyborcom, przewróciło się w głowach do tego stopnia, iż wydaje im się, że są POnad wszystko, są nieomylni, nieusuwalni, niekaralni i niekontrolowalni, bo dotknięci przez Boga geniuszem.
Drzewiecki popełnił tyPOwy dla platformianego towarzysza grzech pychy. Zachował się również jak typowy platfus na emigracji. Nie od dzisiaj znamy przypadki, kiedy platfiormiane chłoptasie obrażone na Kaczora opluwali Polskę poza granicami i wypłakiwali się do
nieprzychylnych Polsce mediów. Drzewko z drozdą chcieli zabłysnąć w lokalnych mediach, a ich pech polegał na tym, że sprawa dotarła do Polski, przez co wszyscy mamy okazję przekonać się
co naprawdę myślą drzewko i drozda.

Drzewko to zaufany tuska, skarbnik platformiany. Chętnie dzisiaj posłucham słów tuska, który brał stronę drzewka w pierwszych dniach ujawnienia afery platformy hazardowej - niezły kabaret, drozda z drzewkiem to pikuś przy nim.
arch / 2011-04-08 09:59 / Tysiącznik na forum
pies psu ogona nigdy nie urwie!
arch / 2011-04-08 10:49 / Tysiącznik na forum
Prawda jest taka,

"Rządzą nami dupki ............."
"Trzeba jak najszybciej znaleźć prokuratora i dać ich pod trybunał" - powiedział 09.11.2009 w u Rymanowskiego p. Guzowaty .

"To, co robi ta ekipa, szkodzi Polsce. To jest szwindel, to narusza interes gospodarki polskiej i Polaków"
"Robią błąd za błędem - pujdą za to do pier**la!
-W jakim państwie my żyjemy , to są chłopcy ........ , gromada cwaniaczków ,która naciąga na kasę "

Re: Od dziś może do ciebie zapukać rachmistrz

arch / 2011-04-08 10:51 / Tysiącznik na forum
" I bardzo dobrze się stało”, powiedział Arkadiusz G. pseudonim Kowadło, na wieść o wyborze nowego szefa stołecznej mafii.
„Rafineria nadaje się na bossa jak nikt. Z tego, co wiem, przed wyborem dokładnie go sprawdzono. Jest czysty,
za nowypompon pl

Re: Nie było afery hazardowej? Ujawniono nowe dokumenty

arch / 2011-04-08 11:48 / Tysiącznik na forum
" I bardzo dobrze się stało”, powiedział Arkadiusz G. pseudonim Kowadło, na wieść o wyborze nowego szefa stołecznej mafii.

„Rafineria nadaje się na bossa jak nikt. Z tego, co wiem, przed wyborem dokładnie go sprawdzono. Jest czysty, "
za nowypompon
arch / 2011-04-08 13:10 / Tysiącznik na forum
----Słuchajcie, doceniam to, co dla mnie robicie, chłopaki, ale zastanawiałem się, kiedy będę mógł wrócić i, wiecie, zająć się czymś poważnym."
Wściekłe psy ; reż. Quentin Tarantino
arch / 2011-04-11 09:12 / Tysiącznik na forum
Obecnego Prezydenta nie stać na to by wykazać się taktem i dyplomacją...to dyplomatołek.

Polska na aranie miedzynarodowej stała sie atrapą.
Niebawem nastapi masowa imigracja zydowska imigracja do Polski pilnie przygotowywana przez Tuska. Mówienie o prestigu Polski jest mowieniem o.. musztardzie po obiedzie.
arch / 2011-04-12 10:14 / Tysiącznik na forum
Podniesienie podatków dla rodzimych przedsiębiorców zarządał ------
Komisarz PO w UE Lewandowski ---chciałby wprowadzenia podatku od ruchu lotniczego (tzw. opłata
lotnicza, płacona przy zakupie biletu), transakcji finansowych, opłat bankowych, przejęcia wpłat z handlu prawami do emisji CO2, a także przejęcia części podatku VAT od państw członkowskich.

Pieniądze uzyskane tym sposobem zasilałyby unijne konto.

Berlin nie zgadza się na propozycję unijnego komisarza ds. budżetu i mówi stanowcze
-"Halt!" ! genialnym pomysłom naszym POtumanionym delegatom z Wyzszej Szkoły Biznesu i Magii ! ".

Takie POdwyżki to sobie róbcie w waszym Tuskostanie a nie u nas, i lepiej o tym nie zapominajcie ! (ks/źródło: tvn24.pl)
arch / 2011-04-12 17:30 / Tysiącznik na forum
" Propagandowa walka rządu z biurokracją "

Mianowanie w służbie cywilnej przeradza się w patologię i nikt nie zamierza z nią walczyć. Oszczędności na administracji są czystą fikcją.
www.pb.pl/a/2009/10/09/Propagandowa_walka_rzadu_z_biurokracja

--PO to właśnie wygraliśmy wybory, aby na stołkach zasiedli nasi członkowie.

Najnowsze wpisy