Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-04-27 13:50 / Tysiącznik na forum
-Jacku co się dzieje? - pyta Joaquin Almunia.
- To bardzo dziwne, muszę to sprawdzić - -odpowiada Rostowski.

To nie żart. Tak, według komisarza UE, wyglądała jego
rozmowa z polskim ministrem finansów odnośnie deficytu .

www.pb.pl/a/2009/06/25/Jacku_co_sie_dzieje2
arch / 2011-05-02 09:46 / Tysiącznik na forum
Niestety zabraknie nam specjalistów i robotników wykwalifikowanych, a to ograniczy możliwości rozwoju. Najzdolniejsi wyjeżdżają i tylko niewielki procent z nich wróci.
W tej chwili przysyłają jeszcze pieniądze do Polski, ale to się skończy, kiedy ściągną rodziny.
A przecież wymieramy jako naród, bo statystyczna Polka rodzi 1,23 dziecka najmniej w UE . W rekordowym tempie rośnie mocarstwowość i rola Niemiec, które już są 4. potęgą świata i
ściągają najlepszych specjalistów, również z Polski.
arch / 2011-05-04 19:25 / Tysiącznik na forum
- Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głuPOty.
arch / 2011-05-05 16:08 / Tysiącznik na forum
No lemingi zbierać na POdatki i POdwyzki dla hrabiego herbu - żyrandola komoruskiego, i jego bizantyjskiego dworu i biurokrację ryżego oszusta. Wydatki rosną tych POpaprańców, by żyło się lepiej. Ha, ha, ha....
arch / 2011-05-07 14:03 / Tysiącznik na forum
Widzisz jest to o tyle ciekawe że POkazuje pana Tuska który jest na prostej do faszyzmu.

"-Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."

Martin Niemöller
arch / 2011-05-07 17:42 / Tysiącznik na forum
"PO to nieudolna partia władzy. Nawet w PZPR było więcej strategii"

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/331681,po-to-nieudolna-partia-wladzy-nawet-w-pzpr-bylo-wiecej-strategii.html

Re: Kidawa-Błońska: Tusk jedynką w Warszawie

arch / 2011-05-10 08:45 / Tysiącznik na forum
" Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje ! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilk i! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.
Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie
-. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek. "
Opis: Jarząbek do magnetofonu w gabinecie prezesa Ochódzkiego.- "Miś " Bareji

Re: Kolejne mecze przy pustych trybunach

arch / 2011-05-12 14:44 / Tysiącznik na forum
-Stadionowa wersja "Upadku"

/www.youtube.com/watch?v=nsz_7zugwqQ&feature=player_embedded
arch / 2011-05-12 18:33 / Tysiącznik na forum

głownie chodzi o klasę kibiców

W środę Lech Poznań rozegrał mecz z Wisłą Kraków. Kibice tej drugiej drużyny przygotowali na tę okazję specjalną oprawę, jednak w dniu meczu prezes Marek Wilczek i dyrektor marketingu Michał Kobylarczyk wydali zakaz prezentacji oprawy która została przygotowana na mecz z Lechem Poznań.

-Chodziło o antyrządowe transparenty.

Cała ta walka z kibicami ma jeden cel : zwiększenie populacji elektoratu więziennego Donalda Tuska.

Re: Prezydent chce, by emeryci nie zbiednieli

arch / 2011-05-18 15:38 / Tysiącznik na forum
Hrabia Komorowski i jego dwór kosztuje Polskę więcej niż wydają na dwór Elżbiety II Brytyjczycy. ! ! !
Królowa kosztuje Wielką Brytanię około 145 milionów zł, a my na prezydenta Komorowskiego- wydajemy blisko 190 milionów zł ! ! !
W 2011 r będzie nas kosztował o 23 miliony czyli 16 % więcej niż w 2010 r
a w 2012r będzie nas kosztował o 17 milionów czyli 9 % więcej niż w 2011 r.

Toć to hrabia! A jakem hrabia to mu sie należy! Nie będzie sobie od gęby odejmował. A innej szlachcie nie odbierze bo larum by podniosła że zamach na demokracyje i swobody.

Kmiotkom się zabierze bo oni wiedzą gdzie ich miejsce, słowa na pana nie pisną nawet. Wiedzą że mają pracować co by się panom lepiej żyło. .
arch / 2011-05-21 14:27 / Tysiącznik na forum
Do czego to podobne zauważył Maruch ! Kibice na stadionach domagają się: „Szechter, przeproś za ojca i brata” albo „Temu rządowi już dziękujemy”.
-To hasła absolutnie nie na miejscu: przecież rząd Tuska niedawno pofatygował się aż do Izraela, żeby w Jerozolimie odbyć sesję wyjazdową. Zaraz też prokurator generalny wydał dyrektywy względem ścigania antysemityzmu i „mowy nienawiści”, więc jakże tu nie ścigać kibiców domagających się, żeby Michnik przeprosił za ojca i brata ( antysemityzm!), albo żeby rząd Tuska dał sobie spokój z rządzeniem (mowa nienawiści)? W dodatku kibice nauczyli się wielu ciekawych pieśni, z tą słynną już o PZPN-ie: co to będzie, jak zaczną wyśpiewywać podobne o rządzie Tuska, albo o żydowskim lobby politycznym?
-Rząd może karać za zakrywanie twarzy, za wtargnięcie na murawę, za bójki – ale jak zakaże śpiewania?
- Przy biletowaniu będzie się od razu kneblować kibiców? Knebel w pysk – i unijna „chorągiewka miłości” w łapę?…
arch / 2011-05-28 10:25 / Tysiącznik na forum
Polskim stoczniom nie pomógł ..zniszczyli wszystko a Portugalczykom będzie pomagał rąbać i łupić Polaków .
Nedza upadku,

czy upadek nedzy..
arch / 2011-05-31 17:15 / Tysiącznik na forum
? Amerykańska deputowana ds. handlu nakłania Europę do otwarcia swojego rynku dla żywności modyfikowanej genetycznie

Mimo licznych postulatów całkowity zakaz uprawy roślin modyfikowanych genetycznie w Europie jest niemożliwy, mimo iż petycja w tej sprawie, podpisana przez milion obywateli UE, kurzy się właśnie w szufladzie komisji europejskiej.

Źródło: www.news.yahoo.com. - Oprac. Agata Wierzchowska -http://biotechnologia.pl

Komentarz StopCodex:
Ponad 60% Europejczyków jest przeciwna produktom GMO na swoim talerzu. Ponad 1 milion Europejczyków podpisało petycję przeciw GMO.
Niech Pani Miriam Sapiro je sama razem z szefami Monsanto swoje GMO, a od naszych europejskich talerzy z daleka. Po roku diety GMO chętnie ocenimy stan jej zdrowia…www.stopcodex.pl
arch / 2011-05-31 17:44 / Tysiącznik na forum
Made in USA… www.maybusher.com/pics/Bests/Food/FatMac.jpg
arch / 2011-06-01 16:20 / Tysiącznik na forum
za trudne pytanie .

Najnowsze wpisy