Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-04-06 18:38 / Tysiącznik na forum
to partia reformatorska działająca dla dobra RP i Polaków...

Polityk PO: ": Kupowaliśmy głosy, ale źle, że daliśmy się złapać! "

- Rzecznik prasowy wałbrzyskiej PO chciał zrobić dobrze swojej partii. Bronił jej przed zarzutami o kupowanie głosów i trzeba przyznać, że zrobił to w sposób bardzo specyficzny.

-"Matka bije Cygana nie za to, że kradł, ale za to, że dał się złapać."

Czyli problem z aferą w Wałbrzychu nie tkwi w tym, że działacze PO kupowali głosy. O nie.
Problem tkwi, jak nam uświadamia pan Marek Rząsowski, w tym, że Platforma dała się złapać za
rękę,
arch / 2011-04-07 09:52 / Tysiącznik na forum
W państwie mafijnym, zawsze tak jest, że ktoś kto próbuje wsadzić łapówkarzy do więzienia
sam do niego trafia...
A mafiosi chodzą swobodnie na wolności i robią interesy z politykami...Ale, cóż takich mamy
polityków, na jakich głosujemy...

Tawariszcz pasłuszaj - - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - u Rymanowskiego -.
------..zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html

Re: Chlebowski i Drzewiecki na listach PO?

arch / 2011-04-07 11:27 / Tysiącznik na forum
--POdobnie jak z hodowcą świń ? - "Hodowca trzody chlewnej w akcie seksualnym z kobietą .

„Teraz myślę, że musiało do tego dojść”, wyznał reporterce radia „Luz” Marian B., znany w środowisku hodowca.
--„Już jako nastolatek czułem pewnego rodzaju fascynację płcią odmienną, ale do tej pory nie miałem z tym problemów. Pięćdziesiąt lat spokojnie sobie hodowałem i nagle coś takiego! Do zbliżenia doszło wieczorem. Co czułem? To trudno wyrazić, proszę mnie zrozumieć, zajmuję się hodowlą.
-Nie sądziłem, że jestem do tego zdolny.

- Bożena jest tego samego zdania. Najbardziej boli, że inni hodowcy we wsi robią to samo, tylko nikt z nich się do tego nie przyznaje, ale śmiać się i wytykać palcami to potrafią”, zakończył z żalem w głosie.

Oburzony tym zarzutem sąsiad powiedział reporterce, że to, co robi Marian, to zwykłe świństwo. "
Za nowypompon pl

Re: Zmiany w OFE przesądzone. Komorowski podpisał ustawę

arch / 2011-04-07 15:43 / Tysiącznik na forum
Z wystrzyzonymi baranami lączymy się w 'bulu ' i 'nadzieji " .
arch / 2011-04-07 17:20 / Tysiącznik na forum
W państwie mafijnym, zawsze tak jest, że ktoś kto próbuje wsadzić łapówkarzy do więzienia
sam do niego trafia...
A mafiosi chodzą swobodnie na wolności i robią interesy z politykami...Ale, cóż takich mamy
polityków, na jakich głosujemy...

Tawariszcz pasłuszaj - - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - u Rymanowskiego - .
------..zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html
arch / 2011-04-08 10:02 / Tysiącznik na forum
Wyrzucił też Kamińskiego, szefa CBA. .. Nie lubię Kamińskiego.
" -Ale czy normalne jest to, że premier, który na skutek pracy Kamińskiego, wyrzuca tyle osób z rządu, ma do niego pretensje, że ten wykonuje swoją pracę?

-----To dopiero jest skala obłudy! ! !

Widać, jak duża jest walka gangów na górze, a nie dbanie o interes Polski.
-Jak można mścić się na urzędniku państwowym za to, że wykrył aferę?

2009-10-09 Gudzowaty: " Można kupić wszystko, nawet ustawę! " money.pl

Re: Chlebowski i Drzewiecki trafią na listy PO?

arch / 2011-04-08 10:44 / Tysiącznik na forum
"– Po przesłuchaniu Zbigniewa Chlebowskiego przed komisją hazardową wyszło na jaw, że podczas wcześniejszej konferencji prasowej na której poseł gęsto się tłumaczył i pocił, najzwyczajniej w świecie udawał. "
arch / 2011-04-08 13:02 / Tysiącznik na forum
"Rządzą nami dupki ............."
"Trzeba jak najszybciej znaleźć prokuratora i dać ich pod trybunał" - powiedział 09.11.2009 u
Rymanowskiego p. Guzowaty .
"To, co robi ta ekipa, szkodzi Polsce. To jest szwindel, to narusza interes gospodarki polskiej i Polaków"
"Robią błąd za błędem - pujdą za to do pier**la!
-W jakim państwie my żyjemy , to są chłopcy ..... ,
gromada cwaniaczków ,która naciąga na kasę "
arch / 2011-04-13 15:45 / Tysiącznik na forum
Gospodarka Szwecji wzrosła w IV kw.o 7,3 % -OST zauwazył że to zaskoczenie dla liberałów taki wynik w mocno socjalnym (uczciwym?) państwie (Proszę nie mylić POjęcia liberalny z
obecnym rządem ! ! ).

A może ktoś w tamtym kraju dba oto by klasa średnia była duża i nie ubożała oraz przeciwstawia się oligarchii i kantom społecznym.

I pomyśleć, że to wszystko bez EURO ( korona ) , super „YES! YES-ów!” (dopłat z UE ).

Panie Tusk przecież można 7%, jak widać. PO, co sie o************* ? Do roboty LENIWCE poSPOLITE .
arch / 2011-04-13 20:20 / Tysiącznik na forum
Będzie lepiej, jak obecna ekipa stanie przed Trybunałem Stanu za doprowadzenie kraju do ruiny i kreatywną księgowość, SKOŃCZYMY jak udziałowcy ENRONU.

---faktyczna wielkość długu publicznego Polski na koniec 2010 roku ----55,4% PKB , wobec--wg.Eurostatu - metodologia dla wszystkich państw UE.
---50,9% rok wcześniej .
www.bankier.pl/wiadomosc/Dlug-publiczny-jak-klamac-by-rownoczesnie-mowic-prawde-2316049.html

Re: Pawlak chce obniżyć akcyzę na paliwo

arch / 2011-04-14 15:02 / Tysiącznik na forum
Pawlak sobie przypomniał, że zbliżają się wybory i zaczyna grę wstępną !
arch / 2011-04-14 16:11 / Tysiącznik na forum
TAK

- Polska przystępuje do paktu fiskalnego dla euro choć nie nalęży dom € Tak Donald Tusk zadecydował w Brukseli - co to oznacza dla naszych podatników . - m.n wyższe PODATKI !

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/499213,polska_przystepuje_do_paktu_fiskalnego_dla_euro_co_to_oznacza_dla_naszych_podatnikow.html,komentarze,3

Re: Polacy jadą do Niemiec po cukier, Niemcy wprowadzają racjonowanie

arch / 2011-04-14 17:56 / Tysiącznik na forum
Może Polacy sPOwodują inflacje w Niemczech ?
arch / 2011-04-15 08:25 / Tysiącznik na forum
No i powinnien do POmocy zabrać z sobą Kiszczaka , Jaruzelskiego ,i jeszcze jakiegoś redaktora g........go .

Re: Skandal w Siłach Powietrznych. Piloci sami pisali sobie testy?

arch / 2011-04-17 13:23 / Tysiącznik na forum
".To, co niektórzy politycy nazywają reformą armii, budzi wątpliwości nie tylko wśród żołnierzy czynnych zawodowo, ale również wśród różnych środowisk interesujących się stanem systemu bezpieczeństwa państwa, w tym i stanem armii. I co ciekawe, są wśród nich także eksperci spoza Polski.
...Zatem twierdzę, że sytuacja dojrzała do tego, aby środowisko wojskowe zwarło szeregi w obronie polskiej armii. W obronie polskiej zbrojeniówki. Od nas, w dużej mierze zależy, kto będzie posłem, senatorem, radnym itd. Ufam, że stać nas na to, by stanąć w jednym, niekoniecznie już bojowym szyku – ale zwartym i mówiącym jednym głosem:----- Dość rozbrajania armii!

Gen. Waldemar Skrzypczak
http://skrzypczak.blog.interia.pl

Najnowsze wpisy