Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2010-06-11 15:17 / Tysiącznik na forum
” Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.” Mao Zedong
arch / 2010-06-11 15:26 / Tysiącznik na forum
To tylko był - Homo i piknik prorodzinny ?
-Jak homo moze uczestniczyc w pikniku prorodzinnym ?To jakis absurd !
-Kolejny absurd:ten, co wyzywa, bluzni i obraza innych-mowi o kulturze zachowania !
Przeciez to schizofrenia !
Kto nami rządzi?
http://chelmonline.pl/index.php/informacje/1-chelm/381-region-kaczyski-kontra-palikot-wideo.html
arch / 2010-06-11 17:49 / Tysiącznik na forum
Plandeka już nie ta . Zaczyna przeciekać na całego .
” Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.” M. Zedong

Spotkamy się?
Tak
Gdzie?
Może w " Pedzącym Króliku " ?

Re: Komorowski grozi PiS pozwem

arch / 2010-06-11 18:06 / Tysiącznik na forum

by nie przyklejało PO łatki zwolenników prywatyzacji służby zdrowia.

Bronek !
Przeciez to, że chcecie sprywatyzowac służbę zdrowia to hasło powtarzane ciągle i w koło
od 2007 r. Beatka nawet zaczęła je realizować. Przecież Ty nie pamiętasz nawet programu wyborczego własnej partii!
Bronek -iIdź się leczyć, bo coś z pamięcią u ciebie nie tak!

"K...a mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę(...), zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la la la,(...) i kręcimy lód." Beata Sawicka (PO)
arch / 2010-06-11 18:08 / Tysiącznik na forum
POwinieneś chyba zaśpiewać piosenkę Elektrycznych Gitar
"Ja jestem ze WSI - to widać, ja jestem ze WSI - to słychać, ja jestem ze WSI - to widać, słychać i czuć"

Re: Komorowski grozi PiS pozwem - Polish Proud: Mogą skoczyć i obtoczyć...

arch / 2010-06-11 18:13 / Tysiącznik na forum
I pomyśleć, że prywatyzacja służby zdrowia była jednym ze sztandarowych pomysłów PO, zaraz obok podatku liniowego! Pseudo-liberałowi! oj wstydziłby się pan, panie Bronisławie!


Projekt ustawy PO przewiduje zapis komercjalizacji,co wiąże się z prywatyzacją,z tego co wiem,ani i PIS ani SLD nie przedkładało tej ustawy,tylko genialna pani Kopacz.Niech podają do sądu..
.STRACH ELYTY JEST WIELKI,JEŚLI STRASZĄ SĄDAMI W SPRAWIE DLA SIEBIE PRZEGRANEJ,JEŚLI WYSTAWIAJĄ TUZA PANIKOTA,TZN.,ŻE TYŁKI SIE JARAJĄ...
BYSTRZY SZTABOWCY W RODZAJU NOWAKA PEWNO COŚ WYSMAŻĄ,TYLE,ŻE SKUTEK BĘDZIE RACZEJ ODWROTNY,BO LUDZIOM NAWET MAŁO ZORIENTOWANYM,PRZESTAJĄ SIE PODOBAĆ WOJEWÓDZKIE,PANIKOTY I INNE...
CHOĆ WIERNA RZESZA WCIĄŻ JEST DUŻA.
arch / 2010-06-12 07:51 / Tysiącznik na forum
Bronek ! krótak pamięć ?
Przeciez to, że chcecie sprywatyzowac służbę zdrowia to hasło powtarzane ciągle i w koło od 2007 r. Beatka nawet zaczęła je realizować.
Przecież Ty nie pamiętasz nawet programu wyborczego własnej partii!
Bronek -iIdź się leczyć, bo coś z pamięcią u ciebie nie tak!

"K...a mać, tyle mam układów teraz wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę(...), zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la la la,(...) i kręcimy lód."--- Beata Sawicka (PO)

Re: Komorowski grozi PiS pozwem

arch / 2010-06-12 08:20 / Tysiącznik na forum
Tylko jeszcze Sądy mogą uratować Бронислава Коморовского od kompromitacji wyborczej, tylko nie zapomnijcie towarzyszu o SLD Napieralskim też wami w sondażach towarzyszu.
- Od początku kampanii wyborczej Jarosław Kaczyński zapowiadał iż nie dopuści do prywatyzacji służby zdrowia, tym bardziej do prywatyzacji w/g recepty kochliwej Sawickiej, a tu naraz ocknął się Брониславy Коморовский, co on taki opóźniony w rozwoju, nie wykluczone, że w trudnym dzieciństwie spadł z trzepaka na główkę, albo dają znać o sobie solówy.
arch / 2010-06-12 08:33 / Tysiącznik na forum
" W Londynie rzucił we mnie członkiem.Co prawda sztucznym ale zawsze członkiem"
(PR 1- 10.06.2010)

Re: PO zaostrzy kampanię --- Nie strasz -nie strasz bo się ze.....

arch / 2010-06-12 08:45 / Tysiącznik na forum
Czyżby POzgrzewały mu się przewody, pod żyrandolem grzeje ?

Panie Komorowski, i ja tak uważam wiec wykonaj groźbę .

Re: Siwiec: Po składzie Krajowej Rady sprawdzimy, o co gra Platforma

arch / 2010-06-12 08:48 / Tysiącznik na forum

Wiele razy negatywnie zaskoczyła mnie Platforma
arch / 2010-06-12 08:58 / Tysiącznik na forum
POdobnie jak Szef BOR odmawia posłom spotkania z oficerami, którzy byli na lotnisku w Smoleńsku – Boi się ujawnienia prawdy?

http://www.bibula.com/?p=22839
arch / 2010-06-12 09:18 / Tysiącznik na forum
Wybory przykłady relacji:

1939: „Przyjechaliśmy do Holszan i niedługo zaczęły się wybory […] Zwożono ludzi na siłę. Stali enkawudziści przy każdym wrzucającym kartkę do urny i nie było mowy, żeby napisać inaczej, niż tam było powiedziane, że zgadzam się na to, żeby nas przyłączono. Babcia moja była ciężko chora. Załadowano babcię na sanie, zawieziono […] No i babcię podniesiono przed ten stół, gdzie stała urna, gdzie się trzeba było podpisać. A babcia spojrzała na [portret] Stalina i mówi:
- „Towarzyszu Stalin, dziękuje, że uwolniłeś nas”. I tu roześmiani enkawudziści patrzą z zachwytem, a babcia mówi: „od soli, od chleba, od wolności, od tego wszystkiego co człowiekowi potrzebne” […] I dostała kolbą w głowę. Cud się stał, że nie umarła od razu. Przyjechaliśmy do domu, babcia już była nieprzytomna. Za dwa tygodnie zmarła. To była pierwsza ofiara w naszej rodzinie”
Wanda Wojciechowicz-Kulesza

1989:„Wykryliśmy kilka nieprawidłowości. Próbę manipulacji podjął jeden z członków komisji wyborczej. Nie wydawał on upoważnionym do głosowania obywatelom kart wyborczych z listą osób kandydujących z ramienia opozycji. Stosował to działanie szczególnie wobec starszych osób. Na szczęście w porę wyjawiliśmy cały spisek i wybory mogły być kontynuowane.
- Rano, dzień po zakończeniu głosowania, sporządzono raport dla komisji miejskiej. Tutaj również potrzebne było czujne oko męża zaufania czuwające nad tym, by nikt nie próbował sfałszować wyników”-Iwona Zagała
arch / 2010-06-12 09:24 / Tysiącznik na forum
Szybko wymień baterie w plasikowym penisie , POdobnież najlepsze są duracell !
arch / 2010-06-12 10:46 / Tysiącznik na forum
Sondaż internetowy na interii daje 49% p. Kaczyńskiemu przy 26% Bronka buahaha xD Oddanych głosow ponad 365tyś


POdaje - onet pl " Miażdżący wynik Kaczyńskiego: 69,86 proc.'
Jarosław Kaczyński dosłownie zmiażdżył rywali ..uzyskał bardzo wysoki wynik - aż 69,86 proc., zostawiając swoich politycznych rywali daleko w tyle.

Źródło: http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/miazdzacy-wynik-kaczynskiego-6986-proc,1,3239952,aktualnosc.html

Najnowsze wpisy