Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-04-07 09:21 / Tysiącznik na forum
SPOKO nic im nie zrobią ! już dziennik w 2009 pisał -

- Palikot podawał nieprawdę w poselskim oświadczeniu majątkowym z kwietnia 2008 r. Napisał w
nim, że dostał od luksemburskiej CEPI 1,5 mln euro pożyczek. Jednak z jawnych sprawozdań
spółki wynika, że pożyczyła mu pół miliona euro więcej. Palikot do dziś nie wytłumaczył się
z "zagubionego" pół miliona.

W weekendowych artykule, który był kontynuacją tematu, podaliśmy, że:

- Palikot wykonał osobliwy ruch biznesowy. Polegał on na sprzedaży luksemburskiej spółki
CEPI, w której ma 2,35 mln euro pożyczek. Kupcem okazała się być cypryjska firma Hydrativa,
której udziałowcem jest tajemnicza fundacja zarejestrowana w raju podatkowym na Antylach
Holenderskich.

- Hydrativa ma ten sam adres w Limassol co Decleora, z której płynęły pożyczki do polityka.
Cypryjskie prawo pozwala ukrywać dane o finansach spółek i ich właścicielach.

- Polityk PO dostał w 2008 r. blisko 4 mln euro pożyczki od młodszego brata Bogdana.
Młodszy Palikot był przesłuchiwany przez policję na zlecenie prokuratury.
Po przesłuchaniu POprosił o zwrot kosztów przejazdu, ponieważ pozostaje bez pracy.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/151156,zobacz-za-co-pozywa-nas-palikot.html
arch / 2011-04-07 09:29 / Tysiącznik na forum
By żyło się lepiej WSZYSTKIM!!!

." Jesteśmy biedakami " - www.pb.pl/2/a/2010/08/11/Jestesmy_biedakami

"Polacy biedakami Europy"

www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polacy;biedakami;europy,134,0,547974.html
arch / 2011-04-07 09:46 / Tysiącznik na forum

Podniesienie podatków dla rodzimych przedsiębiorców

Komisarz PO w UE Lewandowski chciałby wprowadzenia podatku od ruchu lotniczego (tzw. opłata lotnicza, płacona przy zakupie biletu), transakcji finansowych, opłat bankowych, przejęcia
wpłat z handlu prawami do emisji CO2, a także przejęcia części podatku VAT od państw członkowskich.

Pieniądze uzyskane tym sposobem zasilałyby unijne konto.

Berlin nie zgadza się na propozycję unijnego komisarza ds. budżetu
i mówi stanowcze "Halt!" ! genialnym pomysłom naszym POtumanionym delegatom z Wyzszej Szkoły Biznesu i Magii ! ".


Takie POdwyżki to sobie róbcie w waszym Tuskostanie a nie u nas, i lepiej o tym nie zapominajcie ! (ks/źródło: tvn24.pl)
arch / 2011-04-07 09:52 / Tysiącznik na forum
W państwie mafijnym, zawsze tak jest, że ktoś kto próbuje wsadzić łapówkarzy do więzienia
sam do niego trafia...
A mafiosi chodzą swobodnie na wolności i robią interesy z politykami...Ale, cóż takich mamy
polityków, na jakich głosujemy...

Tawariszcz pasłuszaj - - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - u Rymanowskiego -.
------..zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html
arch / 2011-04-07 11:13 / Tysiącznik na forum
dobrze że chociaż Pitera ----"Minister odpowiedzialna za walkę z korupcją pogrąża wiele osób. Raport - pokazujący, gdzie i jak często naruszano przepisy - przysporzy kłopotów ministrom i "dziewczynie od Drzewka".
.........Wyciekł raport Julii Pitery o roli najważniejszych urzędników w aferze hazardowej.

http://forum2.dziennik.pl/read.php?2,1708379

Re: Chlebowski i Drzewiecki na listach PO?

arch / 2011-04-07 11:27 / Tysiącznik na forum
--POdobnie jak z hodowcą świń ? - "Hodowca trzody chlewnej w akcie seksualnym z kobietą .

„Teraz myślę, że musiało do tego dojść”, wyznał reporterce radia „Luz” Marian B., znany w środowisku hodowca.
--„Już jako nastolatek czułem pewnego rodzaju fascynację płcią odmienną, ale do tej pory nie miałem z tym problemów. Pięćdziesiąt lat spokojnie sobie hodowałem i nagle coś takiego! Do zbliżenia doszło wieczorem. Co czułem? To trudno wyrazić, proszę mnie zrozumieć, zajmuję się hodowlą.
-Nie sądziłem, że jestem do tego zdolny.

- Bożena jest tego samego zdania. Najbardziej boli, że inni hodowcy we wsi robią to samo, tylko nikt z nich się do tego nie przyznaje, ale śmiać się i wytykać palcami to potrafią”, zakończył z żalem w głosie.

Oburzony tym zarzutem sąsiad powiedział reporterce, że to, co robi Marian, to zwykłe świństwo. "
Za nowypompon pl
arch / 2011-04-07 11:38 / Tysiącznik na forum
"-- Chłopie, masz tę robotę jak w banku - powiedział premier. " . Dyzma - "Kariery Nikodema Dyzmy

Re: PiS: Gdyby w aferze chodziło o Kowalskiego, to by siedział

arch / 2011-04-07 13:02 / Tysiącznik na forum
"- Zrobili z nas głupców. - Przerwał, a potem powziął decyzję, już nie lękając się ceny.
- Po sprawiedliwość musimy iść na klęczkach do Dona Corleone. ---------"Mario Puzo (The Godfather)
Prawdziwy mistrz magii potrafi sprawić, że jego publiczność równocześnie śmieje się i
płacze. : Śmierć frajerom- Mario Puzo
arch / 2011-04-07 14:16 / Tysiącznik na forum
Autentyczna elita to tyle co ogół najwybitniejszych ludzi w danym społeczeństwie,
najwybitniejszych pod względem charakteru, wiedzy, inteligencji, zdolności twórczych itd.
Dobrobyt, postęp a nieraz i samo życie społeczeństwa zależy od tego, czy potrafiło ono
wytworzyć dobrą elitę. Społeczeństwo bez elity skazane jest na skostnienie i rychłą śmierć.

Re: Koniec śledztwa w sprawie afery hazardowej to kompromitacja

arch / 2011-04-07 14:29 / Tysiącznik na forum
Już w 2004 r .pisał -W. Łysiak RZECZPOSPOLITA KŁAMCÓW -SALON

"Mocarstwowość kooperacyjna.
Rodzimi politycy i urzędnicy nagminnie kooperują z gangsterami,gangsterzy z policją, a policja z każdym, kto wręczy stówę lub więcej, czemu parasol dają tzw. „służby", wobec którego to układu legendarna siatka powiązań i model skuteczności mafii sycylijskiej są mizernym przedszkolem systemowo-strukturalnej kooperacji. "
arch / 2011-04-07 15:34 / Tysiącznik na forum
" Była piękna! Była młoda.
Była niewinna. Była najlepszą dupą, jaką kiedykolwiek miałem. A miałem ich sporo, na całym świecie! "
Jack Woltz " The Godfather"

Re: Zmiany w OFE przesądzone. Komorowski podpisał ustawę

arch / 2011-04-07 15:43 / Tysiącznik na forum
Z wystrzyzonymi baranami lączymy się w 'bulu ' i 'nadzieji " .
arch / 2011-04-07 15:51 / Tysiącznik na forum
" – Tom, możesz się za mną wstawić? Przez wzgląd na stare czasy? "
"Przychodzisz do mnie i prosisz: „Donie Corleone, daj mi sprawiedliwość”. Nie prosisz jednak z szacunkiem, ani myślisz nazwać mnie Ojcem Chrzestnym."
- don Vito Corleone
arch / 2011-04-07 16:43 / Tysiącznik na forum
EIA: Polska ma gaz na 300 lat --PAP Puls Biznesu, pb.pl,07.04.2011
Polska ma 5,3 bln m sześć. możliwego do eksploatacji gazu łupkowego - podaje amerykańska Agencja ds. Energii (EIA). Przy obecnym zużyciu, gazu wystarczy, więc na ok. 300 lat.

www.pb.pl/2/a/2011/04/07/EIA_Polska_ma_gaz_na_300_lat?readcomment=1&CommentID=660e8286-5552-47a7-85c9-72563c75920a&readcomment=1#comment
arch / 2011-04-07 17:00 / Tysiącznik na forum
Wyd..........ali nas wszystkich .

Najnowsze wpisy