Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-04-21 13:20 / Tysiącznik na forum
Przychodzi Tusk do lekarza:-Panie doktorze, mam migrenę.
Lekarz: - migrenę może mieć intelektualista, naukowiec...
Pana po prostu łeb n*a*p*i*e*r*d*a*l*a.
arch / 2011-04-21 13:37 / Tysiącznik na forum
Niestety PO przy swojej piersi i aprobacie hoduje seperatystow w Polsce .

PO-owskie zabawy z Polską . To są efekty.

Re: Rostowski: Nie będzie obniżki akcyzy na paliwa

arch / 2011-04-21 13:39 / Tysiącznik na forum
Durnie przegłosowali że wzrosły wydatki na utrzymanie Kancelarii Sejmu, Senatu, Premiera i jeszcze tam czegoś.
-A wystarczy pozatykać wszystkie wycieki w finansach publicznych, można by uzyskać ponad 20 -30 miliardów zł.

-Ale to wymagałoby jednak wysiłku.

--a dług publiczny w Polsce rośnie, rząd zastanawia się jak zwiększyć wpływy do budżetu, przeważnie kosztem podatników.

-Okazuje się jednak, że wystarczyłoby powstrzymać bezsensownie wypływające z budżetu dziesiątki miliardów.

- Jak to zrobić i gdzie budżet jest najmniej szczelny mówi członek RPP Andrzej Bratkowski.

www.tvncnbc.pl/wielki-wyciek-z-budzetu-jak-powstrzymac,8305527,23,klip.html
arch / 2011-04-21 13:56 / Tysiącznik na forum
Ważne że będą kolejne pieniądze na przywileje
-"Rząd wydał pół miliarda na swoje przywileje "

www.gadu-gadu.pl/5547838301369084025/polityka-rzad-wydal-pol-miliarda-na-swoje-przywileje?ut
m_source=gg&utm_medium=main
arch / 2011-04-21 14:05 / Tysiącznik na forum

-" Koalicja PO- RAŚ na Śląsku. Oddali im nie tylko miejsce w zarządzie województwa. Także
komisję... edukacji i kultury! "


Tygodnik Znak (nr 11-12/1987), okres gdy "dumny z Polski" Donald Tusk nie musiał jeszcze udawać, na wyborczy użytek, wielkiego patrioty. Wypowiedź DT na temat "Czym jest dla mnie polskość":

" Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń?
-Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. "
arch / 2011-04-21 15:05 / Tysiącznik na forum
Daj mu spokuj pewno POsrał się szczęscia . .
arch / 2011-04-21 15:07 / Tysiącznik na forum
Tawariszcz -a ile wynosi deficyt bliźniaczy ?
-kto ostatnio z rządu się POsr..ł w tym temacie na antenie cnbc ?

Re: Premier: Raczej sprywatyzujemy JSW

arch / 2011-04-21 15:11 / Tysiącznik na forum
POwaznie ? tak jak gaz ?

Zdrajcy za 1 % wartości , sprzesdali zasoby gazu łupkowego -gdzie w USA opłaty te wynoszą OK 20% !

– zajmujemy się wszyscy „duperelami”, a tu kradną, zupełnie bezkarnie, wszystko co dla nas najcenniejsze. Zwłaszcza przyszłość. Mogliśmy być Norwegią czy Kuwejtem, a jesteśmy nędzarzem wycyckanym przez zgraję mafijnych „elit politycznych”.

Może czas z tym skończyć, póki jeszcze coś zostało?

Zdrajcy za 1 % wartości , sprzesdali zasoby gazu łupkowego -gdzie w USA opłaty te wynoszą OK 20% !

"Rząd odpuszcza opłaty za gaz łupkowy ! "-- w której Polska straciła jakieś 2500 mld PLN."...! ! .

www.biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/438954,rzad_odpuszcza_oplaty_za_gaz_lupkowy.html
arch / 2011-04-21 15:27 / Tysiącznik na forum
" Była piękna! Była młoda.
Była niewinna. Była najlepszą dupą, jaką kiedykolwiek miałem. A miałem ich sporo, na całym świecie! " - Jack Woltz " The Godfather"
arch / 2011-04-21 16:26 / Tysiącznik na forum
"Polska dostanie w postaci opłaty licencyjnej góra 1 proc. przychodu z wydobycia gazu. Dla porównania w USA stawki te wynoszą 20 proc. Nawet przedstawiciele firm wydobywczych przyznają, że stawki te są bardzo niskie. W rozmowie z „The Times” jeden z nich podkreślił, że warunki finansowe w Polsce są wręcz najkorzystniejsze na świecie. "


http://biznes.onet.pl/zloza-lupkowe-w-prezencie-dla-amerykanow,18567,3210204,1,prasa-detal

.
W państwie mafijnym, zawsze tak jest, że ktoś kto próbuje wsadzić łapówkarzy do więzienia sam do niego trafia...
" A mafiosi chodzą swobodnie na wolności i robią interesy z politykami..Ale, cóż takich mamypolityków, na jakich głosujemy...
-- - " Mafiosi, którzy siedzą w więzieniach to tzw. trzepakowa mafia. Prawdziwa nie została złapana " - u Rymanowskiego - .
------..zgodzili się, że polska przestępczość wciąż istnieje i ma się dobrze.
www.tvn24.pl/13373,1,rozmowa.html

-" Świadomość, że przestępstwa finansowe szkodzą wszystkim, dopiero się budzi "

Guzowaty mił rację mówiąc że .---"Rządzą nami dupki ..."
"Trzeba jak najszybciej znaleźć prokuratora i dać ich pod trybunał" - powiedział u Rymanowskiego p. Guzowaty .
"To, co robi ta ekipa, szkodzi Polsce. To jest szwindel, to narusza interes gospodarki polskiej i Polaków"
"Robią błąd za błędem - pujdą za to do pier**la!
-W jakim państwie my żyjemy , to są chłopcy .. ,gromada cwaniaczków ,która naciąga na kasę
arch / 2011-04-21 16:49 / Tysiącznik na forum
Rządy Platformy doprowadziły, że 13 milionów Polaków żyje na granicy ubóstwa.
Zgodnie z raportem organizacji pozarządowych Anti-Poverty Network i Social Watch aż 13 mln ludzi w Polsce ledwo wiąże koniec z końcem, żyją na granicy biedy.
2 mln ludzi żyje poniżej granicy ubóstwa. PRACUJEMY ZA GROSZE. NA NIC NAS NIE STAĆ>>

Wydawałoby się, że bieda i ubóstwo to domena tzw. marginesu społecznego, że związana jest z patologią społeczną, nadużywaniem alkoholu, bezrobociem czy wyuczoną bezradnością. Niestety, jak wynika z raportu co dziesiąty pracujący na cały etat i co piąty zatrudniony na jego część zalicza się do grupy relatywnie ubogich.

Jedna trzecia osób, które korzystają z pomocy społecznej i przeróżnych form zasiłków, to ludzie, którzy pracują. Niestety, ich pensje są zbyt niskie, by wystarczyły na rachunki, jedzenie, ubranie czy lekarstwa.

Nowa grupę pogrążonych w nędzy stanowią absolwenci wyższych uczelni. Coraz więcej osób z dyplomem nie może znaleźć pracy lub zatrudnia się za wynagrodzenie, za które nie są w stanie zaspokoić swoich podstawowych potrzeb życiowych.

Oto przedmiot bezczelnej, cynicznej i kłamliwej gry politycznych elit.

„I wówczas, zresztą, nic nie robiliśmy w ciągu czterech lat. Nic. Nie możecie mi podać ani jednego poważnego środka rządowego, z którego moglibyśmy być dumni, poza tym, że na końcu odzyskaliśmy władzę z gówna. Nic. Kiedy trzeba będzie rozliczyć się z krajem, powiedzą co robiliśmy w ciągu czterech lat, co mówimy?”, „Nie ma wielu opcji. Nie ma, dlatego, że spieprzyliśmy. Nie tylko trochę, ale bardzo.”

Te słowa padły pięć lat temu z ust socjalistycznego premiera Węgier Ferenca Gyurcsány’a.

Polska POdąża drogą Węgier
arch / 2011-04-22 08:52 / Tysiącznik na forum
Tak ,tak asdasd

Przychodzi Tusk do lekarza:-Panie doktorze, mam migrenę.
Lekarz: - migrenę może mieć intelektualista, naukowiec...
Pana PO prostu łeb n*a*p*i*e*r*d*a*l*a.
arch / 2011-04-22 08:55 / Tysiącznik na forum
Przecież już jesteśmy Mocarstwem --- w raporcie -65 punktów Polski oznacza ( jedną z najwyższych POzycji na świecie )------- względną niestabilność finansową tego kraju w 2010 r.
- wyprzedza nas tylko Grecja i Portugalia .

Kto doprowadza ten kraj do upadku ?

www.genworth.pl/content/etc/medialib/genworth_pl/pdfs.Par.12947.File.dat/GenworthIndexReport _W4_PL_w_cover1.pdf#pagemode
=bookmarks
arch / 2011-04-22 08:59 / Tysiącznik na forum
POwiedzieli prawdę -
-GUS: Produkcja przemysłowa w marcu wzrosła o 7% rok do roku .
a
,-GUS: Ceny produkcji przemysłowej ( inflacja producentówPPI ) w marcu wzrosły o 9,3 proc. r/r ! !

Czyli realny mamy SPADEK produkcji o ---2,3 ! ! ! proc
arch / 2011-04-22 09:12 / Tysiącznik na forum
-Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu:... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. "

Tygodnik Znak (nr 11-12/1987), okres gdy "dumny z Polski" Donald Tusk nie musiał jeszcze udawać, na wyborczy użytek, wielkiego patrioty. Wypowiedź DT na temat "Czym jest dla mnie polskość":

Najnowsze wpisy