Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2009-04-09 14:18 / Tysiącznik na forum
1 mld 200 mln do 14,18.... ja widze że ze 2 mld ukręcą... bo zaraz pewnie zaczną się większy wymianki na bankach..... ładny mamy kwiecień... oj ładny.....
caabi / 2009-04-09 11:06 / Tysiącznik na forum
1738 się liczy...... to linia bessy. Ktoś mądry wczoraj to ładnie pokazał na fajnym kolorowym obrazku :)))))) chyba jakiś anonim :))))
caabi / 2009-04-03 12:15 / Tysiącznik na forum
Zarząd HTL-STREFA ("Zarząd") informuje, że według wstępnych danych plan sprzedaży ilościowej nakłuwaczy bezpiecznych i lancetów personalnych za I kwartał 2009 kończący się 31 marca został wykonany w stu procentach.

cudnie... przy takich kursach walut sprzedaż, będzie ładny wynik za 1Q.... oj ładny

Re: GPW: Jest szansa na udany tydzień

caabi / 2009-04-03 11:47 / Tysiącznik na forum
dobra wysiadłem z biotona..... dobrałem netii i htl jednak... kusi po tej cenie... na nim za pare dni też będzie rajdzik.....

i teraz tak....... potrzebuje jednej dobrej spółki na longterm.
podrzuccie jakieś propozycje.... warreno... myślałem nad ppwk.... ale coś długo się zastanawiam..... :)))))

Do barrakudy

caabi / 2009-04-03 10:50 / Tysiącznik na forum
patrz..... jaki fart... posłuchałem Cię .. cofnąłem zlecenie... a ten gniot już przelatuje na wyższy poziom ;))))) hiihihhi zaraz będzie 0,31...
caabi / 2009-04-03 10:44 / Tysiącznik na forum
w sumie......... cofam zlecenie...... jak przejdzie te 0.30.... to pozniej postawie stopa ... limit aktywacji będę podwyższał... a realizacje strzele po PKC..... chciałem dokupić HTL... ale w sumie tego mam już za dużo..... niech biotek popracuje troche... dam mu szanse... do walnego jeszcze 2 sesje
caabi / 2009-04-03 10:35 / Tysiącznik na forum
może i na long to dobre rozwiązanie... .ale mi tu pachnie jeszcze jakimś gównem.... kase dostaną... to fakt ale za dużo akcji.... po walnym chce widzieć reakcje na giełdzie... wtedy będę wiedział czy brać na long term po tych cenach czy spokojnie dokupie niżej....
caabi / 2009-04-03 10:32 / Tysiącznik na forum
4 mld oczywiście..... ale oczywiście nadal jest tani.... tylko jak zaczną grubasy na nim realizować zyski to może być tańszy jeszcze przez chwile... tak mi się wydaje... jak odjedzie to trudno nie będę płakał
caabi / 2009-04-03 10:30 / Tysiącznik na forum
stary... ja bio musiałem opchnąć bo miałem go zebranego po 20 groszy... dziś popchnąłem po 30.... teraz odkupiłem po 29 i wystawiłem po 30..... czekam na walne.... jak ludziki sobie uświadomią że się robi 4 mln akcji to zobacze jaka będzie reakcja..... skasowałem duży zysk na tym gniocie i jestem z tego bardzo zadowolony... ;))) na innych ale fundamentalnie dobrych spółkach pozwalam zyskom rosnąć.

Re: GPW: Jest szansa na udany tydzień

caabi / 2009-04-03 10:25 / Tysiącznik na forum
DT na biotonie to można czekać i czekać :))))) zachciało mi się zabawy :))) hihihi ale luzik zaraz mi się sprzeda.... szukam kolejnej ofiary..... jakieś propozycje ?
caabi / 2009-03-31 11:47 / Tysiącznik na forum
inflacja jest wtedy kidy jest wzrost gospodarczy..... (to ten klasyczny przypadek) nie mówię o hiperinflacji w kryzysie itp.... ale generalnie w zdrowej gpospodarce.... jak jest wzrost to jest inflacja.... i coś jednak widać że mamy mimo wszystko zdrowe gospodarki...... wzrost spada inflacja tez hamuje... to dobry prognostyk w skali makro.....
caabi / 2009-03-26 20:22 / Tysiącznik na forum
no może z biotkiem przesadziłem.... ale zobacz synthosa... co on w hossie po 4 zł nie będzie ??? pfffff lekko.... prawie kazda dobra spolka dziś ma c\wk ponizej jedności... to jest naprawde tanio... a pamietacie w hossie ?? c\wk koło 4-5.... jest pole do wzrostów.. tylko odczekajmy 3-4 lata..... powaznie to nie zadne marzenia (niech lotos tu będzie przykładem,)
caabi / 2009-03-26 20:19 / Tysiącznik na forum
chyba kredyt wezme jak do tylu spadnie...... powaznie ... co jak co.... ale to jest pewniak
caabi / 2009-03-26 20:19 / Tysiącznik na forum
fundy kupują.... zadna spekuła..... to będzie po 6-7 za chwile..... gnębia deweloperów... a ta spolka z najmu trzepie kase..... ryzyko niemal zerowe a ja przecenili z 8 zl na 2 zł... masakra jakaś... zreszta zobacz strukture przychodów.... kolejny pewniak..... tylko trzeba poczekać...
caabi / 2009-03-26 20:17 / Tysiącznik na forum
ale stary ja wiedziałem i czułem ze z nim tak poleca.... przeciez to każdy wiedział..... zobacz wskazniki c\z, kapitały własne.. no kurde... strata z przeszacowania zapasów... wiadomo ze jednorazowa... patrz rope teraz.... prosta sprawa to był pewniak.... i dalej jest... zaraz bedze 25 zł.... założe się... w wakacje miedzy 23-28 jak nic....

Najnowsze wpisy