Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-22 10:28 / Tysiącznik na forum
dobrze niech spada.... usrednie niziutko i poczekam na 20 zł :)))))
caabi / 2007-11-22 09:23 / Tysiącznik na forum
no u mnie to jest horyzont czasowy raczej długi... obecne srodki inwestuje a potrzebowac je bede tak mysle spowrotem za okolo 5-10 lat... raczej spokojnie teraz nadwyzki finansowe lokuje w papiery fundy itp... jak zaloze rodzine to poprostu czasem chce miec w razie czego zabezpieczenie.... nie chce wchodzic w "dorosłe życie" z niczym... chce miec cos na koncie co moze np za 10 lat dac mi duzy zastryzk gotówki... moze lubawe bedzie mi dane oddac po 20 zł... moze zabrze po 200... i moze na ta chwile bede czekal 10 czy 20 lat.... ale generalnie... moge poczekać :)))))
caabi / 2007-11-22 09:11 / Tysiącznik na forum
sławku wczorja się zapytałem ale nie odpisałeś :(((
opowiedz proszę jeszcze jakaś historyjkę (oczywiście która cie spotkała na GPW) mam na mysli zakup akcji - bessa - spadła ich wartość znaczaco i co zrobiłeś sprzedałeś ze strata czy wytrzymałeś i sprzedałeś z zyskiem i po jakim czasie.... tak pytam go gram dopiero dwa lata i ciekaw jestem jak tobie udalo sie z niektorymi papierami wysiedzieć :)))
caabi / 2007-11-22 09:04 / Tysiącznik na forum
bo jest kiepską spółką.... ja wole kupic moze drogie akcje ale dobrej firmy.. ktora swoim wynikiem operacyjnym poprsotu wypracuje odpowiednie wskaźniki za 2-3 kwartały... warren zobaczysz co bedzie z MSZ za rok nie twioerdze ze bedize kosztował 40 czy 50 zł za akcje... ale sama firma będzie tak zaskakiwala wynikami jak MSW conajmniej :)
caabi / 2007-11-22 08:58 / Tysiącznik na forum
ja tego nie dotykam.... wytypowałem sobie 20 spolek z tylko w ktore bede wchodzil na dlugi termin... oczywiscie nie we wszystkie.... pierwsza piątka to MSZ, BIO, LBW, HTL, ECHO.
narazie siedze w MSZ LBW i HTL ... na bio czekam... az wkoncu przestanie spadac.... :)) generalnie longterm dobieram na mocnych spadkach lekko
caabi / 2007-11-22 08:53 / Tysiącznik na forum
brydziu ale przejzyj komunikaty z ostatnich 2 tyg... w wielu społkach insajderzy zwiekszaja zaangazowanie i dokupuja... co 2-3 komunikat ze spolki to nabycie akcji... mowie o rynku nie o konkretnych lepszych czy gorszych spolkach
caabi / 2007-11-22 08:52 / Tysiącznik na forum
Energopol zwłaszcza tani... hehehehe przecież oni prognoze wczoraj wycofali i zamkną rok stratą.... zastanów się co piszesz oll1. to ze cos bardzo spadło nie znaczy ze zaraz musi odbic... przychodzą czasy gdzie licza sie fundamenty skoncza sie loty po 40% na sesji fona i innych gówien
caabi / 2007-11-22 08:47 / Tysiącznik na forum
a niedawno ktoś się kłucił ze mną że energopol jest 10 razy lepszy od Echo :))))))) hehehehe ale beka
caabi / 2007-11-21 15:33 / Tysiącznik na forum
ja słyszałem od znajomego co siedzi bardzo w temacie (ujawnic nie moge do konkretnie) ze umorzeń wbrew panujacej w mediach i na formach opinii nie ma duzo więcej niz zwykle ale bez zadnej paniki i załamania.... wiem tez ze wielu ludzi teraz ostro kupuje misie... po indexach narazie tego nie widac... ale zwrotu do sprzedazy masowej narazie nie ma
caabi / 2007-11-21 14:25 / Tysiącznik na forum
wez juz ja zostaw w spokoju co .... :)))))
caabi / 2007-11-21 14:24 / Tysiącznik na forum
bnrydziu obroty nie były jakies ogromne... ponizej 2 mld pamietam... a potem roslo jak sesje były z obrotami ledwo 1 mld zl.... tak pamietam i kazdy mowil ze odbicie bez obrotów... ale ceny wrocily i zaczelo sie eldorado na malych spolkach
caabi / 2007-11-21 14:19 / Tysiącznik na forum
a kenobi pisał że spadnie duzo niżej....
caabi / 2007-11-21 14:18 / Tysiącznik na forum
pamietam .... wtedy generalnie klimat był podobny... wszyscy juz prognozowani do jakiego poziomu spadnie wig 20... choć wtedy nikt nie patrzył na jena, na rope i surowce... nikt nie interesował się specjalnie futuresami na zloto czy chocby USA.
wtedy nie było też takiej gadki o TFI OFE itp .... generalnie spadało wszyscy płakali i prognozowali besse... czyli to samo co teraz z ta jedna roznica ze teraz widac ze inwestory sa znacznie lepiej obeznani. Przynajmniej ja zauwazam tą różnice
caabi / 2007-11-21 12:16 / Tysiącznik na forum
to fakt
caabi / 2007-11-21 12:13 / Tysiącznik na forum
po czym wnosisz.... ps sław... proszę jeszcze jakąś opowiesc w stylu kupiłem coś była bessa przeczekałem i sprzedałem z zyskiem... wiesz tak na podniesienie morale... bo kurcze bessy jeszcze nie miałem okazji przeżyć.... please :))))

Najnowsze wpisy