Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-11-15 13:43 / Tysiącznik na forum
no mi sie nie spieszy.... choc straty bolą.... ale kiedyś się odrobi... zarobi i wtedy sprzeda.... (a jak w dólkach lubawe po 0.15 gr usrednie) to cena będzie niziutka .... wazne ze gieldy nie zamykaja i ze spółka robi swoje
caabi / 2007-11-15 13:29 / Tysiącznik na forum
w sumie mam podobny plan..... :))))) kupic jak sie z***** totalnie i potrzymac kilka lat heheheh, podobny plan co do lubawy, msz i htl :)

Re: GPW: Rzut-powrót

caabi / 2007-11-15 12:53 / Tysiącznik na forum
a jeszcze jedna refleksa.... SZACUN DLA BIGA, pamiętają co po niektórzy jak pisał w maju że wychodzi i wróci po dużejjj przecenie.... i na tą chwilę miał ogromne wyczucie... naprawdę szacuneczek
caabi / 2007-11-15 12:51 / Tysiącznik na forum
tak jak chińczyki mają teraz swoją przed olimpiadą... :)) tez tak uwazam.... tylko chyba przed tym wszystkim szykuje się nam albo taka szybka bessa (1 rok) takich spadków jak obecnie, albo boczniak ale jeszcze na niższych poziomach

Re: GPW: Rzut-powrót

caabi / 2007-11-15 12:49 / Tysiącznik na forum
a tak wogóle to ma ktoś dane z innych giełd jak tam się zachowują mniejsze spółki ?? (bo obserwujemy w sumie tylko ciężarowe indexy)
ps. zauwazyliscie ze zazwyczaj w czwartki sa takie głębsze spadeczki ?? :))) jakoś tak wypada zazwyczaj
caabi / 2007-11-15 12:44 / Tysiącznik na forum
nic nie bronimy to tylko ma psychologiczne znaczenie.... tak naprawdę mogło by s******** do do 3000 i inaczej by to wygladalo....
caabi / 2007-11-15 12:25 / Tysiącznik na forum
ja kupuje bez opłat i prowizji w mBanku. :))
caabi / 2007-11-15 12:12 / Tysiącznik na forum
wiesz warren gorsze jest to ze spada codziennie po 1-2-3% od 2 tygodni...... non stop... a tak naprawde od lipca. jesli nie będzie rajdu na koniec roku który chociaz troche poprawi nastroje i wprowadzi nas w dlugieeego boczniaka tylko nadal beda takie sesje to naprawde ulica zacznie sie wycofywac... bo na ta chwile reaguja ci którzy codziennie obseruja GPW... ale za miesiac dwa reakcja bedzie już szerszego grona... choc do tego czasu mysle ze jednak odbijemy narazie nic nie mam zamiaru kupowac ani usredniac... to co mam i tak mam w zamiarze potrzymac dluzej wiec poprsotu notowania wylaczam :)))) a fundy sobie systematycznie bede co miesiac dokupowal.... ta metoda chyba bedzie najsensowaniejsza obecnie
caabi / 2007-11-15 12:08 / Tysiącznik na forum
już nie ma ..... ciekawe do ilu spadnie mid wig....
caabi / 2007-11-15 11:56 / Tysiącznik na forum
opach dokupi sobie :)) lepiej na przyszłość dla spółki... hehe
caabi / 2007-11-15 10:52 / Tysiącznik na forum
zwykłe wymiany np pomiedzy jakims tfi a ofe
caabi / 2007-11-15 10:46 / Tysiącznik na forum
warren powiem ci jak ja do tego podchodze..... kupilem w okolicach 10 zł i poczekam sobie z tymi akcjami 5 lat, zobacze co z tego bedzie, jak by spadł jakos derastycznie to przeciez sobie usrednie i poczekam dalej.... faktycznie w tym klimacie gieldowym moze spadnie... ale chyba nie wpływa to na działalność operacyjna firmy no nie ?? jesli tam bedzie dobrze i coraz lepiej to to samo dotyczy wyceny na gpw...
caabi / 2007-11-15 10:24 / Tysiącznik na forum
inwestując w fundusze inwestujesz srodki na okres min. 1-2 lat (akcyjne) a więc powinieneś się z tym liczyć ...
dlatego na gpw nie inwestuje sie kasy z budzetu domowego .... no masz rozkminkę, ja niewiem co bym zrobił... obecnie osobiscie dokupuje fundy regularnie co miesiac za wolne srodki :))) za wolne podkreslam na long term
caabi / 2007-11-15 09:27 / Tysiącznik na forum
bo te firmy wchodzą na rynek w najlepszym dla siebie momencie (najlepszym kwartale itp)...
caabi / 2007-11-15 09:18 / Tysiącznik na forum
ja nie wiem... kurcze mam
BRE wyniki super,
mam MSZ wyniki super,
mam HTL (no tu gorzej bo jednak tani dolar wpłynął znacząco) i koszty przejęcia wstępne poniesione na zysk, ale firma rozwojowa czyli do trzymania,
i mam lubawę też wynik dobry umowa z ergo zlin, zaraz beda kontrakty itp.....
ogólnie co do wyników moich spółek mogę powiedzieć że są więcej niż poztywywne (bre i msz powyzej prognoz) wiec nie wiem narzekać mogą ci co mają toore czy inne gówna...

Najnowsze wpisy