Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-19 10:40 / Tysiącznik na forum
no raczej kolo 10 zł. :))
caabi / 2006-12-19 10:38 / Tysiącznik na forum
o to akurat nie musisz sie martwic, perspektywy maja super tylko akcjonariat nie ten, przydały by sie fundusze
caabi / 2006-12-19 10:37 / Tysiącznik na forum
a widzisz jeszcze przed godzinką pisałeś że 1.99 to niemożliwe, ja na twoim miejscu nie wiem co bym zrobil to twoja decyzja i twoje pieniadze, ja tylko wierze ze biotek spadnie ponizej 2 zł. a to dlatego że poprostu za mocno i za długo rósł ostatnio, od 1.90 jak wybil to dopiero na 3 z hakiem się zatrzymał to przecież 50%. a to naprawde duzo jak na papier bądz co bądz z wig 20. :))
caabi / 2006-12-19 10:35 / Tysiącznik na forum
dlatego trzeba jeszcze poczekać, zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie w terminie 1-3 miesięcy. :))
caabi / 2006-12-19 10:32 / Tysiącznik na forum
tez dlatego sie wstrzymuje z zakupem nie zamierzam nic juz robic pochopnie, w kazdym razie co by sie z miedzia nie dzialo kupie napewno bo pod dywidende zacznie rosnac po 1Q nowego roku

NIE WIEM JAK WAM ALE MNIE SIĘ TO PODOBA

caabi / 2006-12-19 10:27 / Tysiącznik na forum
przecież ostatnio jak się zastanawiałem co by tu kupić to siedziałem całą sobotę i szukałem "tanich spółek" znalazłem tylko dwie, i to są tylko te które mam obecnie czyli lubawa i swissmed a reszta co sie przymiezałem żeby kupić to zawsze ta sama mysl - kurde za drogie, nie no nie po tej cenie, i tak w kółko, po kilku takich sesjach wkońcu cos zakupie :)))))) ta korekta była nam potrzebna oczywiście szkoda mi tych którzy teraz tracą ale mam nadzieje ze tracicie tylko zyski :)))))
no juz kghm mnie kusi nawet ale jeszcze poczekam niech ubije dno.
caabi / 2006-12-19 10:10 / Tysiącznik na forum
zobaczymy pawlus, wielu mnie jechalo jak napisałem ze na koniec roku za nic w swiecie nie bedzie kosztowal ponad 3 zł. jak narazie sie sprawdza, zobacz mid wig w biotku jest za duzo drobnych ciulaczy, ktory puszcza te akcje zobaczysz 1.99 jeszcze w tym roku.
pozdrawiam.
caabi / 2006-12-19 10:06 / Tysiącznik na forum
ten symptom korekty zauważyłem już w czwartek i wyszedlem z fundów, dobrze zrobilem jednak. :))
niech sie skorekci teraz to znowu kupie fundy akcyjne sobie i akcyjki jakies tanie.
caabi / 2006-12-19 09:40 / Tysiącznik na forum
luba juz na +.
caabi / 2006-12-19 09:39 / Tysiącznik na forum
i dobrze czekam na 1.99. wtedy sie zapakuje pozadnie na roczek taka lokata kapitału by była. :))

Re: Hossa pod specjalnym nadzorem

caabi / 2006-12-19 09:38 / Tysiącznik na forum
ladnie swiss, tylko nie zamocno bo chce kupic jeszcze go troche po taniości, udzieliło mu się uczucie taniości od lubawy :))))
caabi / 2006-12-19 09:23 / Tysiącznik na forum
ale myslisz ze my mali robimy od kilku dni po 30 mln obrotu dziennie ?? taki pakiet akcji jaki wywalim moska po takich cenach to naprawde promocja, dlatego ja typuje fundusz lub jakiegos ala karkosika czy cos, kogos z zasobnym portfelem poprostu
caabi / 2006-12-19 09:18 / Tysiącznik na forum
kupuj plotki sprzedawaj fakty.
:))
caabi / 2006-12-19 09:16 / Tysiącznik na forum
a więc przy obecnym kursie jesli moska wystawi do wywalenia wszystko to na podazy jeszcze 2 mln zostaną, przy obecnych obrotach wciagniete to zostanie nosem, mysle ze skupowal jakis fundusz ciekawe tylko jest jedno ze w czwartek podczas walnego musiał byc jakis przeciek bo zaczeli sypac ostro tylko ciekawe kto ?
caabi / 2006-12-19 09:06 / Tysiącznik na forum
daj linka jakiegoś ?

Najnowsze wpisy