Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Jest szansa na odbicie

caabi / 2006-11-20 12:26 / Tysiącznik na forum
no ladnie prochnik... cieszy mnie ta spoleczka.
uciekam od was niestety musze poszukac nastepnych niedowartosciowanych spoleczek ahhhh duzo pracy przedmna. :))
caabi / 2006-11-20 12:23 / Tysiącznik na forum
teraz już wiem czemu tak naganiasz na spadki i wrzucasz tylko negatywne infa. tak myslalem.
spoko ważne że zarabiasz....
pozdro.

Re: Jest szansa na odbicie

caabi / 2006-11-20 12:10 / Tysiącznik na forum
qwertyu powiedz czy teraz w czymś siedzisz ??? mam na mysli Twój portfel.
caabi / 2006-11-20 12:03 / Tysiącznik na forum
zalezy jaka kto ma taktykę jedni akceptują straty i usredniaja czekaja dluzej i jednach wychodza na swoim a inni stop lossy i spia spokojnie, oj widze ze rozpoczynacie rozmowę na temat zbyt obszerny nawet na to forum.
polecam jakąś książke z tematyki psychologii rynku.
caabi / 2006-11-20 12:00 / Tysiącznik na forum
ja bym poczekał jeszcze na komentarz przezesa URE, tak na wszelki wypadek, bo jak odrazu powie ze nie mogą tak bardzo podwyższać cen o 10% od stycznia to nie wplynie to pozytywnie na kurs. choć też mnie korci aby kupic bo tani jest
caabi / 2006-11-20 11:58 / Tysiącznik na forum
kazdy obserwuje te spolki ktore go interesują w danej chwili.
a ja jestem akurat udzialowcem lubawy ale pgnig obserwuję i to też widziałem :)))))
caabi / 2006-11-20 11:57 / Tysiącznik na forum
człowieku zastanawiam się czy wiesz co robi przeciętny forumowicz w dniu sesji, wielu z nas ciągle czyta infa, analizuje sytuację, obserwuje surowce, inne giełdy, komentarze czyta jedym słowem pracują, nie musisz wrzucać wszystkich wiadomości, zwłaszcza tych negatywnych na to forum, z tego wzgledu wszyscy mają do Ciebie negatywne nastawienie, bo przecież to że spadają indexy każdy widzi ale poczytaj jak sobie radzą wspaniale niektórzy potrafią zarobić. nie ma sensu naganiac na spadki, bo na konkretnych spolkach mozna zarobic a poto chyba jestesmy na gieldzie alby zarabiac.
nie będę się spierał z Tobą poprostu tak dopisałem swoje przemyślenia do tego wątku. pozdrawiam.
caabi / 2006-11-20 11:51 / Tysiącznik na forum
ja kupilem w maju chyba z 10 spolek, na samej gorce.
m.in lubawa prochnik swissmed, barlinek i kilka innych, teraz zostala mi tylko ta trójka, lubawa swissmed i prochnik z tym ze usrednilem w dołkach i jestem na wszystkich do przodu i nadal czekam, a straty wirtualne mialem min 50% na kazdej z nich, tak to zaczela sie moja przygoda z gielda ale radze sobie. i zadowolony jestem bo zarabiac mi sie udaje i suma sumarum jestem na ladnym plusie.
caabi / 2006-11-20 10:32 / Tysiącznik na forum
oj wrocisz, każdy mól kiedys wybija, luba wybila podobnie jak swissmed po długim okresie kiszenia sie, i podobnie powrocily do tych cen z wyklepania dna ( no lubie jeszcze brtakuje 20-30 gr ). ale powroca do lask, lubawa to dobra spolka tylko narazie modna na tym forum, trzeba poczekac az jakis fundusz w nia sie wpakuje, odrazu będize inaczej.
caabi / 2006-11-20 10:30 / Tysiącznik na forum
promocja :))
caabi / 2006-11-20 10:27 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem spadnie, z trendem nie powalczy, ale jak zacznie odrabiac to warto wsiadac i pasy zapinać !
caabi / 2006-11-20 09:25 / Tysiącznik na forum
no kghm ma chyba 17%. a masz linka co do tej dec. o przyznaniu takiego małego jak by na to nei patrzec udziału ???
caabi / 2006-11-20 09:15 / Tysiącznik na forum
nie no w wigu 20 jest BRE, stabilne jak cholera. CEZ od grudnia, KGHM naprawde tani.
nie jest tak zle, no i tpsa ostatnio strasznie mocna.......
nie ejst tak zle jak się wydaję. :))

Prochnik

caabi / 2006-11-20 09:08 / Tysiącznik na forum
ładne TKO jak narazie. czy ktoś z was z tym siedzi razem ze mną ?? ( trzymam od 0.87 hyhyhy )
caabi / 2006-11-20 09:05 / Tysiącznik na forum
no zobaczymy kenobi co się u nas dziś stanie, czy pod prąd czy z wiatrem. faktem jest że moje spolki jakoś niezle się trzymaja, wiec nie panikuje, a akcyjny fundusz trzymam, w maju przetrzymalem i dobrze na tym wyszedlem. co ma być to będzie, ale spadać też ciągle nie będzie :))))
pozd.

Najnowsze wpisy