Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-09-08 09:29 / Tysiącznik na forum
no warren ale co myslisz jak może się zachować kurs przed 28.09 ?? kupilem tylko aby dosc szybko sprzedac mam nadzieje ze z zyskiem ;)))

Re: Po przecenie zwykle następuje odbicie

caabi / 2006-09-08 08:43 / Tysiącznik na forum
Hej, co myślicie o 05 NFi VICTORIA ???
odbije w górę ??
caabi / 2006-09-07 15:58 / Tysiącznik na forum
warren osobiste pytanko, grasz DT ?? czy średnioterminowo raczej ??
pytam poniważ piszesz bardzo dużo postów o wielu spółkach, w których masz zaangażowanie i tak sobie myślę jak ty to wszystko ogarniasz.

Re: Źle się dzieje na parkiecie

caabi / 2006-09-07 15:57 / Tysiącznik na forum
ale ładne wybicie, no poprostu piękne może na zielono wyjdziemy ??
tego się nie spodziewałem :))
caabi / 2006-09-07 15:55 / Tysiącznik na forum
popieram.
caabi / 2006-09-07 13:11 / Tysiącznik na forum
ja w to spróbuje wejsc po 2.20. jakiś maly pakiecik zobaczymy, a wogole nie gralem jeszcze na NFI ale widze ze wachanie duze, WARREN polecasz NFi czy raczej akcje ??
caabi / 2006-09-07 12:29 / Tysiącznik na forum
na gielda.wp chyba w którymś komentarzu jakiegoś anala było podane że w ten czawrtek czyli dziś. no więc dlatego pytam.

Re: Źle się dzieje na parkiecie

caabi / 2006-09-07 12:15 / Tysiącznik na forum
KTOŚ WIE O KTÓREJ GODZINIE DZIŚ OGŁOSZENIE DEC W SPRAWIE PODWYŻKI GAZU o 5% DLA PGNIG ???

Re: Źle się dzieje na parkiecie

caabi / 2006-09-07 12:04 / Tysiącznik na forum
KTOŚ WIE O KTÓREJ GODZINIE DZIŚ OGŁOSZENIE DEC W SPRAWIE PODWYŻKI GAZU o 5% DLA PGNIG ???
caabi / 2006-09-07 11:48 / Tysiącznik na forum
zarobiłem zarobiłem, wiec czemu nie być za tą spółką - do do Admina.
a do articho - no trochę dałem ciała że nie po 121, ale myślałem że klimat się dobry utrzyma i pojedzie teraz już wyżej ale na świecie przecena to sobie pomyślałem sprzedam dziś i odkupie taniej bo w tym roku i tak mysle ze kghm poszybuje naprawde ponad te 130, a nawet jesli nie to mozna zawxsze przetrzymac na dywidende. :))

Re: Źle się dzieje na parkiecie

caabi / 2006-09-07 11:42 / Tysiącznik na forum
Panowie i Panie, dziś skorzystałem z okazji i sprzedałem KGHm jeszcze po 118. ufff zarobiłem jestem happy kasa była potrzebna, no i oczywiscie trzeba teraz skorzystac z okazji i zakupic cos tanio hehehehe :)))
ale do KGHm wróce napewno tylko chyba w przyszłym tygodniu............
coś polecacie na krótką spekułę ???

Re: Źle się dzieje na parkiecie

caabi / 2006-09-07 10:37 / Tysiącznik na forum
szkoda tylko że jak miedź nadal drożeje, już przebiła na dobre 8000 tys. to taka sytuacja na innych parkietach i u nas. bo gdyby nie ten klimat ogólny to KGHm by sobie poleciał wysoko a tak to tylko nas trzyma zebysmy za glęboko nie spadli :(((
trza to przeczekać i kupić coś taniej.
caabi / 2006-09-06 14:08 / Tysiącznik na forum
A Jak wam w sporze brakuje argumentów, sięgnijcie do statystyki. 94 ludzi na 100 wam uwierzy. heheheh.
ww. żarcik z z Joemonstera, polecam tak na marginesie tą stronkę na rozluźnienie. :)))))))
caabi / 2006-09-06 13:59 / Tysiącznik na forum
Anty znacznik a czemu myślisz że poziom wykształcenia lub to ile kto zna języków ma jakiikolwiek wpływ na to czy ktos zarabia na gieldzie czy traci, i co z tego że malarz kupił akcje i zarobił sporo ( sporo to pojęcie względne mógł zarobić jeden procent od kapitału 10 mln. - to dużo kasy by było )
moim zdaniem takie gadanie nie ma sensu, znam ludzi którzy na giełdzie się naprawde znają i są na niej długo i nie ma reguły raz zarobisz raz stracisz to jak gra w ruletkę, z czasem jednak grając można wyczuwać szansę i potrafić się podpiąć pod trend, a czasem jest calkiem na odwrót, i przechwalanie sie kto ile zarobił nie ma najmniejszego sensu. Zez pod uwagę też to że nikt tu za to że masz jakies tam tytuły i wiedze których nie mam zamiaru kwestionować będzie poważać.
P.S. jaki masz portfel inwestycyjny, inwestujesz w WIG20 czy wolisz male spólki ??
caabi / 2006-09-06 13:51 / Tysiącznik na forum
odpuść znacznik, to do niczego nie doprowadzi jak ktos jest anty to juz taki zostanie. i co kogo do cholery obchodzi ile ktoś zarobił ??? od tego jest Skarbówka heheheh

Najnowsze wpisy