Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

Re: Bijemy kolejne rekordy?

caabi / 2006-08-01 11:55 / Tysiącznik na forum
jak sądziecie ( prognozujecie ) dzisiejsza sesję, wyjdziemy na zielono ??? troche nam ciąży pkn ale KGHM chyba wybije bo miedź drożeje i nic nie zapowiada spadku.
caabi / 2006-08-01 11:58 / Tysiącznik na forum
no dobra reszta może słaba ale KGHM w piątek wyniki za 2Q, i to w momencie gdy miedz trwale pnie się w górę zobacz www.kitcometals.com. :))

Re: Bijemy kolejne rekordy?

caabi / 2006-08-01 13:30 / Tysiącznik na forum
Przepraszam za wystąpienie przed post pana Daniela ale chciałbym zauważyć iż miedź właśnie poszła o 2% w górę, po raportach z kopalni iż wydobycie było mniejsze.... :))))))))))))))))) no KGHM trza dokupić chyba.

Re: Czy to jest korekta, czy już uciekanie

caabi / 2006-08-01 17:27 / Tysiącznik na forum
Pytanko do Pana Daniela.........
jak pan prognozuje zachowanie KGHM do Piątku, tz czy przed raportem będzie rósł czy raczej konsolidował się kurs tej spółki i czy w obliczu wzrostu cen miedzi i dobrego raportu kwartalnego jest szansa ataku na130 zł jeszcze w sierpniu ???

Re: Krajobraz przed decydującą bitwą

caabi / 2006-08-02 11:58 / Tysiącznik na forum
Pytanie do Pana Daniela.
Jak pan sądzi czy z uwagi na zielona parkiety w Europie ( nie licze Bux- który wędruje narazie jak nasz Wig) i na futuresy w USA na zielono, drożejącą miedź, czy uda nam się wydostać z tego marazmu który nastąpił dziś po 10.20 po tym głębszym pikowaniu ??? jak pan sądzi wyjdziemy na zielono ??? i jeszcze pytanie o przeanalizowanie możliwych ruchów KGHM do Piątku czyli do dnia raportów za 2Q, i czy to iż dziś jest wypłata dywidendy ma to jakieś znaczenia dla tych akcji. ??? z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam. PS. zapraszam innych forumowiczów do dyskusji.
caabi / 2006-08-02 12:07 / Tysiącznik na forum
nie sprzedali tylko zredukowali........ a to bardzo duża różnica, a zaraz może się poprostu okazać że przeinwestują te środki w inne spółki z wig 20, KGHM lub PKOBP np.
caabi / 2006-08-02 12:12 / Tysiącznik na forum
jeden ze średniaków, trochę mocno tracił podczas majowych spadków, zalecam dywersyfikację środków między kilka funduszy, ja np mam 8 funduszy akcyjnych i 2 zrównoważone, dzięki temu całość jest nastawiona zdecyzdowanie w akcje ale podział środków jest proporcjonalny, NIGDY ale to nigdy nie pakuj kasy do 1 funduszu, osobiście zalecam Skarbiec Akcja i DWS top 25 ( ale wpłaty dalej do tego funduszu zablokowane) ponadto dobre są CITI akcji, i UNIKORONA, a moim czarnym konikiem KRAKOWIAK AKCJI, ale jeśli juz kipiłeś pioniera to siedz na tym ale jak bedziesz dalej inwestował to koniecznie stwórz sobie portfen z kilku funduszy czyli np z 5 i lokuj wpłaty równomiernie, zalety takiej strategi zauważysz po jakis 3 miesiącach i wtedy zobaczysz który fundusz jak reagował na tąpniecia i jak radzil sobie podczas lepszych notowań.
caabi / 2006-08-02 12:16 / Tysiącznik na forum
nikomu chyba się niechce, jeszcze jak widze wig20 na zielono to jakos tak sie sklada że mam lepszy chumor, a jak czerwono to już padaka............
caabi / 2006-08-02 12:19 / Tysiącznik na forum
ja myślałem że wczoraj właśnie zacznie się marsz jak było po 122, i kupiłem po 121,50 a teraz czekam......... i mam nadzieję że się doczekam chociaż aby sprzedać bez straty..
PS. nie dziwne jest to że FTSE I CAC na plusach a u nas nadal to samo, czy nikt nie zwraca już uwagi na zagranicę ??? wczoraj jak leciało to jakoś patrzyli. a jak rośnie to nic zero reakcji.
caabi / 2006-08-02 12:55 / Tysiącznik na forum
mam dyzlekcję - powaga.
a pozatym siedze w pracy odpalam stronkę i piszę szybko, dlatego jak czasem mi się mogą trafić literówki ...... a humor mi się polepsza bo coś się ruszyło w górę.
caabi / 2006-08-02 12:59 / Tysiącznik na forum
wiem że przesadziłem, ale już kilkakrotnie na tej spółce zarabiałem, a kierowałem się przy wczorajszym zakupie zdecydowanie notowaniami surowca i zbliżającą się publikacją raportów za 2Q, no ale wczoraj spadło i to mocno, co mnie zdziwiło........ no ale jak wszystko leciało to i KGHM musiał się poddać fali.
cóż też poczekam.........
caabi / 2006-08-02 13:03 / Tysiącznik na forum
mam to samo przeczucie, bo chyba jednak USA najważniejsze, a że futuresy na zielono i wciąż systematycznie w górę to może być ciekawie, ale obyśmy nie spadli przed 15 za mocno, pobujajmy się międzi -0,5% a -0,75% i wybijmy o 15.30 to by było chyba najlepsze wyjście dzisiejszego dnia.

Re: Krajobraz przed decydującą bitwą

caabi / 2006-08-02 14:45 / Tysiącznik na forum
dzisiejsza sesja chyba zaskoczyła swoim przebiegiem nawe Pana Daniela, otwarcie wywalczyło + trochę w góre było dobrze, .......... i co spadło ostro później mozolne wyciąganie w góre i .......... znowu spadło i mamy już -2%. w morde co się dzieje obroty małe, inne gieldy zielono, jak usa się źle otworzy albo zacznie od spadku to będzie kicha. czy zmieni Pan Daniel ton swoich komentarzy ??
caabi / 2006-08-02 15:16 / Tysiącznik na forum
wiesz dla niektórych mgr to faktycznie tytuł, dla innych to papierek, różne ludzie mają podejście do swoich osiągnieć jedni się nim szczycą a inni je poprostu osiągają, ale na forum myślę że MGR nie zwiększy wiarygodności Pana Tatrockiego.
a z innej beczki wiecie to to znaczy MGR INŻ. - ....................................Można Gówno Robić I Nieźle Żyć.
caabi / 2006-08-02 15:24 / Tysiącznik na forum
operacji na KGHM już miałem kilka kupowałem po 105 114,50 a ostatnio po 121,50, na dwóhc poprzednich zarobiłem w tym momencie na tych po 121,50 siedzę i czekam, martwią mnie spadki ale czekam na piątek i na publikację raportu za 2Q, musi smyrnąć 125 zł minimum, poczytaj komentarz pana Daniela i dokładnie wczytaj się jakie założenia przyjeła spółka na cenę miedzi. znacznie niższe .......... to mówi samno za siebie jaki będzie raport. polecam cierpliwość już nie raz pomagała, a i w poniedziałek ( tego pan Daniel nie pisał ale zapewne nie chciał zapeszyć) jeśli nie zostanie osiągnięte porozumienie w największej kopalni miedzi na świecie to zacznie się strajk, i jeśli faktycznie będzie ten strajk to ceny miedzi chyba pierwszy raz osiągną 9000tys UDS. a wtedy KGHM chyba podniesie cały wig20 na szczyty z maja.

Najnowsze wpisy