Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-11-06 15:43 / Tysiącznik na forum
jaka by nie była widzę perspektywy zarobku, czy to ważne czy dziś czy za 4 miesiące czy dłużej ??????.
nie boję się wchodzić bo widzę tylko 1 kierunek PÓŁNOC.
a co do reforny służby zdrowia, będzie szybciej niż nam się wydaje. tak sądze. niechodzi tu o rząd itp. poprostu musi coś się zmienić liczę na zytę i religę.
caabi / 2006-11-06 15:49 / Tysiącznik na forum
nie moze byc zawsze zle a kazdy rzad bedzie w swych obietnicach przed i po wybroczych reformowal służbę zdrowia, ale wkoncu to chyba zrobią nie ?

Re: Konkurs giełdowy na forum - startujemy!

caabi / 2006-11-07 08:31 / Tysiącznik na forum
Lubawa, Swissmed.

Re: Seria bardzo fortunnych zdarzeń

caabi / 2006-11-07 08:53 / Tysiącznik na forum
dobry wszystkim, zaskoczylo was wczoraj USA tak jak mnie ??, nieźle poszybowali w górę. no zobaczymy jak to dziś się przełoży na nasz rynek no i jak zachowa się PKO BP>>>>
dziś dzień lotosu i PKN powinien być ( w tym sensie że powinny ciągnąć index ) jak napisał Pan Daniel. oby dziś na koniec dnia wykres WIG 20 wyglądał podobnie jak wczoraj, 3 270 WIG 20 było by pięknie.
pozdrawiam posiadaczy lubawy i Swissmeda, może dziś wybijemy tak jak ostatnio :)))))))
caabi / 2006-11-07 08:58 / Tysiącznik na forum
ja lotosa ostatnio miałem, ale kisił się za bardzo i sprzedałem na 0 wyszedłem na tym. wsiadłem w swissmed i lubawę na całego. mam jeszcze prochnika :(((
chyba wszystkie ww. spółki raczej długoterminowo.
caabi / 2006-11-07 09:00 / Tysiącznik na forum
nie naganiam ale Lubawa długoterminowo była by lepsza, capital też ładnie wygląda tecznicznie.
gino ostatnio mniejszy obrót i marazm chyba sie zacznie więc może się kisić dość długo zanim coś na nim zacznie się dziać konkretnego ale mogę oczywiście się mylić. :))
pozdrawiam.
caabi / 2006-11-07 09:02 / Tysiącznik na forum
no oby, ale widzisz lojka długoterminowo się jednak opłaca, mniej stresu większy zarobek ( niezawsze oczywiście )
jak widziałem ostatnimi dniami PPWK to na które tak narzekałaś ahhh sobie pomyślałem że niezle zarobiłaś.
te spółki trzymam na dłużej, na innych sobie poskaczę....:))
caabi / 2006-11-07 09:06 / Tysiącznik na forum
uważajmy w co wchodzimy poprostu.
czyt. atlanits - maszynka do trzepania leszczy.
caabi / 2006-11-07 09:07 / Tysiącznik na forum
no ja też ale narazie tylko obserwuję, wejdę na pewno tylko chyba po asymilacji. tak se myśle
caabi / 2006-11-07 09:08 / Tysiącznik na forum
indyk pol. :))
caabi / 2006-11-07 09:09 / Tysiącznik na forum
wszyscy wokoło trąbią ile orlen na tym straci ale ja osobiście jestem zdania że raczej zarobi na tym i to nie mało, oczywiście nie dziś albo jutro tylko np za 2-3 lata.
caabi / 2006-11-07 09:10 / Tysiącznik na forum
a warren moze nie czytałem wszystkich ostatnio postów, ale co zrobiłeś coś z tą arką akcji ?? konwertowałeś czy trzymasz dalej ?
caabi / 2006-11-07 09:11 / Tysiącznik na forum
to już lepiej leasco :))
caabi / 2006-11-07 09:14 / Tysiącznik na forum
pracownicy napewno duży mieli wkład ( patrz obrót ) dziś typuję 1 mld.
ciekawe w co tylko tą kase wsadzą, moim zdaniem dużo pójdzie w fundusze akcji, przekonali się żę na akcjach mogą mieć dużo kasy, a większość pójdzie za ciosem i w DM pozakładają rachunki funduszy albo maklerskie. 4 mld. na rynek może nie spłynie ale 2 - 2.5 mld moim zdaniem tak. czyli będzie ciekawie !!!!!
caabi / 2006-11-07 09:17 / Tysiącznik na forum
powiem ci coś tylko nie śmiej się ze mnie i innych też proszę o powstrzymanie śmiechu, miałem ATLANTISA po 1.02. sprzedałem ze stratą jakieś 2 miesiące temu.
bo za długo mi się kisił. dziś byłbym bogatszy o jakieś 150%. no cóż to mnie zabolało. dlatego od tej pory trzymam nawet śmieci, kiedyś na kazdy papier przyjdzie czas na wybicie.

Najnowsze wpisy