Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-11-14 12:53 / Tysiącznik na forum
do swissa cierpliwosci lojka, ja trzymam leci przed pp. chyba tak mysle.
ps zapisalas sie na pp na swissmedzie czy sprzedajesz ?

Re: Ach te surowce

caabi / 2006-11-14 14:59 / Tysiącznik na forum
o której wyniki lubawki za 3Q ktoś wie ?
caabi / 2006-11-14 15:05 / Tysiącznik na forum
no dawaj jak coś wiesz, w pracy siedze nie sledze parkietu itp non stop nie mam na to czasu.
caabi / 2006-11-14 19:46 / Tysiącznik na forum
kapitalizacja nie ma tu nic do rzeczy. tak na marginesie.
i jak juz sie pojawiaja na forach takie wpisy jak twoje to oznacza tylko jedno, atak na szczyty. :))
caabi / 2006-11-14 19:49 / Tysiącznik na forum
zaczyna sie przedswiateczne straszenie.
co do inflacji u nas stopy zaraz podniosa mysle, nawet profilaktycznie z uwagi na EBC chociazby.
a nasz bilans platniczy jakos nie potwierdza tez zawartch w powyzszej opinii case.
przeczytam jutrzejszy komentarz kuczyńskiego to będę mądrzejszy :))
caabi / 2006-11-14 20:05 / Tysiącznik na forum
ja się założę że min 30%. hyhyhy od dziś posiadam ponownie, niby bez sensu ze sprzedalem niedawno ale z drugiej strony w tym czasie 13% zarobiłem na budopolu. wiec raczej ruch dobry. teraz tylko luba prochnik swissmed i masters ( raczej rekreacyjnie w to wszedlem ) no i zastanawiam sie nad kghm.... ale jak w to wejde to chyba 70-80% procent portfela, bo tani jest........ a miedz chyba niedlugo odbije cos czuje
caabi / 2006-11-14 20:07 / Tysiącznik na forum
www.kitcometals.com
chyba najlepsza.
ropa na www.akcje.net.
caabi / 2006-11-14 20:11 / Tysiącznik na forum
no ladny :))
szczerze powiem że nie znam prognoz Dm jakie były ale kapitał własny znacząco podniesiony, zyski naprawde niezle. czyi potwierdzilo sie dobra spoleczka, przypomne tylko ze po wynikach za 2Q bujala sie w okolicach 4,50 - 5 zł.
caabi / 2006-11-14 20:18 / Tysiącznik na forum
zobacz swissmed jeszcze, nie naganiam ale jesli na koniec roku pokaza zyski to bedzie oznaczalo ze ich taktyka inwestycyjna jak najbardziej sie sprawdza i moze ostro wybic. jednak to moja taka perelka ale trzymana na znacznie dluzej niz 6 m-cy. :)
pozdrawiam i gratuluje portfela. a z tych dwoch wybral bym chyba jednak lubą.

Re: Konsternacja na rynkach

caabi / 2006-11-14 21:01 / Tysiącznik na forum
ładną sobie w USA swieczke postawili... :))))
pozdrowienia dla pesymistów chyba znow jutro będziecie siedzieli cicho :))
caabi / 2006-11-14 21:06 / Tysiącznik na forum
jak by nie patrzeci dzisiejsze wzrosty nawet ladne przy duzym jak na ta spolke obrocie i to w dzien podania wynikow moglbyc jakis przeciek ....... ale co tam to tylko na nasza korzysc no nie ?? ( trochę on zostal potwierdzony lub przekazany wczesniej do wiadomosci publicznej w ten oto sposob ze czlonek rady nadzorczej lubawa zagle kupil znaczy pakiet akcji ) to juz zapowiadalo ciekawa sesje. ahhh jednak troche zaluje ze mam lubej tak malo. :((
bo dopiero sie na niej zacznie
caabi / 2006-11-14 21:08 / Tysiącznik na forum
mam na mysli tych nie logo of course bo zaczeli sie wpisywac juz od wczoraj w coraz to wiekszej liczbie
caabi / 2006-11-14 21:10 / Tysiącznik na forum
e tam moim zdaniem juz niedlugo pnowny wyskok, a do konca roku pewniak, zobacz jakie inwestycje, jak powoli zaczynaja zarabiac, starty z Q na Q coraz mniejsze, ja trzymam i nawet dokupuje, inwestycja na wiecej niz 6-mcy. a skacze sobie na innych :)))
cierpliwosci tak jak z luba i prochnikiem te 2 spolki mnie tego nauczyly :))
caabi / 2006-11-14 21:18 / Tysiącznik na forum
NIE NO NA DJI 90 PKT. w 1 godzine SZOK !!.
ladnie wybili z 12090 na 12220.
jeszcze 45 min, ale jak skoncza nad 12230-40 to az sie boje pisac co sie bedzie u nas dzialo jutro.
surowce chyba nam nawet nie przeszkodza. :))
caabi / 2006-11-14 21:19 / Tysiącznik na forum
NIE NO NA DJI 90 PKT. w 1 godzine SZOK !!.
ladnie wybili z 12090 na 12220.
jeszcze 45 min, ale jak skoncza nad 12230-40 to az sie boje pisac co sie bedzie u nas dzialo jutro.
surowce chyba nam nawet nie przeszkodza. :))

Najnowsze wpisy