Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-07-14 15:13 / Tysiącznik na forum
a ponadto złotówka się umacnia. pewnie po danych o inflacji a więc jednak ktos zbiera dane fundamentalne :))

Re: Odreagowanie

caabi / 2006-07-18 18:34 / Tysiącznik na forum
witam, polecam na jutro zainteresowanie (kupno oczywiście) BRE oraz PKN Orlen, otórz BRE dziś najsłabiej z Banków ale jutro nadrobi, dobre prognozy i wyniki kwartalne także rekomendują dobre. PKN no z uwagi na ciągle rosnące ceny ropy, do tej pory trochę PKN'u to nie ruszalo ale wkoncumusi to nastapic, obie te spólki myślę że wzrost od 1,5% do 2,8%, a kghm jutro lekko w gore max do 113 zł.
caabi / 2006-07-18 18:36 / Tysiącznik na forum
co inny doświadczeni forumowicze na to ???

Re: Tak rzecze Ben

caabi / 2006-07-20 09:02 / Tysiącznik na forum
no witam wszystkich w tym pięknym dniu, jeszcze się nie zaczeły notowanka ale ja już widzę dziś końcówkę na 4% lub 5% tylko jestem ciekaw jednego jak sie zachowa KGHM, bo te ze banki dzis po pozytywnych wynikach millennium bedą ciągnely indexy nie ulega watpliwosci :))
caabi / 2006-07-20 09:04 / Tysiącznik na forum
to jest strasznie rozlegly i skomplikowany temat, ale w 1 zdaniu, skoro skoki udzielaja kredytów hipotecznych to powinny podlegac pod nadzór bankowy
caabi / 2006-07-20 09:05 / Tysiącznik na forum
oby ustawilem sprzedaz dzis wysoko na 2.05 ale mysle za dojedziemy na ten poziom

Re: Tak rzecze Ben

caabi / 2006-07-20 16:02 / Tysiącznik na forum
jest dobrze :))) nawet na koniec nie ma realizacji zysków to pokazuje że jutro będzie chyba poprawka, ale już napewno nie taka duża, dziś typowałem miedzy 4% a 5% ( blisko byłem) a jutro celuje w 1,5% do 1,9% :)))) oj ciekawy koniec lipca się zapowiada
caabi / 2006-07-20 16:03 / Tysiącznik na forum
usa na czerwono teraz ale wydaję mi się że wczoraj za szybko poszli i dzis na początku już realizacja zysków, ale pozniej pewnie zaczna kupowanie. :))

Re: Nic śmiesznego

caabi / 2006-07-21 12:02 / Tysiącznik na forum
witam, jak nic zapowiada się emocjonująca końcówka sesji, chyba wyjdziemy dziś na zielono, a na KGHM boże jaka okazja dziś po 110 sam dokupiłem, pod koniec przyszłego tygodnia stawiam na 119-121( miedź od poniedziałku w górę, mówie wam )

Re: Optymizm rośnie, ale czy urosną indeksy?

caabi / 2006-07-24 09:18 / Tysiącznik na forum
ośmielę się z panem Danielem nie zgodzić co do zdania na temat KGHM, moim skromnym zdaniem pójdzie w góre mimo niższych ostatnimi dniami cen miedzi, z uwagi na już bliskie prezentację wyników za 2Q, czyli w tym tyg konsolidacja 111-115 zł a po wynikach czyli początek sierpnia ( będą dobre) wybicie nad 120 zł. :))
caabi / 2006-07-24 10:10 / Tysiącznik na forum
zarobić zarobiłem ale nie 10% !!! 2-3% to mój cel i w 2 dotychczasowych tranzakcjach na KGHM udało mi się to osiągnąć, tej spółki są duże wachania kursu więc nie jest trudno coś ugrać nawet posiadając tylko 10 czy 20 akcji.
obecnie jesdnak przyznam że siędzę z akcjali które kupiłem po 113,50. ale jakoś optymizm mnie nie opuszcza i trzymam, no i dokupuje czasem........
caabi / 2006-07-24 10:11 / Tysiącznik na forum
leszcze tylko się "podłączają" pod KGHM, leszczy znajdziesz dużo na Biotonie, KGHM to typowo zagranica i nasze fundusze, widać to po obrotach, całkowite przeciwieństwo to bioron gdzie obrót jest niższy ale liczba tranzakcji kilkaktornie większa niż kghm. nie trzeba być analitykiem żeby to dostrzec. :))
caabi / 2006-07-24 10:18 / Tysiącznik na forum
fakt że jeśli cey miedzi pójdą w górę to automatycznie KHGM podąży "tym tropem" jednak moim skromnym zdaniem znacznie ważniejsze będą wyniki za 2Q, i po nich sądzę że będzie wybicie ponad 120.
zresztą w założeniach spółki za 2Q cena miedzi była i tak przyjęta znacznie niższa niż obecna, przyjeli bodajże 6500, a jak wszyscy wiemy ponad 7350 była przez caly ten rok. Także wyniki będą "gołębie" ponadto ostatnio coś pisali o zwiększeniu zysku rocznego o 100mln. zł z samego przyjęcia jakiegoś kontraktu na rozlewanie czegoś tam ( nie miedź ) - przepraszam ale zapomniałem dokładnie o jaki zakres działań chodziło. także na tym bardziej opieram swoje szanse na KGHM. :)) pozdrawiam faorumowiczów i samego Pana Daniela który często włącza się do "debaty"
caabi / 2006-07-24 10:23 / Tysiącznik na forum
staram się być ostrożny :)))
Sam na tym forum ostatnio zalecałem BRE, jak było po 185 i kupiłem ale mało i tak teraz żałuję !!!! zaraz będzie po 200. :))
człowiek całe życie się uczy
caabi / 2006-07-24 10:49 / Tysiącznik na forum
całkiem możliwe, jednak emocje po podaniu wyników powinny wziąść górę i do góry myślę że pójdzie.

Najnowsze wpisy