Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2006-12-19 12:38 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem boją się juz o przyszły rok i dlatego wola zwalke zrobic zeby miec dobry fundament i erspektywy na przyszly rok conajmniej, a pozatym wszystki maja dobre wyniki wiec latwiej im odebrac zyski innym fundusza niz zarobic wiecej od nich - mam na mysli takie podchody aby zbic przeciwnikowi jak najwiecej a siebie w miare oszczecic i tym samym podskoczyc w rankingach.
caabi / 2006-12-19 12:42 / Tysiącznik na forum
ja też narazie czekam, coś mi się wydaję że jutro będzie jeszcze taniej.
caabi / 2006-12-19 12:53 / Tysiącznik na forum
właśnie odwrotnie ten miesiąc będzie do bani zwłaszcza po świetach będzie dopiero przecena tak mysle, a od stycznia powoli up tak to widze dla funduszy to bylo bo chyba najlepsze rozwiazanie i ten plan chyba powolutku sobie realizują. - teraz jeszcze usa i europa jak spadnie to dopiero nam sie zacznie, czekamy narazie na 14.30. zobaczymy albo odrabianie sie zacznie jak wczoraj albo ..... kaaaa bum !
caabi / 2006-12-19 12:59 / Tysiącznik na forum
nie wiem co ci doradzic sam sie ciesze ze mam tylko lubawke i swissmed, a fundów akcji juz sie pozbyłem w czwartek i piatek z czego sie bardzo ciesze tylko ten podatek ehhhhhh, zaudalo mi sie wyciagnac 50% z DWS top 25 i 49% ze skarbca akcji przez rok, jak dla mnie super jest ta zwalka teraz bo zamierzam w styczniu kase znow walnac w fundy na rok, a jak kupie tanio jednostki to moze uda sie powtórzyc te 50%. hyhyhyhy
caabi / 2006-12-19 13:08 / Tysiącznik na forum
mam podobne podejście choć na rynku jestem dopiero rok, czuję chcę i wiem że inwestowanie w długim terminie jest szansą na zarobek, przed polską dobre perspektywy, pogoń za krajami zachodu rozwój wielu gałęzi przemysłu itp. w związku z tym akcje spółek mają duże podstawy do wzrostu, trzeba tylko być twardym i starać się zarabiać dobrze inwestując. ale wiem też że da się zarobić szybko i dużo wystarczy mieć trochę szczęścia badź informacje z pierwszej ręki. ja podzielam poglad slawa nie ma co się denerwowac teraz trzeba na chlodno podejmowac decyzje inwestycyjne, kazdy chyba przeciez okresla horyzont czasowy swojej inwestycji, jedne są na chwile (DT) a inne na perspektywe nawet kilku lat trzeba sie trzymac swojego !!!!!! wytwałości wam i sobie życzę. :))))) damy rade
caabi / 2006-12-19 13:17 / Tysiącznik na forum
pewnie dlatego bo nie wiesz co kupic :)))
ale nie martw się ja co prawda gotówki nie mam za duzo ale też nie wiem co kupic, czy kupic i wogóle co zrobic heheh

POWIEDZCIE CZY DOBRZE KOMBINUJĘ

caabi / 2006-12-19 13:31 / Tysiącznik na forum
" Zarząd Swissmed Centrum Zdrowia S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 18 grudnia 2006 r., otrzymał z Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. zawiadomienie, że w związku z zakończeniem przyjmowania zapisów na akcje na okaziciela serii F Swissmed Centrum Zdrowia S.A. zostało złożonych 2.931 zapisów podstawowych na 13.350.658 akcji. Jednocześnie złożono 448 zapisów dodatkowych na 167.543.508 akcji. Ponadto Emitent został poinformowany przez KDPW, iż dokonano wpłat na pokrycie w/w akcji w łącznej wysokości 180.894.166,00 złotych."
CZYLI ZAPISY DODATKOWE TO 167 543 508 / na 448 zapisów czyli średnio osoba która złożyla dodatkowy zapis nabyła 373 981 szt akcji czyli ok. 1 mln zł. wynika z tego że swissmed nabywaja jakies "grube ryby" dobrze kombinuję czy się mylę ?? prosze o odp
caabi / 2006-12-19 13:41 / Tysiącznik na forum
no tez licze na asymilacje, oby to ruszylo popyt
caabi / 2006-12-19 13:43 / Tysiącznik na forum
ja je wywalilem odrazu smierdzialo mi samo to ze w stosunku 5 PP na 2 Akcje. wolalem sie nie bawic i poscilem po 1.01.
a teraz ciesze sie ze nie usrednilem wczoraj bo dzis jest taniej chyba to zaraz zrobie, czekam jeszcze na 14.30 zobaczymy jakie dane jak zle to jeszcze sie wstrzymam jak dobre to kupuje !!
caabi / 2006-12-19 13:51 / Tysiącznik na forum
o kenobi, siemka wiesz co mam pytanko ale całkiem na poważnie jak zapatrujesz sie w tym momencie na miedz i tym samym kghm, zamierzam go zakupic troche ale zastanawiam sie gdzie moze zatrzymac sie cena miedzi w tym roku lub na poczatku przyszłego. doradzisz cos jak sadzisz zapasy ciagle wysokie fundusze hedge beda pewnie graly na spadki.......
caabi / 2006-12-19 14:06 / Tysiącznik na forum
jak byś mógł podać jakiegoś linka na temat Sumitomo byłbym bardzo wdzięczny poczytam sobie trochę bo faktycznie ostatnio czarne chmury się zebrały nad surowcami. muszę się pożądnie zastanowić zanim zacznę w to pakować kase.
caabi / 2006-12-19 14:09 / Tysiącznik na forum
teraz sie zacznie dopiero ale USA ważniejsze
caabi / 2006-12-19 14:12 / Tysiącznik na forum
nie ma śniegu to nie ma rajdu patrzac tak za okno - bo śnieg w sensie PLNów to jest duży. :))

Re: Hossa pod specjalnym nadzorem

caabi / 2006-12-19 14:25 / Tysiącznik na forum
ktoś wklei dane z USA ?
caabi / 2006-12-19 14:38 / Tysiącznik na forum
ja tez ale po 2.18. ahh znow za szybko. :((

Najnowsze wpisy