Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-01-17 15:32 / Tysiącznik na forum
niepamietam, wejdz na stronke swissmedu pamietam ze tam było, nie mam niestety czasu ci przesłać dokładnego linka ale znajdziesz napewno.
pozdro.
caabi / 2007-01-17 15:55 / Tysiącznik na forum
wazne zeby nad 2.30 na koniec było
caabi / 2007-01-17 15:56 / Tysiącznik na forum
w lubawie tylko za duzo spoekułu było :)) kurde ta spolka uczy cierpliwosci mnie juz od 180 dni

Re: Rynek ma zawsze rację

caabi / 2007-01-18 08:14 / Tysiącznik na forum
hello. oj dziś mi się niechce nic, dziś chyba dzień siedzenia na tyłku........

Re: Rynek ma zawsze rację

caabi / 2007-01-18 08:54 / Tysiącznik na forum
jak tam biotonowcy, jak myslicie czy dzis wkoncu pojdzie mocniej, bo jakis czas sie kisi strasznie widac ze kapitał krąży po innich papierach narazie zdala od biotka, a dziś przydało by się mocno odbic od tych 2.30. :))
caabi / 2007-01-18 09:20 / Tysiącznik na forum
no to jak nie wierzycie, to pewnie dziś się zacznie.... no ale zobaczymy

Re: Rynek ma zawsze rację

caabi / 2007-01-18 10:24 / Tysiącznik na forum
ahh ten biotek, trudno taktyka slawa trzymanie mnie czeka, wiec juz mam 3 takie spoleczki do pary z lubawka i swissmedem, tylko echo dziś cieszy ...... :(( dzień jak dla mnie nie dobry
caabi / 2007-01-18 10:31 / Tysiącznik na forum
no dzieki za wsparcie, ale bio juz mnie denerwuje strasznie, wydawalo mi sie ze to 2.30 beda bronic a tu dupa wywalaja akcje i pewnie wchodza w inne spoly z wig 20 ziomale... niedobre
caabi / 2007-01-18 10:38 / Tysiącznik na forum
chyba ktos sie za niego zabrał bo zaczyna zbierac. zobaczymy jak skonczy sie to dzis, ale mam nadzieje ze 2.30 obronia :))

Re: Rynek ma zawsze rację

caabi / 2007-01-18 15:05 / Tysiącznik na forum
bioton, zobaczcie jakie pakiety stawiaja na zapore po 200 300 tys akcji. no widac ze ktos zaczyna bronic, albo zaraz zacznie skupowac. zobaczymy.
caabi / 2007-01-18 20:15 / Tysiącznik na forum
jestem z toba nie łam sie kobieto, swissmeda tez mam też sie nie łam przyjda i nasze dni, zapomnij o nich wywal z oserwacji graj na innych patrz raz na tydzien zobaczysz bedziesz zdrowsza.
p.s. ja mocze teraz na biotku troche jakies 4% ale na echo mam +3% i kurde puscic nie chce narazie nic :))
jak sie rynek zwali to wyjde z bio i echo ( mam tam troche kasy w sumie ) i ide na calego w fundy a luba i swiss niech lezy, odpoczac musze troche w pracy nie daje rady psychicznie ciagle tylko forum i notowania, musze wyluzowac bo mnie jeszcze wywala a lubie te prace :)))))

Re: Powrót hossy na GPW

caabi / 2007-01-18 20:18 / Tysiącznik na forum
wiem ze za ta opinie wielu mnie skarci, ale sadze ze dzisiejsze umocnienie PLN wynika z poprawy ratingu krotkoterminowego dla polski a nie z tego powodu ze wchodzi zagranica, patrzac na ceny akcji sa one bardzo wysokie przynajmniej wg mnie, nie walcze oczywiscie z trendem inwestuje ale zdaje sobie sprawe ze kiedys to tak jak mocno roslo tak mocno bedzie musialo spasc i nauczony doswiadczeniem do bedzie moment aby sie zapakowac w kilka perspyktywicznych spolek po nizszych cenach.... ot tak sobie to napisałem.
caabi / 2007-01-18 20:22 / Tysiącznik na forum
pytanko do dzeja lub kogos kto troszke liznął AT, jak to na biotku wyglada.
ps. sława nie pytam to zapaleniec, prawdy nie powie :))
caabi / 2007-01-18 20:24 / Tysiącznik na forum
ja straciłem, luba swiss bio na minus tylko echo swiecilo na zielono ;(( hehe ale co tam to sie wszystko odrobi...
caabi / 2007-01-18 20:26 / Tysiącznik na forum
tak myslalem ze napiszesz ;)) ale.... ja widze pewne pozytywy, dzis rosly kolosy, jak z nich zaczna wyciagac kase bo dzis duzo zarobili to czesc wpadnie do biotka. a jak nie to trudno harakiri i po problemie :)

Najnowsze wpisy