Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2007-02-27 09:23 / Tysiącznik na forum
raczej tak. za kilka chwil powinno byc kolo 0
caabi / 2007-02-27 09:28 / Tysiącznik na forum
a moze nie....
caabi / 2007-02-27 14:46 / Tysiącznik na forum
no wiec znow wiele inwestycji krotkoterminowych stało się długoterminowymi, tylko dlataczego swissmed lubawa i bio spolki ktore juz ostatnio wiele stracily fakkkk. no nic spadam odpoczac
caabi / 2007-02-27 14:47 / Tysiącznik na forum
bez przesady fundy wiedza ze ludzie zareaguija jak takic hsesji bedzie 4-5 a nie 1-2 wiec lepiej dla nich jak spadnie index w ciagu 2 dni o 10% niz o 10% w ciagu calego tyg.
będzie dobrze choc usa nie napawa optymizmem ... mowie o futach na dij

Re: Kilka kolejnych dni wahań

caabi / 2007-02-27 15:02 / Tysiącznik na forum
ale sieczka, i taka promocja na biotku :(
caabi / 2007-02-27 15:03 / Tysiącznik na forum
i to po tak dobrych wynikach i po takich prognozach na przyszly rok, ehhh widac ze slabi puscili akcje a potem stopy poszly i mamy 2.10, ale juz odbija mam nadzieje ze tylko nad 2.15 sie skonczy choc USA nam nie pomoze dzis :((
caabi / 2007-02-27 15:38 / Tysiącznik na forum
wyciągniemy jak dasz jakies 1.5 miliardzika zł.
heheh

Re: Kilka kolejnych dni wahań

caabi / 2007-02-27 15:39 / Tysiącznik na forum
przypomina mi się.
" NO KOŃCZ PAN PANIE DUŃCZYK CHCEMY JUZ KOŃCOWEGO GWIZDKA NO CZEMU ON NIE GWIŻDZE"
heehe
caabi / 2007-02-27 15:41 / Tysiącznik na forum
jak skoncza na zielono, to jutro bedize chyba mega wybicie.
caabi / 2007-02-27 18:35 / Tysiącznik na forum
korekta albo inaczej zwala to juz panika i nawet swissmed niczemu winny dostal dzis po dupie, takie zycie
caabi / 2007-02-27 18:37 / Tysiącznik na forum
pewne jest to ze na ropie jest odbicie a to tylko nam pomaga teraz w przeciwienstwie do maja kiedy wszystko bylo zle i zadnych optymistycznych sygnalów nie bylo .
ps. jutro obstawiam ze spadniemy nie wiecej niz 5% ehehehhehe k**** i z czego ja sie ciesze przeciez wszystko w akcjach, no trudno odrobi sie........... w 2047 :((
caabi / 2007-02-27 18:39 / Tysiącznik na forum
ja bym sprzedal w piatek, bo jutro beda wyniki arki z dzisiejszej sesji wiec mocno w plery jutro pewnie tez spadki wiec kurs po jutrze tez w plery a czwartek piatek mimo wszystko powino byc odbicie a wiec jak dasz zlecenie w piatek to powino to wygladac lepiej mimo wszystko niz jak spylisz po takiej sesji.
ale to tylko moja opinia i ja bym tak zrobil, przemysl sam temat to twoje pieniadze.
pozdrawiam.

Re: Początek głębszej korekty na GPW

caabi / 2007-02-27 18:44 / Tysiącznik na forum
a wiecie co tak naprawde jest bolesne ??
To że mam lubawe która nie odbila jeszcze spadków ani z maja ani ze styczna jak sypał moska. jedym słowem czekanie i czekanie .....
swissmed to moja perełka nic do niego nie mam ale kurde -8% bez powodu tracic kiedy lezy prawie na dnie pojutrze wyniki, bez sensu. no nic i tak czekam z nim jeszcze kilka lat wiec w sumie w dupie z tym co sie dzis stało.
ale Bioton to jest lipa dopiero bralem ponad miesiac temu po 2,36 potem po 2,34 i po 2,20. spadl na 2 spoko czekalem teraz moglem wywalic po 2.40 ale nie czekalem sobie no i sie doczekalem znow kolo 2 zł bedzie chodzil.
no i tak biotka potrzymam chyba dużej niż sław nawet ( bo z tego co wiem to młodszy jestem do kolegi :)) ). swissmed jak już mówiłem albo emerytura albo testament ;))
a lubawa no kurde sam niewiem do najmniej do swiąt, tylko których chyba tych z mikołajem :((
caabi / 2007-02-27 18:51 / Tysiącznik na forum
zobaczcie 12 miesieczny wykres DJI. i to się nazywa zdrowy i prawdziwie piękny trend wzrostowy, ja nie sadze zeby sobie taki obrazek teraz popsuli tym bardziej sadze ze jutro przynajmniej w usa odbicie. no zobaczcie na wykres czyż nie piękny ???
caabi / 2007-02-27 18:55 / Tysiącznik na forum
a ja się wyłamuje a co mi tam, moim zdaniem to żaden krach oczywiscie nie kwestionuje twierdzenia ze to nie przypadek, ale uwazam ze czegos takiego jak w maju nie będzie, jeszcze 1 spadkowa sesja i mozolne odrabianie strat to moj scenariusz.
:)) ten rok dla naszej gospodarki bedzie dopiero byczy, a to co robia inne gieldy ma wplyw ale do czasu...
( w usa boja sie recesji, ale polska nawet nie boi sie inflacji, to my przeciez gonimy ich a nie oni nas ;)
możecie się nie zgodzić ale ja się upierać nie mam zamiaru stracha też mam...

Najnowsze wpisy