Forum

Komentarze użytkownika "danek113"

Komentarze użytkownika: danek113

danek113 / 2007-10-13 00:23 / Bywalec forum
Barakuda konkrety - nie slogany chłopie!

Re: Spadło ciśnienie i indeksy

danek113 / 2007-10-12 23:50 / Bywalec forum
spójrzmy realnie na to co się dzieje - ale nie w TVP, TVN i na łamach GW itp: Gdzie są Ci skłóceni ludzie - ja ani u mnie w pracy,a ni wśród znajomych, ani na ulicy, ani w autobusie nie widze jakiegoś większego skłócenia niz dotychczas- co za farmazony wypisujecie! Ludzie maja odmienne poglądy - tak było i tak zostanie. Myslę że to tak samo jak z tym, że ponad 70% Polaków popiera parady gejów i lesbijek i temu podobne sprawy. tymczasem kiedy rozmawiam z ludźmi w pracy, wśród znajomych i w róznych środowiskach w których przebywam to około 90% mówi - "fuj" to obrzydliwe, to nienormalne, kiedys tego nie było itp. zupełnie inne proporcje. Hasełka typu skłoceni ludzie, Europa się z nas śmieje możecie wsadzić sobie między bajki - toż to propaganda pełną gębą - a realia sa zupełnie inne. Niestety za mało w nas własnego myslenia i używania własnych rozumów, a za dużo ulegania idiotycznym haslom nie mającym nic z realiami wspólnego, Rozmawiajmy o konkretach popartych przykladami. Na hasła próbuje wygrac Tusk - czy mu sie uda -zobaczymy 21.10. Rozejrzyjmy sie więcej dookoła siebie - jak nam się żyje i czy w naszych codziennych sprawach i kontaktach dostrzegamy konkretne przykłady skłocenia i złego rządzenia przez PiS?
danek113 / 2007-10-12 22:22 / Bywalec forum
Prymitywna to była publicznośc popierająca wyraźnie Pana Tuska - jesli juz o prymitywach piszemy.
danek113 / 2007-10-12 22:19 / Bywalec forum
Szanuję Cię Brydziu. Musze jednak napisac, że czytając twoje wpisy na tym forum odnosze wrażenie, że ty nieustatnie narzekasz. Jeśli jest Ci tak źle to zmien coś kobieto. Ja nie uważam że jest idealnie ale też musiałbym sam siebie okłamywac mówiąc że jest wszystko źle. Widzę że ten kraj się zmienia. Nie chcę żeby ludziom wmawiano że jest tragicznie i jak przestanie rządzić Pis to będzie dobrze!
danek113 / 2007-10-12 22:07 / Bywalec forum
A pytanie brzmi czy Polska potrzebuje medialnych kukieł czy prawdziwych i rzeczowych mężów stanu jak to dumnie brzmi :-) Tusk jedynie ujada i narzeka próbując jednocześnie kreowac się na optymiste. On nawet po wygranych wyborach będzie niezadowolony podejrzewam

Re: Spadło ciśnienie i indeksy

danek113 / 2007-10-12 22:03 / Bywalec forum
A ja jestem ciekawy i chciałbym osobiście poznac tych którzy na tym forum nazywaja Polaków (takich jak ja) ciemnym narodem, ciemnogrodem itd. Ludzie mam 26 lat, skończyłem studia na Politechnice Śląskiej, od czterech m-cy mam żonę, mam świetną pracę, kupiłem mieszkanie na kredyt pół roku temu. Moja mama jest opiekunką a tata na rencie (dorabia sezonowo w Niemczech) i jedynym i najważniejszym co mi dali swoją ciężką pracą i miłością to wykształcenie i wychowanie. Wierzę w Boga i kocham swój kraj. Głosuję na Pis ponieważ m.in. kontrachenci z którymi rozmawiam mówią że skończyły się przekrety na kopalniach i w końcu zaczyna być w Polsce normalnie. Wszędzie gdzie sie poruszam budowane sa od podstaw nowe drogi - ostatnio jadąc od klienta z Gliwic nie umiałem uwierzyc, że przez rok można zrobić taki kawał dobrej roboty (ostatni raz jechałem tą drogą z Gliwic przez Zabrze i Rude śląska do Katowic rok temy gdy kończyłem studia) - nowe mosty, wiadukty, drogi. Uwierzcie mi że nie jestem gorszy od was. Nie uważam się za ciemniaka i mam swój rozum. Najgorszą wadą naszego narodu jest wieczne niezadowolenie. To pokazał m.in. pan Tusk w debacie - nie pokazał co on zrobi lepeij, ale próbował udowadniać, że PiS robi wszystko źle. Ludzie więcej optymizmu i wiary w siebie - Polska to piękny kraj - a za kilka lat będzie jeszcze piękniejszy. Skończmy narzekać - weźmy sie do pracy. Ludzie którzy tak narzekają na PiS i nazywją ich wyborców, takich jak ja ciemnogrodem itp. chyba sami nie wiedza czego chcą.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

danek113 / 2007-09-04 21:20 / Bywalec forum
Witaj BIG.
Czy przyglądałes sie spółkom z New Connect? Masz jakies zdanie o S4E?
danek113 / 2007-09-03 09:09 / Bywalec forum
rzyciowe czy życiowe?

Re: Sesja pod wpływem inflacji

danek113 / 2007-05-15 09:38 / Bywalec forum
Kurde co za początek :-(

Re: Powrót z dalekiej podróży

danek113 / 2007-05-11 21:55 / Bywalec forum
Dokupiłem STX na moim upragnionym poziomie 6,40. Żal MSZ którego nie udało mi sie dokupic po 12,60. Ale i tak piekna sesja. Pozdrawiam wszystkich

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

danek113 / 2007-05-07 09:32 / Bywalec forum
Big jakis komentarz do wyników MSZ?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

danek113 / 2007-05-05 23:37 / Bywalec forum
Witaj Big
Dzięki za STX i MSZ - Ty pierwszy zwróciłes moja uwage na te spółki i dały mi nieźle zarobić. Staram się inwestować (wielkie słowo :-) od pół roku. Mam akcje STX i MSZ, troszke Sanwilu i ostatnio zakupiłem nieco RELPOLU. Możesz coś powiedzieć o tej spółce - interesowałes sie nią? Ja bardziej patrzę na przyszłość spółek (branża, zarządzający itd) niż na analizę techniczną, bo na tej drugiej sie nie znam wogóle. Z góry dzięki
danek113 / 2007-05-04 21:09 / Bywalec forum
Ano dzięki :-) Pozdrawiam

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

danek113 / 2007-05-04 21:00 / Bywalec forum
Sumani ktoś mi napisał dzisiaj że wiesz co nieco na temat RELPOLU. Możesz mi cos napisac na temat perspektyw - jak może się zachowywac? Ja obserwuje od około miesiąca dopiero i niewiele wiem. Z góry dzięki

Re: Kluczowe dane z rynku pracy

danek113 / 2007-05-04 13:52 / Bywalec forum
No cóz chyba musze odpuścic sobie odkupienie STX po 6,50 :-( Teraz bedę czekał na 7 zł :-) Albo kupie około 10 zł

Najnowsze wpisy