Forum

Komentarze użytkownika "danek113"

Komentarze użytkownika: danek113

danek113 / 2007-02-04 23:53 / Bywalec forum
W Polsce dopiero się rozwijamy - jeśli chodzi o inwstowanie, oszczędzanie itp itd Ciągle większośc Polaków oszczędza do skarpety :-)
danek113 / 2007-02-04 23:38 / Bywalec forum
Może po prostu przekonali sie że to ma sens i że mozna zyskac na tym pare groszy - chociaz 2-3 lata temy wydawało im się to niemożliwe. Sz\ukają porady żeby nie wtopić na wejściu :-)
danek113 / 2007-02-04 23:31 / Bywalec forum
W sumie to chyba kiedyś każdy z nas mógł o sobie powiedzieć "inwstor" z ulicy. Przynajmniej ja o sobie tak myslę - jestem początkującym inwestorem. Wiem jedno, że każdy kiedyś nim był. Zobaczymy ilu z tych napalonych na szybki zysk zostanie po mocnej korekcie. Chociaz w maju była taka korekta to dzisiaj liczba początkujących inwestorów raczej wzrasta. Poczekamy zobaczymy, ja chciałbym zostac na dłużej ale jak będzie to życie pokaże :-)
danek113 / 2007-02-04 23:16 / Bywalec forum
Dlategio napisałem, że chciałbym żeby sie trend zmienił ale w moim portfelu :-) bo tu ciągle straty
danek113 / 2007-02-04 23:14 / Bywalec forum
W tej chwili zastanawiam się jaki wpływ będzie miało zaangażowanie AUTOSTRADEna kurs STX i pozbycie się części handlowej. W sumie wiadomo o tym i wszystko toczy sie juz ponad pół roku, a jakoś nie dostrzegam entuzjazmu wśród inwstorów - chociażby na tym forum. No cóż w sumie kurs wzrósł od 6 msiesięcy około 60% - więc zastanawiam się czy jeszcze będzie rósł i wypali tak jak niektóre spółki, czy moż osiągnął juz swoje maximum, a że na analizach i róznych współczynnikach się nie znam, więc bazuje bardziej na przesłankach typu: że w Polsce trzeba wybudowac sporo km autorad to może STX będzie rósł :-) No cóz zobaczymy.
danek113 / 2007-02-04 22:46 / Bywalec forum
Dzięki za radę. Zdecydowanie brakuje mi ciągle wytrwałości - gdybym od początku siedział w spółkach, które na początku wybrałem byłbym dzisiaj na plusie. Jak już pisałem - uczę się. Dopóki tylko obserwowałem wydawało mi sie wszystko takie proste i właściwie be najmniejszego ryzyka - teraz widze że to nie takie proste :-)

Re: A po wzrostach przychodzi korekta

danek113 / 2007-02-04 22:13 / Bywalec forum
Witam
To mój dopiero trzeci wpis na tym forum, ale nie ukrywam sporo sie uczę - chociaz ciągle tracę :-) Narazie ucze się na stratach. Mam nadzieje, że ten trend sie odwróci i w końcu zacznę coś zarabiać, albo przynajmniej odrobie stratę (oczywiście chodzi mi o trend w moim portfelu). W tym tygodniu liczę na STX - może w końcu cos się zacznie poważniej dziac na tym papierze - zobaczymy. Na razie zero rekomendacji a i na tym forum niewielu interesuje się ta spółką jak zuważyłem. Mam nadzieję, że nie tylko ja wierzę we wzrost notowań :-)
Udanego tygodnia wszystkim
danek113 / 2007-02-02 16:49 / Bywalec forum
Mam stroche akcji STX i licze na konkretne wzrosty.
Zobaczymy jak będzie. Mogliby czyms sie pochwalić konkretnym, bo myslę, że ta spółka ma potencjał.
Pozdrawiam
danek113 / 2007-02-06 22:53 / Bywalec forum
Oglądałem dzisiaj wypowiedź bodajże prezesa JAGO w TVBIZNES. Moim zdaniem w długim terminie powinno rosnąć - ale to tylko moje przeczucie. Perspektywa 2-3 lat. Sam się zastanawiam czy nie wejść. Poczekamy zobaczymy
danek113 / 2007-02-06 23:02 / Bywalec forum
A to coś złego jeśli ktoś jest z bankiera? Jakies uprzedzenia czy coś? Sam czasami zaglądam, są ciekawe rzeczy :-)

Re: Niedźwiedzie wkroczyły na rynek akcji

danek113 / 2007-02-08 22:24 / Bywalec forum
Uczy ta giełda cierpliwości.
STX jak zwykle przyzwoicie poleciał w dół, może się doczekam w końcu jakiegoś wzrostu - może w przyszłym tygodniu :-) Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego spotkania we Wrocławiu
Macie jakies przemyslenia na temat STX?

Re: Większe obroty, ale niższy wzrost

danek113 / 2007-02-14 23:55 / Bywalec forum
Warren pisałes kiedys o KAREN z CeTO. Myslisz że warto teraz wejść?
danek113 / 2007-02-14 16:00 / Bywalec forum
Nie wiem co się dzieje? Miał być up up up a tu cos takiego. W sumie to inwestycja długoterminowa :-) Zachowam spokój
danek113 / 2007-02-14 15:16 / Bywalec forum
Nieźle buja tym kursem STX.
danek113 / 2007-02-14 11:09 / Bywalec forum
No ładnie - normalnie siedze i czekam na jakieś info :-)

Najnowsze wpisy