Forum

Komentarze użytkownika "Gagarin"

Komentarze użytkownika: Gagarin

Gagarin / 2007-08-15 22:20 / Bywalec forum
poczytalem troche niniejsze forum i wiem ze to dobra metoda - ale jeszcze troszke poczekam ;) i zaczne wtedy RATOWAC (czyli kupowac na raty)
Gagarin / 2007-08-16 11:45 / Bywalec forum
Dokładnie - przieniesienie wiekszosci z funduszu akcyjnego na fundusz rynku pienieznego bedzie dobra opcja - a jak sie ustabilizuje nasza gielda (gieldy swiatowe) to znowu daj w f. akcyjny i mam nadzieje ze odrobisz wtenczas strate,

powodzenia

Re: No to dzisiaj będzie spadek ;(

Gagarin / 2007-08-16 11:49 / Bywalec forum
ja od konca czerwca posiadam 75% swoich oszczednosci w funduszach - zrownowazonym i stabilnego wzrostu - tez chcialem je przeniesc w jeszcze bezpieczniejsze ale pozostaje przy nich i nic nie zmieniam - pozniej czesc sie przerzuci w f. akcyjny
Gagarin / 2007-08-22 12:55 / Bywalec forum
ma
Gagarin / 2007-08-25 10:44 / Bywalec forum
Jestem żółtodziobem - może ktoś mi w skrócie wyjaśnić dlaczego spólka MOL ma (jak dla mnie) dość dziwne wskaźniki, np. cena/wart. księg. 0,04.

z góry dzieki za odpowiedz

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2007-08-25 22:45 / Bywalec forum
Witajcie stali bywalce portfela "Big Lebowski",

prawdę powiedziawszy nie mam (jak na razie) nic ciekawego (niestety) do powiedzenia, ale stwierdziłem iż należało by coś napisać a powód jest taki - że zaglądam do niniejszego portfela i czytam Wasze "sprawozdania" cichaczem (i czuje się przez to prawie jak jakiś podglądacz a może i szpieg).

Więc tak - oto taki jeden Gagarin jak już powiedziałem zagląda tu od niedawna i nie ma zamiaru przestać.

PS jeśli chodzi o sprawy giełdowe to od razu powiem że jestem totalnym laikiem - i moje doświadczenie związane z GPW nie przyniosło mi radosnych sukcesów (finansowych), a można by powiedzieć że wprost przeciwnie.
Gagarin / 2007-08-25 22:56 / Bywalec forum
Prawdę mówiąc teraz nie żałuję tego iż pierwsze moje spotkanie z giełdą dało mi nauczkę (a było to 3 lata temu i teraz dopiero zaczynam powracać) gdyż jestem obecnie bardziej ostrożny. A co wyjdzie z mojego drugiego podejścia giełdowego to zobaczymy...
Gagarin / 2007-08-26 11:50 / Bywalec forum
Witajcie, tak zgadza się... coraz więcej czytających... Jeszcze trochę a z kącika zrobi się kąt :) hehe

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2007-08-26 22:09 / Bywalec forum
Analizował może ktoś z Was CEZ? Co sądzicie o dłuższej inwestycji w tą spółkę?
Gagarin / 2007-08-26 22:37 / Bywalec forum
No bo właśnie się tak jej przyglądałem (okiem laika) i postanowiłem jakieś 20% portfela akcji zainwestować na dłuższy okres.
Gagarin / 2007-08-26 23:11 / Bywalec forum
A kiedy wyjeżdzasz i na jak długo?
Gagarin / 2007-09-10 14:40 / Bywalec forum
Jak ja bym chciał miec troche Petrol... ah... a siedze z jakimis HAWE, ZURAWIAMI i STX :/
Gagarin / 2007-09-11 16:36 / Bywalec forum
Witajcie - a nie sądzicie że teraz jest dośc dobry moment na LOTOSka ?
Gagarin / 2010-03-10 23:33 / Bywalec forum
Prawdę mówiąc też przymierzałem się do zakupu EEX i pewnie to by było ciekawszą opcją - ale zobaczymy - w chwili obecnej cały przeznaczony na giełdę fundusz wyczerpałem - może coś się odsprzeda i jeszcze znajdzie się ta spółeczka na mojej liście
Gagarin / 2010-03-10 23:38 / Bywalec forum
Na kopexie już raz ładnie zarobiłem - po zakupie lipcowym w cenie 17.9 i odsprzedaży w granicach dzisiejszej ceny, BIOTON porażka największa ze wszystkich jakie miałem - trzymam bo nie chce mi się tego ruszać. Odnośnie firmy od ząbków to może coś się rozwinie (kiedyś) a PGE kupiłem ze względu że mój najlepszy przyjaciel jest pracownikiem w PGE w Lublinie :)

Najnowsze wpisy