Forum

Komentarze użytkownika "Gagarin"

Komentarze użytkownika: Gagarin

Gagarin / 2007-09-11 16:50 / Bywalec forum
Ja też mam taką nadzieję że standardowo powinien zaraz (niebawem - czyli w bliżej nieokreślonym czasie) odbić - mam troszke LOTOSU za 44 zeta i może jutro troszke dokupie

Re: Komentarze do portfela "Ajwen"

Gagarin / 2007-10-02 22:25 / Bywalec forum
Widzę iż na razie nic nowego nie kupujesz....

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2007-11-09 15:18 / Bywalec forum
Jak sądzicie: ile czasu trzeba będzie poczekać oby odrobić ok 30% straty na takich spółkach jak:
Graal, Żurawie, Bioton czy Armatura?

Zakupu dokonałem w większości na początku wakacji, ale zakup był na ok 2-3 lata więc mam jeszcze sporo czasu do sprzedaży.

Z góry dzięki za odpowiedź

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2008-02-13 15:50 / Bywalec forum
Witajcie!

Pomożecie w sprawie HAWE?

Nic sie nie znam na PP - mam w tej chwili 40 sztuk PP (akcje HAWE posiadam już dość długo - i dostałem z przydziału te 40PP).
Czy warto zapisać sie na akcje HAWE (z 40PP będzie 800 akcji w cenie 1.05 za sztukę)
Gagarin / 2008-02-13 16:56 / Bywalec forum
Serdeczne dzięki za odpowiedzi :)

Zobaczę co jutro się będzie jeszcze działo z akcjami i z PP HAWE. Akcji tak strasznie długo też nie trzymałem (zakupione były po 40.86) ale w chwili obecnej sam nie wiem co myśleć o niniejszej spółce a raczej o przyszłej cenie akcji HAWE

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2008-02-28 19:20 / Bywalec forum
Witajcie,

mam pytanko (jako amator, który ma część środków ulokowanych na giełdzie)

(już kilkakrotnie zadawałem różnego rodzaju pytanka w "portfelu Biga" i zawsze uzyskiwałem zaspakajające mnie odpowiedzi :) dlatego właśnie teraz chciałbym Wam zadać kolejne pytanko).

Od kilku miesięcy posiadam akcje ok 8 spółek ale 3 spółki stanowią ok 75% mojego portfela, są to:

1) CEZ (kupiony za ok 145 zł)
2) LOTOS (42 zł)
2) BIOTON (1.18)

jak widzicie przyszłość dla powyższej inwestycji (na razie nie mam potrzeby wyjmowania pieniążków z giełdy - więc może to być inwestycja nawet kilkuletnia)

z góry dzięki za odpowiedz :) pozdrawiam serdecznie

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2008-03-03 15:50 / Bywalec forum
Witajcie,

ahh ten BIOTON mój nieszczęsny.... wiedziałem że będzie dziś z nim ciężko ale obstawiałem spadki -5%. Teraz tylko będę czekał żeby doszedł kiedyś przynajmniej do 1.18 i chyba się go pozbędę.

PS LOTOS w sumie też ostro poleciał w ubiegłym tygodniu....

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Gagarin / 2008-04-21 10:39 / Bywalec forum
Witajcie,

zawsze zadaje Wam różne pomocne mi pytanka i szybko dostaję mądre odpowiedzi, dlatego i tym razem bardzo Wa sproszę o radę lub jakies przemyślenie.

Posiadam 1/3 portfela akcji w spółce BIOTON - zakupionej po ok 1,12 zł (myślałem w chcwili zakupu o inwestycji długoterminowej - przynajmniej na 3-5 lat),

macie jakies przeczucia odnośnie tej spółki - bo ostatnie spadki mnie dobiły (a niedawno mogłem sprzedać z minimalną strata spółkę i uważam iż to by była dobra decyzja)

mogę czekać te 5 lat - no chyba że jeszcze będzie jakieś wybicie powiedzmy do ok. 0.9zł to bym spokojnie mógł sprzedać


proszę o jakac odpowiedz i z góry serdecznie dziękuje
Gagarin / 2008-04-21 11:44 / Bywalec forum
Czyli co czas pokaże to wilka niewiadoma.... ale raczej w najblizszym czasie nic pięknego nie będzie z BIOTONEM,

chociaż za 5 lat .....


hmmm mam problem.. :(

Re: Komentarze do portfela "amelian"

Gagarin / 2010-03-08 23:46 / Bywalec forum
Najlepsze życzonka z okazji dzisiejszego DNIA... przesyłam ja ;)

(jestem jak na razie biernym obserwatorem portfela pietroo i widząc kobitę biorącą czynny udział w niniejszym "portfelu" w dniu jej święta przesyłam życzonka na jej prywatnym "portfelu")....

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Gagarin / 2010-03-10 23:00 / Bywalec forum
Witajcie,

jako iż od pewnego czasu jestem obserwatorem niniejszego PORTFELA wypadałoby wyjść z cienia i jeżeli pozwolicie zacząć brać udział w rozmowach waszego miłego grona.

Powiem tylko tyle, że nie mam zbyt dużej wiedzy związanej z rynkami finansowymi - a przygodę z GPW zacząłem ok 8 lat temu (zaś po pierwszym roku inwestycji miałem przerwę 4 letnią, po której wróciłem na rynek polskich akcji w najbardziej niekorzystnym czasie - kiedy to zaczęło wszystko lecieć w dół).

Moja prywatna ksywa to Gagarin (nadana jeszcze w czasach szkoły podstawowej)
Gagarin / 2010-03-10 23:14 / Bywalec forum
Dzięki za zaproszenie :)

mam tylko nadzieję że PAN GOSPODARZ mnie nie wyrzuci ;)
Gagarin / 2010-03-10 23:20 / Bywalec forum
A tak właśnie zacząłem coś nowego - choć zgodnie z wpisami w portfelu - są to bardzo świeże inwestycje... zobaczymy czy coś z nich wyjdzie...
Gagarin / 2010-03-10 23:26 / Bywalec forum
8 lat- ale samej gry nie było aż tak wiele

miałem 2 wejścia tak jak wyżej napisałem:

- pierwsze te ok 8 lat temu (3 rok studiów) i się przejechałem na akcjach MIESZKA (w które zainwestowałem ok 40% sumy na inwestycje) - po roku musiałem wyjąc kasę

- drugi powrót - na samej górce - część inwestycji na GPW część w fundusze...
Gagarin / 2010-03-10 23:29 / Bywalec forum
Poranne wstawanie - chyba nikt tego nie lubi... ja na szczęście mogę jeszcze do końca marca trochę później wstawać - tzn o której wstanę o tej wstanę.... :)

Najnowsze wpisy