Forum

Komentarze użytkownika "gangbang"

Komentarze użytkownika: gangbang

Re: GPW pod presją ukraińskiego konfliktu, z szansą na odbicie

gangbang / 2014-04-15 08:30
gangbang / 213.199.253.* / 2013-06-30 19:07 usuń

Kupuj kupuj dawco

Przecież to robię , i umiem korzystać ze stop los a , w przeciwieństwie do niektórych pazernych nieudaczników. No ale oczywiście ja niczego nie kupiłem buhahaha w w promocji , bo jestem GOLASEM.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:09

Bzdury, pojedynczy odczyt pojedycznego wskaźnika, czy nawet dwóch, nie przesądza O NICZYM,

Eksport , produkcja to już kolejny chyba.
pojedycznego

Sprawdż w słowniku co to oznacza , może tak się nie spiesz bo wypisujesz coraz większe brednie.
stąd twoja desperacja tutaj


Ależ ja mam świetny humor , dla mnie słonko świeci , akcje zarabiają , chce się żyć.Twoja analiza sytuacyjna bierze w łeb po raz kolejny.
Zdesperowany i zapakowany w straty zaklinacz deszczu na pustyni :-)

Moje akcyjki mają się świetnie , nie trzeba szukać żadnych amerykańskich giełd jak u nas na tej naszej GPW okazji do zakupów co nie miara , a dywidendy płacą uczciwe i dość wysokie , jeszcze raz żyć nie umierać.Życzę wszystkich takich inwestycji , pozdrawiam posiadających akcje.

Re: Nerwowa końcówka na GPW. Cały tydzień na plus

gangbang / 2013-07-21 17:49
Ale używa a nie nosi dla ozdoby tak jak SYNONIM.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:39
Jeżeli za punkt odniesienia przyjąć analogiczną sytuację z 2011r. gdy nasi politycy grzebali przy OFE.Można śmiało zakładać że po jej wyjaśnieniu nastąpią całkiem przyzwoite wzrosty , a beneficjentami będą prawdopodobnie konkretne papiery dywidendowe.Najbardziej przeceniony jest też WIG20 , ale nie tylko.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:35

wioskowy głupku

Tylko że on na giełdzie czuje się jak ryba w wodzie , zarabia najprościej rzecz ujmując.A ty spamerze wirtualny inwestorze , opisujesz błąd za błędem i się jeszcze tym przechwalasz.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:28
Gdyby celowo nie odstraszał ludzi od giełdy i akcji , pisał że coś kupuje lub sprzedaje nawet w wirtualnie , to tak .Ale uważam że robi to celowo , manipuluje danymi , łże i ludzi zniechęca do inwestowania czy jak kto woli grania na giełdzie.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:25

Buhahahahaha, dywidendowi maniacy a dywidenda w każdej chwili może przestać wypłacana i wiele razy tak było i wtedy zostaniecie na stratach z tymi śmieciami bez szans na odrobienie wtopy

Dywersyfikacja portfela akcji również dywidendowych , zgłoś się jak jeszcze troszkę się podszkolisz.
Dawca kapitału

No to napisz w co ty inwestujesz że nie jesteś dawcą a biorcą hahahahahaha.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-21 17:01

synonim

Daj głos , zaszczekaj.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 17:33
Dobra robię rząd już chyba dość wkurzyłem naganiaczy.Pozdrawiam wszystkich handlujących akcjami , trzymajcie się ciepło.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 16:47
Kogo na tym forum interesują notowania tych aktywów.Zastanawiałeś się nad tym.

Re: GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

gangbang / 2013-07-19 16:46
Z tyłu głowy nadal tkwi OFE , i nie żadne emerligi SYNONIMa tylko nie rozwiązana sprawa z OFE.Nikt nie chce za grubo wchodzić jak jest okres niepewności.Każdy czeka okazji i widać to po miedziaku.

Re: Nerwowa końcówka na GPW. Cały tydzień na plus

gangbang / 2013-07-22 10:39

synonim ze smartfona / 5.172.252.*

A taki lamus może jedynie służyć swemu panu , bo sam nie ma kasiorki .Forumowy inwestor.A rebusy i krzyżówki to tak coś dla ciebie.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-26 13:39

Jeden z drugim najmądrzejszy jak trzeba komentować portfel innych ale sami peniacie napisać co macie.

Przecież już to mam , a nie dobieram.Czy ty rozumiesz znaczenie wypowiadanych słów.Odpiszesz mi że po fakcie.O dobieraniu pisałem i jakich , sam sobie sprawdż.A dziś biorę dywidendy i kibicuję dalszym wzrostom.Widzisz te twoje numery są mi znane na pamięć.Zakład aktualny , spradż login który ci tak uwierał.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-26 13:54
Och ten poziom na WIG 20 , 2500 zostanie przebity w tym jeszcze roku.Krach men zalogowany sam wyznaczył ten poziom a teraz nie chce podjąć wyzwania jak facet tylko wije się jak wąż aby tego uniknąć.Powinien zatem zmienić login , proponuję EUNUCH.

Re: GPW pod presją ukraińskiego konfliktu, z szansą na odbicie

gangbang / 2014-04-15 08:13
synonim / 2011-09-18 15:18 / portfel / Tysiącznik na forum usuń
Grecja zbankrutuje we wtorek?No i co sprawdziło się ale przecież to on jest mistrzem wklejek , ja tego zupełnie nie potrafię a zlecenia na zakup akcji wysyłam gołębiem pocztowym.

Najnowsze wpisy