Forum

Komentarze użytkownika "gangbang"

Komentarze użytkownika: gangbang

Re: Neutralne otwarcie tygodnia na giełdach w Europie

gangbang / 2013-07-22 11:04
Likwidacja to mało prawdopodobne nawet pod uwagę nie brane.A że do tego momentu bujać będzie to już wszyscy się przyzwyczaili i obkupili żeby póżniej płaczu nie było że im okazja odjechała z przed nosa.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-26 13:39

Jeden z drugim najmądrzejszy jak trzeba komentować portfel innych ale sami peniacie napisać co macie.

Przecież już to mam , a nie dobieram.Czy ty rozumiesz znaczenie wypowiadanych słów.Odpiszesz mi że po fakcie.O dobieraniu pisałem i jakich , sam sobie sprawdż.A dziś biorę dywidendy i kibicuję dalszym wzrostom.Widzisz te twoje numery są mi znane na pamięć.Zakład aktualny , spradż login który ci tak uwierał.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-26 13:54
Och ten poziom na WIG 20 , 2500 zostanie przebity w tym jeszcze roku.Krach men zalogowany sam wyznaczył ten poziom a teraz nie chce podjąć wyzwania jak facet tylko wije się jak wąż aby tego uniknąć.Powinien zatem zmienić login , proponuję EUNUCH.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:15
Wzrost PKB Chin 7,7.Można się rozmarzyć.Ale według niektórych przemysł u nich się zwija.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:18

Ożywienie w Polsce będzie niemrawe

O proszę kto to mówi , nowy serial.Czyżby wiatr zmienił kierunek.
synonim /

Tylko jeszcze przeproś ,wypadało by.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:20
Przecież wszyscy się domyślają , że to spamer.Słynny KEN też zamieszczał podobne wpisy , dodawał że panele na drzewach rosną w A fryce.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:24

No ale na tym pociesznym forum powszechna jest także wiara

Powszechna jest wiara że nie można odstraszać od giełdy i akcji.Tylko że to fakt.Ale jak spada ilość lokat i inwestycji w obligi i fundusze z nimi związane to instytucje nie będą przecież oszczędzały na pismakach.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:28
Złotówka za to umacnia się do USD, a jak ożywienie u nas potwierdzą dane PMI z naszej gospodarki.To kolejnej obniżki stóp procentowych może nie być i kurs USD nie utrzyma się powyżej 3 zł.co stanie się z zyskiem na amerykańskich obligach hahahahahahaha.

Re: Po dobrym starcie, indeksy w Europie tracą na wartości

gangbang / 2013-07-27 19:33

"Polaczkowatość" to określenie bardzo popularne,

Siebie możesz tak określać , bo ja jestem dumnym Polakiem ,gnido.Radiomaryjny pederasta to też określenie bardzo popularnych takich c****.

Re: Polski przemysł zaskakuje. Tak dobrze nie było od...

gangbang / 2013-08-01 08:43

zakończony mimo wielkich wysiłków spadkiem głównych indeksów.

Ordynarne , prostackie kłamstwo dlatego zamiast dyskutować z tobą zostałeś zgłoszony do usunięcia.Chyba nie masz żalu.

Re: Polski przemysł zaskakuje. Tak dobrze nie było od...

gangbang / 2013-08-01 08:47

teraz będzie podobnie ,

Teraz mamy OFE i tamten scenariusz może w łatwy sposób się nie sprawdzić.
78.10.73.*

Coś dziwnie zmienia ci się ten numer.

Re: GPW pod presją ukraińskiego konfliktu, z szansą na odbicie

gangbang / 2014-04-15 08:08
synonim / 2013-06-25 14:10 / portfel / Tysiącznik na forum usuń

dno już osiągnięte

Jak ty to piszesz to ja nie widzę innego wyjścia jak tylko puty załadować na jak najdalszej serii A oto czeski film pt.SYNONIM W KOREKCIE BIERZE CALL e , w okolicach 2150.

Re: GPW pod presją ukraińskiego konfliktu, z szansą na odbicie

gangbang / 2014-04-15 08:13
synonim / 2011-09-18 15:18 / portfel / Tysiącznik na forum usuń
Grecja zbankrutuje we wtorek?No i co sprawdziło się ale przecież to on jest mistrzem wklejek , ja tego zupełnie nie potrafię a zlecenia na zakup akcji wysyłam gołębiem pocztowym.

Re: GPW pod presją ukraińskiego konfliktu, z szansą na odbicie

gangbang / 2014-04-15 08:30
gangbang / 213.199.253.* / 2013-06-30 19:07 usuń

Kupuj kupuj dawco

Przecież to robię , i umiem korzystać ze stop los a , w przeciwieństwie do niektórych pazernych nieudaczników. No ale oczywiście ja niczego nie kupiłem buhahaha w w promocji , bo jestem GOLASEM.

Re: GPW pod presją ukraińskiego konfliktu, z szansą na odbicie

gangbang / 2014-04-15 08:34
Ciekawi mnie czy korekta u nas będzie kontynuowana , ja już załadowałem do gołębia pocztowego zlecenie na zakup akcji.Teraz nie będę podawał jakiej spółki bo może nie dolecieć.Jak zlecenie dojdzie to podam specjalnie dla SYNONIMA DUŻYMI żeby sobie zapisał.

Najnowsze wpisy