Forum

Komentarze użytkownika "Gapa12"

Komentarze użytkownika: Gapa12

Jak ubiegać się o świadczenia rodzinne?

Gapa12 / 2012-03-01 12:46 / Bywalec forum
Po zmianach które zaszły w świadczeniach rodzinnych totalnie nie orientuje się co mam wypełnić, jak wypełnić...nie wiem nawet czy teraz, po tych zmianach mogę w ogóle się ubiegać o świadczenia rodzinne? Czy mógłby mi ktoś pomóc w moim problemie?

Re: Sikorski pozwał znany dziennik za antysemickie wpisy

Gapa12 / 2012-03-01 14:51 / Bywalec forum
Oż to obrońca ludzkiej godności!! Szkoda tylko że tak nie dba o obywateli Polski!!

Przyczyna katastrofy kolejowej w Polsce

Gapa12 / 2012-03-07 13:25 / Bywalec forum
Bardzo prawdopodobne żre przyczyną katastrofy kolejowej pod Szczekocinami była awaria zwrotnicy... na razie badane są wszystkie możliwości... Mam nadzieję że rząd wyciągnie jakieś wnioski po tej katastrofie i w końcu zacznie sie modernizacja naszych linii kolejowych...

Re: Przyjęcie euro. Zdążymy do 2015?

Gapa12 / 2012-03-29 14:22 / Bywalec forum
Mam szczerą nadzieję że Euro nigdy nei zostanie przyjęte w naszym kraju!!

mBank-nowa inwestycja

Gapa12 / 2012-03-29 14:30 / Bywalec forum
Ciekaw jestem co nowego zaproponuą klientom...

Re: Cenzura w Chinach. Kolejna strona zamknięta

Gapa12 / 2012-04-06 13:44 / Bywalec forum
Nie długo u nas będzie tak samo, wszak lieberalne PO nam to zagwarantuje!!!

Re: Zamiast emerytur dostaniemy trumny. Co na to eksperci?

Gapa12 / 2012-04-12 15:30 / Bywalec forum
Boje się myśleć jak będzie wyglądał ten kraj za paredziesiąt lat, 50 % Polaków, straty z powodu niżu demograficznego i emigracji naszych rodaków...

Rozliczenia małżonków

Gapa12 / 2012-04-16 11:01 / Bywalec forum
Wiem że zostało mało dni do kiedy można się złożyć zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda wspólne rozliczenie małżonków? Czy wypisuje się to na jednym Picie ?

Kaczyński chce wyjaśnić, czy Smoleńsk to był zamach

Gapa12 / 2012-04-16 13:10 / Bywalec forum
A czy słyszelisćie o tym że Rosja poprosiła o lustrację naszych pilotół którzy sterowali samolotem w ten dzień, rzecz jasna nasz rząd się zgodził...co jest grane ?!!!

Handel w internecie

Gapa12 / 2012-04-17 14:24 / Bywalec forum
Chciałbym się spytać o handel w internecie. Czy jeżeli będę chciał zacząć handlować ciuchami na stronce internetowej, to czy muszę mieć jakieś pozwolenie? Jak wygląda sprawa z rocznym rozliczeniem się z ZUS ?

Wynagrodzenie przy umowie zlecenie.

Gapa12 / 2012-04-18 14:29 / Bywalec forum
Dostałem pracę. Niestety nie będę pracował na umowę o pracę , ale na umowę o zlecenie. Dlatego kieruje do Was takie pytanie: czy jeżeli pracuję na umowę zlecenie, minimalna płaca również i mnei dotyczy ? Czy też tylko i wyłącznie jeżeli bym pracował na umowę o pracę?

Jazda po pijaku na rowerze

Gapa12 / 2012-04-19 13:23 / Bywalec forum
Nie twierdzę że jestem aniołem , czy coś w tym stylu, ale jeśli policja grozi mi że za jazdę po pijaku na rowerze, mogę trafić do więzienia , to chyba gruba przesada!! Tydzień temu wracałem do domu na rowerze po trzech piwach. Złapała mnie policja. Na szczęście nie mam prawka, więc nie mieli mi co zabierać? Ale cyz naprawdę mogę trafić za to do więzienia?

zakup towaru w sklepie internetowym

Gapa12 / 2012-05-02 12:58 / Bywalec forum
Zakładam sklep internetowy. Mam pytanie czy do każdej zakupionej rzeczy musze wystawiać rachunek? Czy równocześnie mogę prowadzić parę róźnych sklepów internetowych ? Rzecz jasna z różnym asortymentem...

Bankowość internetowa-w którym banku najlepsza?

Gapa12 / 2012-05-08 14:44 / Bywalec forum
Posiadam konto w Alior Bank, naprawdę fajna i intuicyjna bankowość internetowa!!

Re: Da się zarobić na nieruchomościach. Nawet teraz

Gapa12 / 2012-05-17 14:07 / Bywalec forum
Wydaje mi się że zwłaszcza teraz da się najbardziej zarobić na nieruchomościach...bo w zasadzie inwestowanie na giełdzie nie jest najlepszą opcją...

Najnowsze wpisy