Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-05-12 12:03 / Tysiącznik na forum
Pięknie ta spółka dzisiaj podnosi ciśnienie:-)
GDA66TY / 2011-05-12 12:03 / Tysiącznik na forum
Tematem była przyszłość spółki. Dość ciekawie się zapowiada.
GDA66TY / 2011-05-12 10:09 / Tysiącznik na forum
Wzrost niezależnie od TVNCNBC jest i będzie.
Idziemy na 1 zł. :-)

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-05-12 09:52 / Tysiącznik na forum
TVNCNBC właśnie sp. CALATRVA jest omawiana.
GDA66TY / 2011-05-11 22:10 / Tysiącznik na forum
Wiadomym jest że jeżeli na jakiejś spółce wydarzą się nie przewidziane okoliczności to zainterweniuje i na pewno was o tym poinformuje.
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy sp. CALATRAVA. :-)

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-05-11 22:06 / Tysiącznik na forum
Siedzę na GPW już od paru lat. Sporo analiz,czytania rekomendacji,literatura, trochę nauki,
przede wszystkim non stop obserwacja notowań. Może to fanaberia ale jakoś tak dziwnie
od pewnego czasu podświadomie nabrałem zaufania do tej spółki. Jak na razie to nie przeliczyłem się. Kiedyś wskoczyłem tu przy 0,32zł. i sprzedałem akcje po 0,42zł. jeżeli ktoś mnie wtedy znał to może to potwierdzić bo o transakcjach pisałem na forum na żywo.
Gdy sprzedałem akcje to latałem po innych spółkach jak szczur po żelaznym sklepie z różnorakim skutkiem. Generalnie wróciłem tu z tym samym kapitałem jak przy wyjściu.
Mam na dzień dzisiejszy sp.SKOTAN, sp. KOV no i sp. CALATRAVA i nie zamierzam zmienić ich do końca roku. Mam swoje inne źródła dochodu także pozostaje mi czekać na akcjach i życzyć sobie i wam powodzenia i potężnych zysków które na pewno się pojawią.
GDA66TY / 2011-05-11 13:30 / Tysiącznik na forum
Leci w dół bo skup akcji zacznie się od 16tego maja.
Teraz korekta ale i tak jak na takie wzrosty to jest spokojnie.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-05-11 09:05 / Tysiącznik na forum
Skrócona nazwa emitenta
KULCZYK OIL VENTURES INC.
Temat
Decyzja o zamiarze notowania na AIM i plany podwyższenia kapitału na tym rynku
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Kulczyk Oil Ventures Inc. (“Kulczyk Oil", “KOV" lub “Spółka") informuje, iż w dniu 10 maja 2011 r. Rada Dyrektorów KOV podjęła decyzję o zamiarze ubiegania się o notowanie akcji KOV na London Alternative Investment Market (“AIM") - Alternatywnym Rynku Inwestycyjnym w Londynie i jesienią 2011 r. planuje podwyższenie kapitału na tym rynku. Szczegółowe plany i harmonogram wejścia na AIM oraz dalsze informacje na temat wielkości kapitału, który byłby pozyskany tą drogą, zostaną przekazane w późniejszym terminie, po ich ostatecznym ustaleniu.

Decyzja Spółki o podjęciu starań o notowanie jej akcji zwykłych na drugim rynku - AIM - jest podyktowana chęcią zapewnienia inwestorom szerszego dostępu do akcji KOV na jednym z głównych rynków dla spółek z sektora ropy i gazu. Jednocześnie Spółka, poprzez swoją dalszą obecność na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, będzie nadal wypełniać zobowiązania wobec polskich inwestorów.

Na londyńskim AIM KOV zamierza pozyskać finansowanie w kwocie wystarczającej na nabycie udziałów w licencji OML 42 w Nigerii w ramach uczestnictwa w konsorcjum Neconde, o czym Spółka informowała w Raporcie bieżącym nr 26/2011. Ponadto, część nowych kapitałów pozyskanych na AIM zostanie przeznaczona na sfinansowanie programu prac na 2012 r. w Brunei, gdzie spółka posiada 40 i 36 proc. udziałów w prawie użytkowania górniczego odpowiednio w Bloku L i Bloku M oraz w Syrii, gdzie KOV ma rzeczywisty 45 proc. udział w Bloku 9.

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-05-10 07:28 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/artykul/7,1049529-Calatrava-Capital-rusza-ze-skupem-wlasnych-akcji.html

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-05-08 16:11 / Tysiącznik na forum
Czekanie na impuls wzrostu dobiega zenitu!!!

Re: KOV

GDA66TY / 2011-05-06 22:20 / Tysiącznik na forum
Jak na dzisiejszy dzień na którym padły takie pozytywne informacje tu muszę stwierdzić
że zaliczyliśmy porażkę. Mimo wszystko to po takim info i przy takim zainteresowaniu na forach i w mediach to liczę na szybki wzrost do 2,20zł.

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-05-06 22:10 / Tysiącznik na forum
Dziwi mnie fakt że przy takim wzroście tak mało się pisze o naszej spółce w mediach.
Z drugiej zaś strony to ciekawi mnie co będzie się działo gdy zaczną pisać bo przecież zainteresowanie tym co tu się dzieje rośnie i to coraz bardziej.

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-05-06 17:33 / Tysiącznik na forum
3xxx z tym 0,7zł pomyliłeś się o jeden dzień także mieścisz się w granicach tolerancji.
Gratuluje ja strzeliłem pomyłkę z 0,65zł o 3 dni.
Jesteś lepszy moje uznanie :-)
Idziemy na 1 zł.
GDA66TY / 2011-05-06 16:28 / Tysiącznik na forum
Piter72 za kogo ty mnie masz???
Ja nie jestem z tych którzy chwalą się milionami lub wczasami na Malediwach na forum.
Uważam że człowiek wart jest tyle ile warte są słowa przez niego wypowiadane.
Reszta jest nieistotna bo i tak byś nie uwierzył.

Re: IBSYSTEM

GDA66TY / 2011-05-06 15:23 / Tysiącznik na forum
Hehe nawet już nikt nie przepowiada korekty a nawet że się przewieziemy z tym naszym zaufaniem do spółki.
Chciał bym zobaczyć jakie mają kocie mordy ci co sprzedali po 60 gr.haha

Najnowsze wpisy