Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-29 15:44 / Tysiącznik na forum
Proponuję wejść na akcjonariat i sprawdzić datę aktualizacji na akcjach R.Karkosika.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-28 13:53 / Tysiącznik na forum
Szału nie ma.
Koniec roku to spokojniejszy okres na giełdach.
Ja osobiście twierdzę że skoro akcje są skupowane przez osoby mające dostęp do informacji poufnych to coś jest na rzeczy. Trudno można sobie wyobrazić firmy które od razu na początku dają potężne profity. SKOTAN w 2012 roku będzie przebojem GPW !!!

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-27 21:14 / Tysiącznik na forum
Szybki powrót hossy nam sprzyja.
Czuję mocny wzrost pod 4 zł. :-)
Powodzenia wszystkim jesteśmy najlepsi. :-)
Karkosik był ,jest i będzie moim największym idolem !!!

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-27 13:05 / Tysiącznik na forum
Cena mocno wzrosła ale jeszcze poczekam a co mi tam ja mam czas :-)

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-23 09:10 / Tysiącznik na forum
Ale jazda !!!
A my dalej swoje :-)

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-22 09:52 / Tysiącznik na forum
No cóż historia lubi się powtarzać.
Idziemy na 3 zł.:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2011-12-21 15:23 / Tysiącznik na forum
http://inwestycje.pl/gospodarka/ukraina_negocjuje_z_rosja_cene_gazu%3b151191%3b0.html

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-21 11:18 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy pamiętasz ale pisałem poniżej że SKOTAN ma to do siebie że po dobrych info. odpala z opóźnionym zapłonem :-)
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na święta i nadchodzący nowy rok.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-12-19 22:03 / Tysiącznik na forum
Szeroki rynek ma moc !

Re: KOV

GDA66TY / 2011-12-18 21:22 / Tysiącznik na forum
Optymistyczne wiadomości na temat Ukrainy prowadzą do niczego innego jak stabilizacji kursu. Znaczy to że kurs nie leci w dół a na wzrost bym z tego powodu nie liczył.
Pod wzrosty potrzebna jest nam ropa pompowana ze złóż w Nigerii.!!!
Co do Brunei to dobrze by było gdyby w końcu odkryto jakieś konkretne złoża ropy ale pamiętać należy że w tamtym rejonie od wykrycia do eksploatacji potrzeba ok. 2 lat.
Kurs został mocno uwalony z powodu zamieszek w Syrii gdyż jak pamiętacie po badaniach sejsmicznych 3D stwierdzono tam potężne pokłady ropy do który nie możemy niestety się na dzień dzisiejszy dowiercić i podejżewam że ta niemoc jeszcze długo potrwa.
Ale nawet w Syrii mimo dogodnych warunków infrastrukturalnych od znalezienia ropy do jej eksploatacji trzeba poświęcić rok ciężkiej pracy.
Reasumując na dzień dzisiejszy aby po emisji nowych akcji na AIM nie było problemu z dalszym finansowaniem musi być taki postęp prac w Nigerii z ropą jak na Ukrainie z gazem. Potem to już tylko czeka nas dywidenda i skup akcji własnych przez KOV.
Wówczas my też zostaniemy szejkami:-)
Inwestycja w KOV to jest inwestycja długo terminowa i ze względu na niestabilny szeroki rynek musimy być bardzo czujni.

Re: RPO upomina się o kąpiele dla więźniów

GDA66TY / 2011-12-18 17:58 / Tysiącznik na forum
Gdy czytam o warunkach w jakich żyją więźniowie to nasuwa mi się myśl
odnośnie pracy do 67 lat.
Nie jeden murarz,spawacz itd.itp.po wypracowaniu lat spokojnie może dopuścić się przestępstwa obarczonego takim wyrokiem jaki zapewni mu odsiadkę do osiągnięcia wieku emerytalnego.
Po co tułać się po śmietnikach jak można sobie w ciepełku z pełnym wyżywieniem przy TV posiedzieć w więzieniu.!

Re: KGHM

GDA66TY / 2011-12-16 17:11 / Tysiącznik na forum
Od 90tych lat wszelkie możliwe spółki są prywatyzowane.
Zawsze zadawałem sobie pytanie co to będzie jak już wszystko sprywatyzują. Przecież z akcji KGHM skarb państwa miał dobre dywidendy.
Odpowiedź już wszyscy znają.
Po sprywatyzowaniu wszystkie firmy zostaną konkretnie opodatkowane i rząd wyjdzie na tym jeszcze bardziej na +
Dziwi mnie tylko fakt że związki zawodowe które zawsze tak krzyczały ,teraz milczą.
Czyżby Tuski zakomunikował im że jak będą podskakiwać to ich wywali z zakładów pracy???

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-16 12:07 / Tysiącznik na forum
smarko masz u mnie piwo !
teraz idę spać bo wróciłem z dalekiej podróży.
sukcesów życzę.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-12-16 11:39 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/artykul/9,1153570-Skotan-otrzymal-ponad-13-6-mln-zl-dofinansowania-od-PARP.html
Się tu dzieje :-)
Zaraz nadciągnie druga fala i mamy widły :-)

Re: CEDC

GDA66TY / 2011-12-16 11:34 / Tysiącznik na forum
Nie posiadam akcji tej spółki ale widzę że inwestuje tu wielu moich dobrych znajomych.:-)
Mam jedną ciekawą informacje dla was.
Otóż bardzo poważnym odbiorcą i dystrybutorem wódki żubrówka biała jest sieć ,,biedronka"
towar ten schodzi na pniu i bije rekordy sprzedaży.

Najnowsze wpisy