Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2010-07-12 10:51 / Tysiącznik na forum
Twoje nastawienie do kościoła to już nie mój problem.
GDA66TY / 2010-07-12 10:59 / Tysiącznik na forum
Popisz sobie debilku masz okazję się wykazać bo ja nie mam czasu dzisiaj na pisanie bzdetów z głupkiem.
Mam dzisiaj ciekawsze tematy na innym forum a tam tacy idioci jak ty nie mają wstępu.
Skomentuj to sobie w wiadomym stylu na pewno bardzo ciekawym hehe.

papa kanałowy palancie.
GDA66TY / 2010-07-13 10:07 / Tysiącznik na forum
No właśnie takie wpisy są dobre bo zazwyczaj są nie wypałami.
Teraz można wrzucić wpis że się kupiło po 0,62 zł. :-) za 2/3 sumy tylko to już po fakcie i wiadomo że to już wpis nie wiarygodny.
GDA66TY / 2010-07-13 10:24 / Tysiącznik na forum
djastra nie przejmuj się. Pomyśl o tych co wczoraj sprzedawali sp. CHEMOS 0,60 zł. i kupowali sp. KAREN po 2,10 zł.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-07-13 11:17 / Tysiącznik na forum
Spółka CHEMOSERVIS-DWORY S.A. wchodzi w segment utylizacji odpadów przy opracowywanym na terenie Polski projekcie „termicznej utylizacji odpadów nieprzydatnych jako surowiec wtórny

Oświęcim, 13 lipca 2010 – CHEMOSERVIS-DWORY S.A. – dostawca usług z zakresu utrzymania ruchu na instalacjach przemysłowych – w dniu 12 lipca 2010 roku podpisał porozumienie z niemiecką firmą Oschatz GmbH. Na jego mocy spółki rozpoczną współpracę przy opracowywanym na terenie Polski projekcie „termicznej utylizacji odpadów nieprzydatnych jako surowiec wtórny (spalarnie odpadów)”. Chemoservis-Dwory S.A. będzie liderem konsorcjum, które startować będzie w przetargach i realizować przedsięwzięcia z zakresu utylizacji odpadów.
GDA66TY / 2010-07-13 11:23 / Tysiącznik na forum
„Jednym z bazowych elementów strategii Chemoservis-Dwory jest dążenie do dywersyfikacji źródeł przychodów, co pozwolić na utrzymania ich wysokiego poziomu nawet w okresach gorszej koniunktury gospodarczej. W ramach tych działań podpisaliśmy właśnie porozumienie, które pozwoli rozpocząć nam świadczenie usług w segmencie utylizacji odpadów. To bardzo atrakcyjny segment obejmujący m.in. spalarnie odpadów komunalnych, które są potrzebne w wielu gminach na terenie całego kraju. Naszym partnerem jest niemiecka spółka Oschatz GmbH posiadająca kompleksową wiedzę oraz referencje zdobyte na bazie wieloletniego doświadczenia podczas realizacji licznych inwestycji w tym instalacji na paliwa zastępcze w Niemczech i Turcji. Spółka Oschatz GmbH na tym etapie będzie odpowiedzialna za dostarczenie technologii. W kolejnych etapach naszej współpracy rozważamy nasze zaangażowanie także w innych projektach w tym segmencie m.in. w budowę kotłowni na biomasę. W Polsce jest to ciągle bardzo chłonny rynek, a dyrektywy unijne w tym zakresie sprawiają, że zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe.” - mówi Wojciech Mazur, Prezes Zarządu Chemoservis-Dwory S.A.

Chemoservis-Dwory S.A. rozwija również swoją działalność podstawową. Na początku miesiąca Rada Nadzorcza Chemoservis-Dwory S.A. wyraziła zgodę na rozpoczęcie przez Spółkę negocjacji w sprawie przejęcia zagranicznej spółki z tej samej branży. Sukces rozmów będzie oznaczać istotny wzrost grupy kapitałowej na poziomie przychodów i wyniku netto, a także wejście Chemoservis-Dwory S.A. na rynki zagraniczne

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-07-13 12:23 / Tysiącznik na forum
Zryw osłabł. Powinna nadejść druga fala.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-07-13 14:00 / Tysiącznik na forum
Nikt nie pisze o powodach wzrostu sp. CHEMOS.
Jak nie padnie żadna wzmianka na ten temat
to kończymy na 0,67zł. a jutro dalej na północ.
GDA66TY / 2010-07-13 14:21 / Tysiącznik na forum
http://chemoservis.pl/

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-07-13 14:23 / Tysiącznik na forum
Do Pan Tadeusz
http://chemoservis.pl/informacja-prasowa-chemoservis-dwory-sa

Re: KAREN

GDA66TY / 2010-07-13 14:32 / Tysiącznik na forum
Ale tu dzisiaj jazda.
Strach się bać.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2010-07-13 14:50 / Tysiącznik na forum
Na tej inwestycji pieniążki muszą swoje odleżeć.
Potrzebny tu jest czas,czas i czas.
Cierpliwi zostaną wynagrodzeni.
GDA66TY / 2010-07-13 15:27 / Tysiącznik na forum
bin laden ja na SKOTANIE jeszcze swoje zarobię.
GDA66TY / 2010-07-13 15:29 / Tysiącznik na forum
A swoje to znaczy sporo bo jestem wymagający.
GDA66TY / 2010-07-13 15:44 / Tysiącznik na forum
Co do ALCHEMI to w planie były wspólne inwestycje poza tym to przecież stajnia jednego inwestora. Można by było teraz sprzedać wszystkie akcje ALCHEMII ale wiadomo że ze strata jak sam zauważyłeś. Poprawi się koniunktura na handlu stalą to i akcje ALCHEMII się korzystnie sprzeda.
Na SKOTANIE doszedł Jagodziński a to dobry makler i uważam że dobrze pokieruje akcjami ALCHEMII.

Najnowsze wpisy