Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-05-22 08:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Malutka będzie miała na imię Zosia:-)Ma temprament bo Pani położna pytała po kim tak charakterna bo musieli owinąć ja w inkubatorze pieluszką bo tak się wierci;-)

Musi teraz dobić do 2 kilogramów, ale apetyty ma po mnie:-)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2013-05-20 20:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I doczekałem się córeczki:-) Wcześniaczek, ale najważniejsz, że zdrowa:-)

Pozdrawiam:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-04-03 21:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

Swoją drogą zamiast poczekać na lepsze czasy to nasi z******** rządzący prztykają za pół darmo...
Mam nadzieję, że tym razem ludzie poprotestują jak będą okradac likwidując OFE.
Jak kradli połowę ostatni to zamydlili oczy i protestowali ludzie przeciw ACTA nie widząc jak zabierają połowę wpłaconej kasy.

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2013-03-25 19:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bigu:)

Też czytam Twoje coniedzielne przemyślenia. Wnoszą bardzo wiele i jest sporo cennych wskazówek. Niestety brak czasu ostatnio sprawia, że przestałem przebudowywać aktywnie swój portfel. Mam tak z 70% tego co bym chciał na long, a resztę może sprzedam i mam inne spółki na oku.
Ostatnio nasze indeksy zachowują się fatalnie, ale nie dziwi mnie to. Rządzą nami ludzie może nie głupi, ale okropnie przekupni i krutkowzrocznie. Na razie jakoś ta nasza gospodarka sobie się rozwija, ale korzystają na tym nieliczni.
Mamy na prawdę debilne decyzje w wielu kwestiach gdzie nie wierzę, że decydenci są na tyle głupi, aby nie widzieć jak wiele szkody przynosi to dla obywateli.

Myślę, że w długiej perspektywie wzrosty przed nami, ale jeszcze trochę potrwa zanim łatiwej będzie zarabiać.

Pozdrawiam i czekam na trafne i dosadne komentarze.

Pamiętam jak w 2008 roku to forum tętniło życiem, a teraz jest kiepsko.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-03-25 17:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kaczka elegancko wyszła choć ja wolę bardziej pokantne dania;-)

Widzę, że na PSW wydupczyć chcą Nas drobnych...
Strasznie śmierdzi ta spółka pełno obietnic i ZERO konkretów:/
Jestem szczerze wściekły i nawet bym się przejechał do prezesiny i powiedział co o nim myślę.
Jak Rostowski ukradnie nam 2 połowę z OFE to juz wtedy zobaczycie mnie z flagą w Warszawie niech nie myślą, że wszystko im wolno pazernym delikwentom.

Pozdrawiam.

P.S Ostatnio frustracja we mnie wzrasta jak widzę co się dookoła dzieje...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-03-23 08:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Nie wiem co za durne czasy, ale u mnie jesli chodzi o robotę to jakoś tak bez sensu...
Pracuję coraz dłużej czasu mam na wszystko za mało i nie podoba mi się to...
Giełda też miałem ostatnio trochę wątpliwości.
Jedyne o czym ostatnio trafnie pisałem, a i tak nie zainwestowałem to spółeczka Harper, pamiętasz pietroo.
Rośnie sobie systematycznie na niskim obrocie, ale zawsze.
Dziś mam trochę czasu i zrobię Żonie niespodziankę:)
Upiekę kaczkę z jabłkami po raz pierwszy!
Mam nadzieję, że się uda:P

Pozdrawiam

Jak tam synek pietroo, nie dokucza mocno w nocy;-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-02-13 17:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko:-)

Widzę, że na giełdzie ciekawe i zaskakujące rzeczy się dzieją...TPsa jak kamień dziś Cormay po rzekomo dobrym komunikacie i Midas jak pocisk w powietrze...

Ja jestem za to MEGA zadowolony ze ślubu i wesela:-)Pogoda super, gości w sam raz i z chęcią do zabawy. DJ dal rade, prawie zabrakło, wszyscy zadowoleni do 6 rano jeszcze w kilka osób balowaliśmy;-)Rodzinka zachwycona, a my tak bez udziwnień i bez spięć podeszliśmy do tego. Każdy pyta kiedy powtarzamy wesele bo nie chwaląc się było SUPER:-)

Teraz czekam na potomka:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-02-11 18:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już po ślubie i weselu:-D

Później napiszę więcej bo mimo obaw było super:-)

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2013-02-05 17:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Maleństwo już na pewno w domu i pewnie średnio daje pospać:-)

My już dopinamy ostatnie szczegóły i liczymy, że pogoda będzie łaskawa bo do wojej przyszłej żony mam ponad 100km.

W garniturze wyglądam super i pewnie gybym założył na ostatnia firmową imprezę to kto wie...:p

Pozdrawiam i życze zdrowia całej rodzinie:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-02-02 17:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratulacje:-)

Ja jeszcze trochę czasu mam i nie wiem jeszcze jaka płeć, ale po kolei. Za tydzień nie będę juz kawalerem;:-)

Pozdrawiam:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-01-27 19:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po moim zakupie było 23gr poźniej jeszcze 21gr, nie wiem to czysta spekóła. Ja czekam jescze obrót jako taki jest patrząc na New Connect. Fajnie ruszył w koncu Cormay i liczę na dużo więcej na tym papierku.

Digate mam za drobne i poczekam:)

Ale Hiszpanie dali popis super:)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-01-27 17:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kurcze szykuje sie ostra druga połowa, myślę że Duńczycy sie obudzą i pogoń będzie do końca

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-01-21 22:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przynajmmniej lepsi wygraja bo z taka grą jak dziś to lepiej, że odpadniemy bo gramy fatalnie. Ogólnie bradzo wąski skład mieliśmy i brak dział w ofensywie...Dziwi mnie, że dziś B. Jurecki nie rzucał karnych robił to świetnie, a pozostali partolili, ale ja nie jestem trenerem...

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-01-21 22:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Obecnie to gramy fatalnie niby bronimy niezle ale w ataku tragedia takie podania niecelne nie damy rady chyba...

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2013-01-21 22:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Obecnie to gramy fatalnie niby bronimy niezle ale w ataku tragedia takie podania niecelne nie damy rady chyba...

Najnowsze wpisy