Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-05-27 20:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja sie dopiero ucze;-)Juz po dupie dostalem na samym poczatku, mam fatalny nawyk mysle ze u poczatkujacych dosc czesty, jestem chory jak siedze na gotowce, parzy mnie i tyle, ale powolutku to zwalczam i na chlodno zaczynam inwestowac, planowac, ale sporo jeszcze przede mna pewnie do konca zycia...ale jak bede tu zagladal to mysle ze postepy bede szybsze bo nie ma chyba na tum forum osoby ktora tak by czula rynek i miala o nim tyle wiedzy, wiec bede wpadal na korepetycje...;-)jesli mozna oczywiscie:-)
giero13 / 2009-05-27 20:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przepraszam, że wtrace swoje 3 grosze, tez uwazam ze fundusze w tej chwili to zly pomysl, jestesmy na dosc wysokich poziomach i za duzi nie urosniemy, po 2 nie ma co napychac kieszeni innym, ale ja krotko na rynku jestem, tez robie teraz blad mam prawie 100% w akcjach ale z zyskami, na czesci mam stopy a reszta na long takie moje perly...kazdy podejmuje jednak decyzje sam...Pozdrawiam i zyskow zycze:-)
giero13 / 2009-05-26 22:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hehe nie spodziewalem sie, że moj krotki komentarz spowoduje wyplyw emocji na Twojej twarzy Modliszko:-). Podziękowania jak najbardziej słuszne, gratulacje rowniez! Zauwazam dystans i skromność do ewidentnie trafionych decyzji i wyczucia rynku co jest niezmiernie trudne, cechy ktore cenie u ludzi. Może moj jezyk juz nie jest dzis do konca zrozumialy ale nanosze poprawki to pracy i juz mam powoli kręcka od tych literek...

Zycze spokojnej nocy
giero13 / 2009-05-26 19:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Spółki Lafarge Cement oraz Soda Polska Ciech uzyskały zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na utworzenie przedsiębiorstwa Hatra Cement i Beton, które zbuduje Zakład Gospodarki Popiołami za ponad 40 mln zł.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 2010 rok.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na utworzeniu przez Lafarge Cement i spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Soda Polska Ciech wspólnego przedsiębiorstwa Hatra Cement i Beton sp. z o.o. Dzięki tej zgodzie wchodzi w życie umowa, zawarta przez Sodę Polską Ciech i Lafarge Cement, dotycząca odzyskiwania popiołów lotnych i ich wykorzystania do produkcji tzw. zielonego cementu - czytamy w komunikacie.

We wrześniu ubiegłego roku obie spółki, Lafarge i Ciech, postanowiły utworzyć wspólny Zakład Gospodarki Popiołami (ZGP) z odpowiednio 71-proc. i 29-proc. udziałem. Wartość wybudowanego zakładu wyniesie ponad 40 mln zł.

Instalacja będzie zlokalizowana obok Zakładu Produkcyjnego Janikosoda w Janikowie, jednego z dwóch zakładów produkcyjnych Sody Polskiej Ciech.

Technologia ta polega na wykorzystaniu, jako surowca, popiołów z produkcji sody w kujawskiej spółce Grupy Chemicznej Ciech. Oprócz tego, powstające przy tej okazji w procesie separacji tzw. popioły wysokowęglowe będą wykorzystywane do produkcji ciepła przez Zakład Energetyczny Sody Polskiej Ciech. Ograniczy to zużycie węgla jako źródła energii i przyniesie Grupie oszczędności - czytamy dalej.

Do czasu wejścia kapitałowego Sody Polskiej Ciech do wspólnego przedsięwzięcia projekt prowadzi spółka Hatra i Beton Cement sp. z o.o (w 100% własność Lafarge).

Kolejny dobry news na przyszłość:)
giero13 / 2009-05-26 19:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
było ponizej 30 ale wolalem zostawic sobie margines bledu, wole odkupic drozej niz wcale bo to moja nejlepsza inwystycja od poczatku mojej przygody z gielda, teraz jedziemy w gore na tyle na ile rynek pozwoli
giero13 / 2009-05-26 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,
czapki z głów!!! za ten poziom odbicia u Nas, hehe ostatnio nie mam zbytnio czasu na straganik ale czytam wieczorami i zaczynam tez planować na dalsza przyszlosc, a opinie szacownej Gospodyni są szalenie pomocne, wrecz bezcenne, dziekuje, pozdrawiam, gratruluję niewątpliwie wiedzy i szczypty intuicji...
giero13 / 2009-05-24 17:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja sprzedalem po 34,10 i odkupilem po 31,50 zgodnie z planem teraz juz spokojnie czekam na dalsze wzrosty ale pewnie jeszcze kapke spadnie moze nawet ponizej 30zl
Pozdrawiam posiadaczy!
giero13 / 2009-05-24 17:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo dlugo trwa zbieranie papierka planuje kupic bo jak wystrzeli to bedzie roslo do nieba...
giero13 / 2009-05-12 15:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kolejny dobry dzien, ale jutro pewnie korekta
giero13 / 2009-05-12 14:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tym razem mam skromne 400szt po 7,09 i zgoda po 9,99 tez moze byc:)dzis przygolilem Ciecha mialem czekac na wyniki ale juz ponad 40% zysku cieszy:)Lcc tez opchnalem czekam na tym papierze na korekte, na Mci mam wtope
giero13 / 2009-05-12 11:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam! Kiedy wyniki Ciechu beda?
giero13 / 2009-05-12 11:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja ponizej 10zl nie oddam
giero13 / 2009-05-08 13:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam! Zwracam uwage na REEDGENE z NewConect. Rosnie az milo.Mam tylko 200szt. mialem dokupic ale wystartowalo szybciej niz myslalem z niewiadomych mi przyczyn. Spolka z przyszloscia ale te wzrosty jakby za szybkie choc ciesza...
giero13 / 2009-04-27 17:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
moim zdaniem chodzi o plany wejścia spółki w budowę autostrad i infrastruktury kolejowej...być może ktos coś więcej wie i skupuje pod wyniki lub wynik przetargu
giero13 / 2009-04-25 11:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak jak mowilem odbilo sie od 33 mimo korzystnego klimatu na gieldzie, w poniedzialek 3 proba przebicie jak zostanie zlamany opór to na prawde bedzi ete 40zl:)i to niedługo

Najnowsze wpisy