Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-05 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:)Widzę, że promocja nastała, a ja chwilowo bez kasy...jutro powinna być wypłata to w piątek spróbuję coś kupić:)Pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-10 16:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko;-)zostawić Was na jeden dzień a tu taki numer robicie, dopiero dziś przelali mi wypłatę i miałem ruszyć na zakupy...a tak poważnie szybko tą korektę odrabiamy i dobrze:-)Pozdrawiam wszystkich i zysków życzę:-)
giero13 / 2010-05-10 17:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pewnie, że zdążę:-) Dobrze, że przeczekałem i nic nie sprzedałem

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-15 19:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej:)Pogaoda pogodą, ja od dzisiaj zacząłęm sobie biegać. Trzeba dbać o formę charakter pracy nie sprzyja, a same ćwiczenia kondycji nie zbudują. Myślałem, że po dłuższej przerwie będzie gorzej, ale nie jest tak źle;)Pozdrawiam, a pogoda prędzej czy później się poprawi i tak na nią nie mamy wpływu:)
giero13 / 2010-05-15 19:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam:) Podpisuję się obiema rękoma, JAGA zdobędzie Puchar:)
giero13 / 2010-05-15 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Również życzę wszystkim fajnego wieczoru:-)
giero13 / 2010-05-15 19:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powodzenia, szczerze to czuję się rewelacyjnie chyba brakowało mi tego typu ruchu:)Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-17 19:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej:)Właśnie wróciłem z wieczornego biegania. Super sprawa i mam nadzieje, że wystarczy mi zapału aby to konynuować. Giełda fajnie nawet jedna spółka mi rośnie inna spada więc taki boczniak jak i na światowych rynkach. Dopompowałbym kapitału, ale firma chce wprowadzić aneksy do umów na mniej korzystne...człowiek się stara to wedle umowy trzeba płacić, a nie kombinować...aj praca mi się podoba ale podejście zarządu bez komentarza...Pozdrawiam gorąco wszystkich:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-18 19:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej. Oglądam słucham i nie wierzę znowu w to co się dzieje...żywioł zawsze był żywiołem ale znowu przygotowani byliśmy kiepsko. Strasznie to wszystko wyglada...Politycy jak zwykle myślą o sobie. Wypowiedzi Tuska tez bez komentarza...
giero13 / 2010-05-18 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tekst Tuska "ja Wam wójta nie wybierałem" pokazał jakim jest chamem i nie bierze za nic odpowiedzialności.., a myślałem, że mamy premiera, który ma więcej taktu...ja tu na podlasiu widzę lokalne podtopienia i nie mogę sobie wyobrazić tego co się dzieje na południu...tragedia
giero13 / 2010-05-18 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mieszkam w Białym od dłuższego czasu a dokładniej to pochodzę z miejscowości niedaleko Zambrowa, ale dużo jeżdże po owjewództwie i widzę to i owo
giero13 / 2010-05-18 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Uważam podobnie nie chcąc Jarka trzeba głosować na Bronka i to jest porażka
giero13 / 2010-05-18 20:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Właśnie myślełem w pierwszej turze o Panu Andrzeju...ch....a wie...Polityka polityką wysłałem CV za wczasu do jednej firmy aby nie obudzić się z ręką w nocniku
giero13 / 2010-05-18 20:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jeździ tam moj kolega i z tego co mi wiadomo to na szcząście nie...lokalnie rozlała Biebrza ale lokalnych podtopień jest mnóstwo, przedwczoraj zalało część Grajewa
giero13 / 2010-05-18 20:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie ma sprawy oby już był koniec tych opadów jak najszybciej

Najnowsze wpisy