Forum

Komentarze użytkownika "Gogumił12"

Komentarze użytkownika: Gogumił12

Kolejny Polak zabity w Afganistanie

Gogumił12 / 2011-06-03 14:31
Ja wiem że żołnierz jadący na misje , musi się liczyć z tym że może zostać ranny , czy nawet zginąć, ale śmierć każdego naszego rodaka za granicą boli , a zwłaszcza w sprawie która nas nie dotyczy! Czy wiadomo kiedy mają być wycofane oddziały polskie z Afganistanu?

Żołnierze uniewinnieni

Gogumił12 / 2011-06-02 12:11
Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie , w końcu uniewinnił żołnierzy , którzy byli oskarżeni o dokonanie zbrodni wojennych w Nangar Khel ! jest to bardzo dorba wiadomość! Denerwuje mnie tylko wypowiedź przewodniczącego Rady Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka -"Mam poczucie, że od strony moralnej i psychologicznej uniewinnienie jest rzeczą groźną. Jeśli ludzie, którzy w coś takiego byli zaplątani, są uniewinnieni, to znaczy, że można tak postępować, że wszystko było w porządku - powiedziała" I mówi to osoba która w ogóle nie wie jak wygląda życie ludzi, narażonych na śmierć podczas akcji...

Gdzie szukać dotacji unijnych

Gogumił12 / 2011-05-26 12:36
WItam!! Zamierzam założyć firmę handlującą ciuchami!! Gdzie mam szukac możlwiości doatcji z Unii Europejskiej?!

Poszerzenie projektu dofinansowania-szansa dla innych

Gogumił12 / 2011-05-18 12:52
Witam serdecznie!!
Przeczytałem ostatnio, że trwają teraz pracę nad projektem poszerzenia dofinansowania! Ma on obejmować ludzi po 45- roku życia i ludzi zagrożonych utratą pracy! Czy wiadomo kiedy będzie finał tych prac?

Zniesławienie komornika- sprawa w sądzie

Gogumił12 / 2011-05-09 15:02
Miałem podobna sprawę!! Niestety ja ją przegrałem , dostałem karę grzywnej i musiałem przeprosić komornika!! Porażka...

ubezpieczenia a samochód zastępczy w razie wypadku

Gogumił12 / 2011-05-04 12:23
Witam serdecznie!! Zamierzam znaleźć ubezpieczyciela , który w razie zniszczenia mojego samochodu, wypadku, kolizji, da mi samochód zastępczy, jest to bardzo dla mnie ważne , potrzebuję samochodu do pracy!! Czy możecie mi polecić mi ubezpieczyciela, który ma coś takiego proponuje?

Po 1 maja masowe wyjazdy

Gogumił12 / 2011-05-02 12:20
Witam!! Mamy już 2 maja!! Ciekaw jestem , czy fala uciekinierów, emigrantów z Polski ruszyła na podbój rynku w Niemczech!! Jak narazie wielka cisza na ten temat, zobaczymy co będzie się działo w połowie maja...

które banki najchętniej udzielały kredytów w roku 2010-opinie

Gogumił12 / 2011-04-22 13:22
Witam serdecznie!! Czy wie ktoś może które banki najchętnie udzielały kredytów w tamtym roku, chciałbym wziąć kredyt i chcę mieć pewność że go dostanę!! Będę wdzięczny za każdą pomoc!!

Jakie skutki zmiany interpretacji podatkowej?

Gogumił12 / 2011-04-21 12:09
Witam serdecznie!! Ostatnio usłyszałem że nastąpi zmiana interpretacji podatkowej przez ministerstwo skarbów!! Jakie skutki mogą za sobą pociągnąć zmiany w interpretacji podatkowej?

O ile procent inflacja poleciała w góre?

Gogumił12 / 2011-04-14 12:58
Witam serdecznie, jak wygląda sytuacja ze stopą procentową inflacji w tym roku? Czy nie grożą nam znwou podwyższki cen? Zastanawiam się czym tym razem uraczy nas Ministerstwo Finansów!!

rejestracja auta przez internet

Gogumił12 / 2011-04-12 13:17
Witam, słyszałem że została wprowadzona możłiwość rejestracji samochodu przez internet!! Czy miał ktoś doświadczenie z etgo typu możliwością? Czy ni ejest czasem tak że tak czy siak późńiej i tak musimy lecieć do urzędu?

wzrost zasiłku dla bezrobotnego

Gogumił12 / 2011-04-08 12:20
Witam serdecznie!! Jestem osobą bezrobotną, pobieram zasiłek od dwóch lat, po jakim czasie można się spodziewać wzrostu zasiłku? I Jakie podanie muszę złożyć? Z góry dziękuję za pomoc!!

Powrót pracownika do pracy po 40 dniach pobytu na l4

Gogumił12 / 2011-04-06 12:16
Witam serdecznie!! Mam pewne pytanie dotyczące mojego pracownika, miał on przeprowadzany zabieg, z tego wzgędu miał 25 dni wolnego , poźniej, musiał wziąć kolejne 15 z powodu złego samopoczucia, czy w takim razie po powrocie do pracy musi przynieść on zaświadczenie lekarskie dotyczące zdolności do pracy?
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy